Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Planowanie organizacja slubu i wesela to koszmar

Polecane posty

Gość Martynaxx
Jako przyszła żona zmagam się z podobnym problemem jakim są przygotowania,organizacja i cała ta "ślubna atmosfera" smiech.gif Szukam różnych informacji w internecie jak inne kobiety będące już być może żonami radzą/radziły sobie z tym tematem. Opinie są różne smiech.gif Ostatnio trafiłam na artykuł http://pokrojonedoprawione.sos.pl/o-czym-nie- zapomniec-podczas-organizacji-slubu-i-wesela/ ,który okazał się bardzo pomocny i pomógł mi zapanować w pewien sposób nad tym całym ślubnym chaosem! Polecam przejrzeć smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w przygotowaniach do wesela bardzo pomogła wizażystka ślubna, którą wynajęłam. Otrzymałam pomoc w doborze sukni ślubnej, fryzury makijażu oraz dodatków dekoracyjnych na samym weselu. Tutaj macie link www.wizaz.waw.pl jeżeli też poszukujecie takiej wizażystki ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Też nie lubię sama wszystkiego organizować, a ślub wiadomo wszystko musi być idealnie. Dlatego ja znalazłam firmę w swojej okolicy, która zajęła się całą organizacją od a do z. Polecam - http://weseleznatura.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia

Warto pamiętać, że jednym z ważniejszych jest dobre jedzenie.. Dlatego szczerze mogę polecić sprawdzony catering okolicznościowy z firmy pracowniasmakucatering.pl

Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka

czy ja wiem.. bez przesady 😉 u mnie o dziwo najłatwiej poszło z salą weselną. Robiliśmy wesele w Astorii w Kaniach pod Pruszkowem i potem cała reszta poszła z górki. Zero problemów z jedzeniem bo oni świetnie gotują i pomogli nam z menu i mieliśmy też ich fotografa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka l

Owszem jest tego sporo do ogarnięcia, ale tak jak się załtwi już salę to reszta pójdzie łatwo. Ja też mam już zaklepaną salę u georga z czego przyznaję, że bardzo się cieszę bo zawsze chciałam u nich zrobić przyjęcie weselne. Świetny lokal z klasą i w ogóle a kuchnia, a kuchnia to mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami warto skorzystać z pomocy rodziny i przyjaciół 🙂 wiadomo, główne decyzje podejmują narzeczeni, ale czasami możliwość załatwienia sprawy przez kogoś innego trochę Was odciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala o

Nie powiem, warto i to nie tylko w kwestii pomocy ale i wyboru nawet sali. Dobrze zrobiliśmy, że za namową znajomych wybraliśmy aquarele u nas w opolu. Ci ludzie wiedzą doskonale jak organizuje się wesela. Oj długo, bardzo długo będziemy je wspominać, zreszta Ci, z którymi rozmawiamy nadal twierdzą, że na lepszym weselu nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga d

Co do tych porad rodziny to lepiej uważać, bo czesto okazuje się, ze wcale nie jest tak. Wiem co mówię. Lepiej posłuchać znajomych, którzy robili wesela i wiedzą lepiej co i jak. Ja dobrze zrobiłam, że nie posłuchałam się ciotek tylko koleżanki i wesele zrobiłam w ballaton. Wszyscy ale to wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. Każdy dobrze sie bawił i dobrze pojadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zmagałam się z podobnym problemem. Dla mnie koszmarem był dobór dekoracji, jednak skorzystałam z pomocy firmy LoveDecor i jestem zachwycona 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2013 o 17:25, Gość gość napisał:

Wciąż zastanawiamy się- fotograf czy kamerzysta? a może jedno i drugie?

Jedno i drugie jako profesjonalna firma to 10 000 zł dobry profesjonalny zespól to też około 10 000 zł

A za profesjonalnego  DJ z nagłośnieniem płacą 600 zł 🙂 i tekst ale Dj nic nie robi gdyż samograj sam gra Ha Ha Ha

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kama.Pati napisał:

Ja też sama organizuję weselę ale dla mnie to sama frajda XD.

Skończyłam kurs w Cosinusie i teraz wiem co jak 🙂

Ale fakt że Pan młody nie pomaga ale i nie przeszkadza też ułatwia. 

Nie dziwię Ci się, bez kursu można zrobić to lepiej od profesjonalnych firm, która jedna po drugiej zdziera z weselników ile się da gdyż jest okazja jedna na całe życie.

Pandemia ukróciła i pokazała ile firm które żerowały na ludzkiej głupocie spakowały walizki.

Zresztą sam pracuje w hotelarstwie i obłożenie z 96% spadło na 5%-10% i widać po jak h..... ludziom  są potrzebne bezsensowne drogie (w 99% spieprzające pieniądze na zachód) usługi.

Firmy zarabiają miliony na miesiąc a nie stać je aby sprzątaczce, sorry ( pracownik służby pięter ) za 8hcieżkiej pracy zapłacić 1200 zł ( sierpień 2020r. )

Domy weselne i wszystkie firmy po kolei  tak wywindowały ceny że dobrze się stało że większość z nich zwinęły walizki, niestety kosztem tych co najmniej  zarabiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dużo tutaj zależy od podejścia oraz od tego ile mamy wolnego czasu Sa osoby, dla których planowanie ślubu będzie faktycznie koszmarem, są jednak osoby, dla których takie planowanie będzie czysta przyjemnością Coraz więcej zapracowanych osób woli zdecydować sie na pomoc zewnętrznych koordynatorów, którzy zaplanują ten dzień od a do z.  Taka pomoc kosztuje, jednak paradoksalnie moze być tańsza niż samodzielne planowanie imprezy. Planerzy mają dostęp do usług lepszej jakości i często w lepszej cenie.

https://gpwirk.pl/dlaczego-warto-zamawiac-alkohol-na-wesele-z-hurtowni-alkoholi/

Alkoholu też dobrze jest poszukać w hurtowni. Będzie na pewno taniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie już wybraną biżuterię do ślubnej stylizacji? Może zamiast tradycyjnych kolii i sznurów pereł warto postawić na coś nietypowego, delikatnego? Widziałam taką biżuterię w sklepie https://kikka.pl/ i bardzo mnie urzekły delikatne kolczyki, które z powodzeniem można wykorzystać też po ślubie, a nie tylko jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×