Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie mi

CZEMU UWAZACIE ŻE JAK NADA SIE CORCE IMIE NIKOLA TO POCHODZI SIE Z PATOLOGII

Polecane posty

Gość gość
moja 5 letnia sasiadka ma na imię Nikola, oboje jej rodzice sa znanymi w miescie lekarzami, patologia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu od sąsiadki, to nie patologia, to typowa polska rodzina :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeszcze starałam się podawać w miarę normalne nazwiska, ale przecież doskonale wiemy, że dużo więcej nazwisk jest nie takich klasycznych i często brzmią zabawnie. Bardzo często można spotkać osoby nazwane, np: Andżelika Rogalik, Nikola Piętka, Natan Kapusta i gorsze kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam dzieci, ale jeśli chodzi o imiona, to nie lubię uogólnień i wkładania wszystkich do jednego wora. Moja siostra- normalna dziewczyna po studiach, jej mąż po studiach, normalnie pracujący i zarabiający ludzie mają syna Oliwiera, jak kiedyś trafi im się dziewczynka będzie Wanessa, bo po prostu taki mają gust i takie imiona im się podobają. Znam lekarzy, prawników, architektów, którzy mają Nikole, Natanów, Jessicki i Alanów, a w ich domu nie ma żadnego alkoholu, bicia, krzyków i innych patologicznych sytuacji. Moja przyjaciółka mieszka w tzw. slumsach i nieraz widziałam, jak w rodzinach, w których przeważa alkohol, narkotyki i bijatyki są małe Zosie, Marysie, Aleksandry i inne powszechnie "normalne" imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam praktyki w mopsie to była tam babka (do 30lat miała )która zasiłki pobierała. Miał troje dzieci dwoje z nich to Vanessa i Samanta, no i faktycznie takie imiona mnie rażą, ale nie widzę nic złego w imieniu Oliwia, Weronika, Roksana i innych które są uwzględnione w Polskim kalendarzu. Jeżeli chodzi o Imię Sandra to też nie miałam nic do niego do póki nie zobaczyłam na placu zabaw dziewczynki o tym imieniu, mała się bawiła, a matka piła tanie wino na ławce niedaleko placu z koleżankami :/ Wiem, że gdybym ja nazwala tak córkę to przecież nie zaczęłabym przez to od razu pić tanich win :p ale tak jakoś odrzuciło mnie od tego imienia mimo, że wcześniej chciałabym się nawet tak sama nazywać, koleżanka z liceum tak miała na imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jasne, już widze jak znasz tych lekarzy adwokatow i architektow haha, troche sie zapedzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z patologii to znam tylko Magde, Jagode i Patrycje a to nie są żadne udziwnione imiona więc wasza teoria pada :-P Dzieci z oryginalnymi imionami nie znam więc się nie wypowiem. Znam tylko Alana. Jest trochę lalusiowaty, taki narcyz ale do patologii nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam lekarzy, prawników, architektów, którzy mają Nikole, Natanów, Jessicki i Alanów, a w ich domu nie ma żadnego alkoholu, bicia, krzyków i innych patologicznych sytuacji. Moja przyjaciółka mieszka w tzw. slumsach i nieraz widziałam, jak w rodzinach, w których przeważa alkohol, narkotyki i bijatyki są małe Zosie, Marysie, Aleksandry i inne powszechnie "normalne" imiona. xxxx buhahahhahahaaaaa, jak już kłamiesz to się trochę pohamuj przy fantazjowaniu. Już widzę tych twoich adwokatow i innych co mają na pęczki Jessiki i Nikole hahaha. no i slumsy hahhaha. w tych slumsach to chyba twoja siostra z wanessą i oliwierkiem siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wy ludzie mieszkacie że tyle patologi w waszym środowisku, jeszcze tak dobrze wiecie co się dzieje w ich domach gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę w przedszkolu od wielu lat. Rodziny pobierające zasiłki z mopsu zazwyczaj nazywają swoje dzieci: Oliwia, Nadia, Nikola, Sandra, Roksana, Alan, Oliwier, Natan, Gracjan, Patryk. Natomiast dzieci prawnika badź lekarza to zwykle Zofia, Maria, Anna, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mam inne osberwacje, bo mieszkam na osiedlu lekarzy, dzieci tu biegajace maja imiona: Maria, Martyna, Oskar, Alan, Natasza, Olek, Kswier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imiona takie jak nikola itp. są uznawane za patologiczne dlatego, że były prowadzone badania naukowe, które potwierdziły, że takie imiona najczęściej nadają rodzice z rodzin patologicznych. w ten sposób chcą tak jakby polepszyć przyszłość swoich dzieci, żeby się wyróżniały z tłumu, żeby były kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma imie do bycia kims:D ja mam normalne imie i jakos wybilam sie w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tumoki