Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 tce wygladaja jak grube potwory

Polecane posty

Gość gość

i łaza po ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niedopuszczalne,powinny chodzic tylko specjalnie przeznaczonymi dla nich tunelami podziemnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeżdzą środkami komunikacji publicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandal ! Powinny biegać podziemnymi przejściami, goniąc marchewke przywiazaną do kija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chude nie zwracaja meskiej uwagi :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertonano
bo są leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
to są murzyny, zrobiły co swoje zgodnie z zaleceniami kościoła, urodziły bachorów, zaraz będzie menopauza, więc już są niepotrzebne jako inkubatory i tym samym maja stresy, które zażerają bez opamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne,bo ja grube potwory to widuje po i przed dwudziestka i trzydziestka i to takie kaszaloty ze az przykro patrzec i wtedy mysle sobie,jak taka bedzie wygladac,jak dobiegnie czterdziestki i piecdziesiatki............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertonano
Badania przeprowadzone w 2012 roku dały bezlitosne wyniki: - jedynie 8% kobiet w wieki 35+ uprawia jakikolwiek sport regularnie - jedynie 6% kobiet w wieku 35+ ma jakieś zainteresowania wykraczające poza tv, kino, seriale - jedynie 4% kobiet w wieku 35+ spędza przynajmniej jeden weekend w miesiącu poza domem Źródło: www.gus.pl/raporty/2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusP
a jak ma być inaczej jak Polska jest katolicko-konserwatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Moja matula ma figurę, której nastolatki mogą zazdrościć. Szczuplutka jest i lekko umięśniona ;) Kobiety są różne, niezależnie od wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kobiety mają niby dbać o swoje pasje i zycie poza pracą?muszą hakować na opłaty i zycie,i dzieci,które juz najczesciej sa na studiach,w pracy oczekuje sie kwadratowych jaj za marne grosze,to pozostaje zajeść problemy,bo na nic innego juz się najnormlaniej nie ma siły,bo przeciez rodzine trzeba oprać,nakarmić posprzątać,a weekend poza domem...taakkk super sprawa tylko to wydatek na maxa,na benzyne,kwatery etc ale choć nalezy walczyć o kawałek życia dla siebie,poza wszelakimi obowiązakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertonano
@ośla skóra nie uczepiłem się, stwierdzam fakty. polki mają coraz bardziej nasrane w głowach, coraz mniej sobą reprezentują, a oczekiwania wobec faceta coraz wyższe - w zasadzie każdy powinien być bogatym top modelem. a z drugiej strony coraz więcej grubych na ulicach, a jak się zacznie rozmowę, to albo bez znakomitej znajomości seriali nie ma o czym rozmawiać albo jak już jest o czymkolwiek innym, to trzeba masakrycznie uważać, żeby nie powiedzieć czegokolwiek, co jaśnie pani może odebrać jako obrazę majstatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to panowie JUZ po trzydziestce dziadzieja.wyglada jak postarzale wujki.mam 34 lata i w zyciu bym sie nmie umowila z wiekszoscia moich dawnych kolegow z postawowki:Oale mezczyzni wymagaja tylko od kobiet a sami sa zapuszczeni ale uwazaja sie za Adonisow:Djestescie smieszni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośla
Oj widzę, że masz doskonałe rozeznanie :] Cóż apetyt rośnie w miarę jedzenia.. skoro jesteśmy grube.. to i oczekiwania mamy nieziemsko duże :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertonano
no ba. jak nie jest top model w typie śniadego hiszpana, to fakt, od razu zapuszczony :D kolejny pustak wychowany na serialach widać od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem facetem 33 lata a wyglądam na max 25 wiec róznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie trafiles!! bo tak sie sklada ze za sniada cera i uroda hiszpana nie przepadam:Pale oczywiscie starales mi sie dopierrddolic bo podalam dobry argument a wlasciwie stwierdzilam fakt,a faktami sie nie dyskutuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośla
A ja toooo mam 30 wiosenek.. a wizualnie wciąż wyglądam na jakieś 16-ście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertonano
ale wam w istocie jest bardzo łatwo dop*******ć. wstarczy zaproponować coś, co wymaga spędzenia np. całego dnia na powietrzu i jakiegoś wysiłku i od razu 98% wymięka, bo za grube d*psko ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są murzyny, zrobiły co swoje zgodnie z zaleceniami kościoła, urodziły bachorów, zaraz będzie menopauza, więc już są niepotrzebne jako inkubatory i tym samym maja stresy, które zażerają bez opamiętania. popieram kogoś kto to napisał !!!!! a poza tym jeśli przemiana materii wolniejsza to tym samym mniej żryjcie grubasy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośla
może i fizycznie wymiękamy, ale za to psychicznie nie macie z nami żadnych szans.. bo siła pochodzi z wnętrza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTANCIE JUZ
p******ic jak potluczeni.zapewne autor tego topiku jest bardzo piekny i ci wszycsy tak wulgarnie piszacy tez.jestecie piekni i niesamowici i wogole naj naj naj i skonczcie temat.p.s.od siedzenia przy kompie pisania glupot tez duusko rosnie wiec uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośla
Niestety nawet dieta MŻ nie zawsze skutkuje utratą sadełka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgthjkmcws
bo tak chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×