Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds

Mam 23 lata i ciągle chce mi się seksu i jestem wulgarna w łóżku

Polecane posty

Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds

Do tej pory miałam dwóch partnerów (od 21 roku życia), nie uznaję przygodnego seksu (chociaż mam czasami fantazję, że uwodzę np. kuriera :D ale to tylko fantazja). Najlepszy seks jak do tej pory mam z moim byłym (ciekawe, że teraz jest lepiej, niż kiedy byliśmy razem). Jedynym hamulcem dla mnie jest jak narazie anal (on bardzo chce, i ja też chciałabym spróbować, ale się boję - nie dorosłam do tego po prostu). Poza tym uwielbiam wszystko, a przede wszystkim dominację. Lubię, jak mnie rżnie od każdej strony (sama każę mu to robić), lubię, jak rżnie mnie w usta, uwielbiam połykać, albo zlizywać spermę z cycków. Uwieeelbiam być niegrzeczna. Nie przeszkadzałoby mi, gdyby nazywał mnie suką (chyba nawet zdarzało mi się do niego mówić, żeby rżnął mnie jak k***ę)... Ostatnio też zamieniliśmy się rolami, przywiązałam go do łóżka (on lubi przywiązywać mnie ;)), bawiłam się sama ze sobą, od czasu do czasu pozwoliłam mu tylko polizać mi c*pkę, a na sam koniec go dosiadłam. Potem natomiast go rozwiązałam, a on oparł mnie o stół i moooocno zerżnął... ;) Popęd mam "straszny", tzn. ciągle mi się chce :O Czy według Was jest ze mną coś nie tak? Na codzień jestem zupełnie zwyczajną dziewczyną, wręcz nie lubię poruszania seksu (ani obnoszenia się nim, czy to zachowaniem, czy ubiorem) na forum, i każdy myśli, że straszna ze mnie cnotka niewydymka :D Ale zastanawiam się, czy dla faceta to jakaś ujma, że robię się w łóżku taka wulgarna? (oczywiście nie zawsze, lubię też namiętny, i powolny seks) PS. nie dało rady wrzucić przecinków w temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds
Lubię też próbować nowych rzeczy, jestem chętna na eksperymenty, a ostatnio polubiłam lizać mu tyłek... ;) Zawsze wydawało mi się to czymś złym, i teraz baaardzo mnie kręci. Lubię też głośny seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
jesteś z***bista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds
Znawca, ale chciałbyś taką za żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie ze znawca, jestes mega zaj e bi sta :) chce cie za zone i tak chcialbym taka zone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 30 lat jestem mezatka od 8 lat i zawsze uwielbialam sex, ale dop teraz smakuje i on najlepiej, tzn nauczylam sie wyrazac swoje potrzeby jak chce byc ostro rznieta to mowie, od tylu np uwielbiam byc ciagnieta za wlisy lubie byc posuwana w usta, od jakiegos czasu mam wrazenie ze bardziej sie staram od meza, po prostu to ja przejmuje inicjatywe, ja sie wije i preze a on robi tylko swoje, nie stara sie i czasem odechciewa mi sie wszystkiego chcialabym wladnie ostro i wulgarnie, zeby sam mnie bral zeby robil ze mna wszystko, minete tez niezbyt chetny jest robic, ja mam coraz wieksze potrzeby a on hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds
Rozumiem. To chyba rutyna? U nas pikanterii dodaje fakt, że nie powinniśmy się bzykać, wiesz. Ale jak sobie pomyślę, że bylibyśmy razem, i pieprzyli codziennie rano, albo po pracy, i tak dalej... mmm :) Ja też nie mam problemu z wyrażaniem swoich potrzeb. Lubię mówić co i jak ma robić. Ale w sumie nie muszę, on często przejmuje inicjatywę, bzykamy się wszędzie, na podłodze, na parapecie, na stole... uwielbiam to. Chyba budzimy sąsiadów ;) Jak do niego idę, to bzykamy się całą noc. Potem rano. Spędzam u niego dzień, i też zaliczamy kilka numerków. Pod tym względem jesteśmy dobrze dobrani, szkoda, że pozostałe kwestie leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds
W sobotę natomiast idziemy do jakiejś knajpy, już tam zacznę go uwodzić, a potem będę odpychać... aż straci cierpliwość i weźmie mnie mocno, i bez mojej zgody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ty nie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto to sie ciesz i korzystaj z zycia! Ja w twoim wieku juz bylam po slubie, i maz jest 2 moim partnerem , ale czasem zaluje ze sie nie wyszalam, kocham go, ost mial duzo problemow wiec na sex to ja go namawialam ale mnie to nudzi, zycie to obowiazki problemy , ale w lozku powinno byc tak jak u ciebiemy przed slubem robilismy to wszedzie i czesto boje sie ze kiedys z moim temperamentem nie wytrzymam z kims takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds
No właśnie, kto wie jakby było, gdybyśmy byli razem, pewnie nie tak fajnie. On ostatnio powiedział, że myślał, że jest zboczony, dopóki nie poznał mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka gosc mogla bys do mnie napisac kamil.pach@wp.pl chcialbym pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfosdifu0wsdofjsdfuio
Wiesz autorko mam podobna zone jak ty i jestesmy juz ponad 27 lat razem i dalej rzniemy sie na potege. Wiekszosc normalnych oczywiscie facetow bardzo pragnie takiej kobiety a nie takiej co ma zawsze wieczorem migrene. Korzystaj z zycia, masz go tylko jedno i nie ukrywaj swoich sexualnych pragnien, wypowiadaj je glosno i domagaj sie tego na co masz ochote. Prawdziwy facet jest w stanie dla ciebie zrobic prawie wszystko, na co masz ochote. Jestes ponadczasowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds
