Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aginson

Sok z brzozy

Polecane posty

Gość Aginson

Hej dziewczyny. Nie mogę nigdzie w necie się doszukać info czy aby na pewno można pić sok z brzozy w ciąży. Czy wiecie coś na ten temat? Dzięki z góry za odpowiedź, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje odp na Twoje pytanie..ale widzę ze przez 3 lata nikt nie odp... moze jednak tym razem sie uda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Hej mam 33 lata i jestem w czwartej ciąży. To mój 6 miesiąc i sama sprawdziłam picie soku z brzozy. Skoro to bomba witaminowa to czemu nie? Pierwszego dnia wypiłam szklankę soku i stałam się bardzo pobudzona. Miałam siłę na wszystko oczywiście z rozwagą. Potem wypiłam jeszcze pół szklanki i może to przypadek ale w nocy dostałam silnych skurczy porodowych. Trwały po minucie co minutę. Po 10 minutach wzięłam 3 tabletki magnezu bo skurcze się nasilały. Odrzuciłam sok na 4 dni i skurcze nie wróciły. Potem zartztkowałam i wypiłam tylko pół szklanki soku i skurcze w nocy wróciły. Nie były tak mocne i długie ale eyraźnie były porodowe. Lepiej nie pijcie soku w ciąży bo poród może być szybszy co jest niebezpieczne dla was i dziecka. Jak dla mnie lepiej nie pić w ciąży. A gdy będę po porodzie to napiszę jaka była moja reakcja. Prawdą natomiast jest że pobudza do działania bardziej niż kawa czy tiger. Wiem bo podałam też mojej rodzince do picia. Jest moczopędny szybciej przeszła mężowi angina. Takrze leczy ale lepiej nie przekraczać dwuch szklanek dziennie bo wasze dzieci sporka bezsenność tak jak i dorosłych. Szklanka dziennie jest akurat ale podkreślam nie dla kobiety w ciąży😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×