myślą że jak dadzą córce na imię Nikola to zrobie kariere niekoniecznie na kasie. Tylko że kazdy normalny pracodawca nie będzie brał na powaznie kogos kto ma na imię Nikola czy Jessika bo to się po prostu kojarzy z wąskimi horyzontami myslowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są badania, rodzice nadają takie imię bo mają nadzieję, że dziecko będzie wyróżnione, że będzie kimś, np. kimś znanym jak zagraniczni aktorzy np. nicol kidman, że z takim imieniem się wybije. imię nie ma nic wspólnego z osiągnięciem sukcesu ale takie jest myslenie, by czymś dziecko wyróżnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój mąż dał córce na drugie imie Otylia... to nie wiem czy on przypadkiem z patologii nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiśicie, że nie znaczy, ale oznacza biede, bieda często powiązana jest z patologią choć nie zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu1
Patologia to trochę za dużo dla mnie to głupie nadawanie imion zapożyczonych z zagranicy bo fajnie brzmią. Tak samo jak ludzie lubia zagraniczne piosenki a nie zawsze rozumieją ich treść ale brzmi fajniej niż polskie. Posłuchajcie Cezika jak śpiewa zagraniczne denne piosenki po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak lekarz, prawnik codziennie pije koniak i znęca się psychicznie nad rodziną to nie jest PATOLOGIA to jest ELITA bo do mopsu nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział, że lekarz nie może być patologią????? skoro znęca się nad rodziną i nadużywa alkoholu ( nie ma znaczenia jakiego!) to jest to patologiczne zachowanie- więc jest to patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Co do tych badań to muszę się zgodzić, ale w tych badaniach wyszło, że WIĘKSZOŚĆ a nie KAŻDE dziecko pochodzące z patologi ma tak na imię. Co oznacza, że nie każda Nicola, Wanessa, Alanek są z patologicznych rodzin, ale niestety większość z nich i owszem. Wkurza mnie jak niektórzy generalizują i jak tylko usłyszą imię Nadia to od razu stwierdzają , że z patologi na pewno, bo tak nie jest.... Teraz co mądrzejsza patologia będzie unikać nadawania tych imion żeby się czasem nie ujawnić :) I będą sobie wmawiać, że jak maja córkę Zofie to mogą pić na umór, oddawać rzeczy do lombardu, ćpać, a i tak za patologię nie zostaną uznani, bo przecież córka ZOFIA, a nie Nicola :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia występuje w obu kręgach: w biedocie i w elicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj w sklepie słyszałam z daleka takie natrętne Ni-kolka Ni-kolka Ni-kolka Ni-kolka no paskudnie to brzmiało.Wstrętne imię:( Może daj tak małej na drugie, niech sama wybierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wyżej się wymienia że imię z lekarskich rodzin to Anna Magda itd czyli tak samo z patologii jak Nikol, Amelia czy Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kilka malych Nicoli czy Nikoli, nie ma reguly- jedne z 'normalnych' rodzin, moze nie adwokatow ;), ale ludzi na poziomie, majacych dobre prace, inne natomiast moze nie z patologicznych, ale biednych rodzin wiejskich. Mnie tak jak juz ktos napisal smieszy najbardziej nie samo imie, a polaczenie go z nazwiskiem i wyobrazenie pani doktor habilitowanej Nikoli Jakiejstam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, żeby jakiejś solarówie z tipsami spodobało się imię Zosia. One raczej twierdzą że tego typu imiona są dla babć i swoim dzieciom chętnie dają Nadia, Nikola, Oliwia, Wiktoria, Amelia. Normalna osoba nie będzie się palić w solarium na murzynice bo wie że to jest tandetne, ale solarówie się to podoba, tak samo jak podobją jej się imiona w złym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
N dobra solarówa może i nie nazwie dziecka Zosia tylko nie wymieniana tu chyba już legendarna Lena :) ale kobieta po studiach np. księgowa czy pielęgniarka albo i nawet zwykła sklepowo po maturze tylko (przecież tez nie od razu musi być patologiczna skoro nie jest lekarka czy adwokatką) nazwie dziecko Oliwia jeżeli jej się to imię podoba i na pewno nie będzie się patrzeć na opinie innych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dziewczyne, która ma na imie Andżelika :o jej rodzeństwo ma jeszcze głupsze imiona, wpadla i nazwała dziecko Nikola, dziewczyna taka... nieskomplikowana, a konkubent rownie yntelygentny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka dwanaście lat chodziła do klasy z dziewczynką o imieniu Oliwia która nie pochodziła z rodziny patologicnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×