Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trelinkaaa2443

Koszt budowy małego domu

Polecane posty

Gość Trelinkaaa2443

Bardzo chciałabym wraz ze swoim narzeczonym (niedługo mężem) mieć własny domek.Tyle tylko,że jak narazie on sam zarabia,ja zaczynam studia...mamy dużą pomoc ze strony rodziców ;). Chodzi mi o domek nawet 80m2.Czy orientuje się ktoś z was jakie to mogą być koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałaś trochę za mało informacji. Czy macie już ziemię pod ten domek? Bo tu również jest istotna kwestia finansowa. No i przede wszystkim, gdzie go chcecie wybudować i czy ma to być bardziej nowoczesne budownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margola77
Musiałabyś się skontaktować z jakąś pracownią projektową. Od siebie mogę polecić ProjCAD - www.grupaprojcad.pl Mają mnóstwo różnych projektów i mogą zrobić Ci kosztorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla78
Na stronie są podane rożne projekty http://www.dobredomy.pl/ są tam też podane ceny dla inwestorów wiec możesz sobie podejrzeć to, wtedy jakieś pojecie o tym będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od wielu, wielu czynników - wkładu własnego, kwestia ceny ziemi, inne są ceny na wsi, inne w małych miastach, a inne w sporych itd., ale będę szczera - z jednej przeciętnej pensji człowiek nie zbuduje domu dla siebie, a co tu mówić o mężczyźnie ze studiującą żoną na utrzymaniu - nie wydolicie. Poczekaj, aż pójdziesz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczy się 3 tys za metr ( do zamieszkania) 80 m x 3 tys = 240 000 i nie oszukuj się ze bedzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt budowy malego domu np dom w poziomkach to ok 190tys brutto w stanie deweloperskim plus wykonczenie a tu limitow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt budowy domu jest uzależniony od materiału, z którego zostanie on zbudowany. Tak na przykład najtańszym materiałem jest cegła (ok. 400 zł/m3), trochę droższy będzie blok pianowy (750 zł/m3), a najdroższymi są arbolit i konstrukcie szkieletowe (950-1000 zł/m3). Więcej o kosztach na budowę domu w 2019 roku przeczytasz w naszym artykule https://szybkagotowka.pl/Finanse/ile-kosztuje-budowa-domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×