Niezły staż :) Nie ciągnie Cię do innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonyturban
kobiety ktore maja wciaz migrene to te ktore nie maja orgazmu w czasie zblizenia. a dlaczego nie maja? bo faceci nic nie rozumieja z kobiecej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds
Ja nie zawsze mam orgazm, a i tak uwielbiam seks, bo we seksie nie chodzi tylko o dojście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ciagnie- ale za bardzo kocham meza i synka, slub byl z milisci, dziecko uridzilam trzy lata po slubie , ale sex dla mnie jest wazny, kurcze maz sie juz nie stara, ja bardzo podobam sie facetom, chociaz mnie to dziwi, ale wiem ze na nich dzialam pewnie dlatego ze mam duze cycki haha ale mi najbardziej zalezy zeby to maz mnie pragnal, pewnie latwo mialabym kochanka.. Coz podnieca mnie mysl ze dzialam na gosci i czesto marze o innych ale poki co tylko marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mam jak ty ze orgazm nie jest tylko i wylacznie wyznacznikiem dobrego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds
Ostatnio z byłym mieliśmy prawdziwy maraton, kochaliśmy się kilka godzin :) Mnie jest naprawdę bardzo ciężko zmęczyć, ale o 3 już padałam... ;) Obmyślam też nowe scenariusze tego, co będziemy robić :D Spontan jest najlepszy, wiadomo, ale lubię sobie pofantazjować - on mnie cholernie kręci. W sobotę założę pas i pończochy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluto20
hrhr , korzystaj z zycia poki mozesz , mi juz sie bzykanie znudzilo -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam jak naga niska szczupła dziewczyna sika mi do ust . Panowie polecam piwo z c*pki dziewczyny jest bardzo zdrowe odrzywcze ma duźo witamin . ale warunek przed stosunkiem nigdy po ! . najlepsze jest po okresie . Nie raz jadłem kupkę prosto z pupci dziewczyny .jestem od tego uzalezniony .jak dziewczyna nie zrobi tego chociaż raz na dwa.trzy miesiące . warjuje bez tego nie potrafię normalnie funkcjonować . Ostatnio jak jadłem prosto z jej pupci kupkę.wcześniej zrobiła troszkę w majteczki .rozeszło się po jej pupci .po tem wszyściutko wylizałem .mniam z***biste przeźycie .mniam . Przyjemne jest też anał mk .na jeźdźca.i przy analnej leżance .tylko m.w strone k. a dziewczyna jak jest naga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokry
wszystko spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam jak naga niska szczupła dziewczyna sika mi do ust . Panowie polecam piwo z c*pki dziewczyny jest bardzo zdrowe odrzywcze ma duźo witamin . ale warunek przed stosunkiem nigdy po ! . najlepsze jest po okresie . Nie raz jadłem kupkę prosto z pupci dziewczyny .jestem od tego uzalezniony .jak dziewczyna nie zrobi tego chociaż raz na dwa.trzy miesiące . warjuje bez tego nie potrafię normalnie funkcjonować . Ostatnio jak jadłem prosto z jej pupci kupkę.wcześniej zrobiła troszkę w majteczki .rozeszło się po jej pupci .po tem wszyściutko wylizałem .mniam z***biste przeźycie .mniam . Przyjemne jest też anał mk .na jeźdźca.i przy analnej leżance .tylko m.w strone k. a dziewczyna jak jest naga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up dobry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonyturban
ty fdfdsfdfdsdfsfdsfdfds cos sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego ma sciemniac dziewczyna? bylem z taka kochana wariatka seksualna :) myslalem, ze ja mam pokrecony leb na seks, ale skubana mnie autentycznie zajezdzala :) jesli znalazlas partnera, z ktorym idziecie tak samo na potrzeby, mozliwosci, wytrzymalosc, no i zdolnosc do samoregeneracji hehe to bawcie sie super :) ja sie po 2 latach z moja poddalem sie przyznac musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, też tak mam od 20 roku życia, przez 20 lat się tyle zmieniło że mam jeszcze wieksze potrzeby. Anal lubie, ale mój facet wie że musi mnie do tego odpowiednio nakręcić, on zawsze wie kiedy sprawia mi to podniecenie, a kiedy nie ma sensu, wulgaryzm...owszem, przerobione już chyba wszystko prawie. Po prostu im wiecej tzn cześciej sie pieprzymy tym wiecej i częściej mi się chce. Pamiętam całe weekendy, poza posiłkami to sex sex i sex. Bywało tak że tylko praca od poniedziałku potrafiła nam przerwać tę orgię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam sie przedstawić. Nie przejmuj się, też tak mam od 20 roku życia, przez 20 lat się tyle zmieniło że mam jeszcze wieksze potrzeby. Anal lubie, ale mój facet wie że musi mnie do tego odpowiednio nakręcić, on zawsze wie kiedy sprawia mi to podniecenie, a kiedy nie ma sensu, wulgaryzm...owszem, przerobione już chyba wszystko prawie. Po prostu im wiecej tzn cześciej sie pieprzymy tym wiecej i częściej mi się chce. Pamiętam całe weekendy, poza posiłkami to sex sex i sex. Bywało tak że tylko praca od poniedziałku potrafiła nam przerwać tę orgię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki tam
takie kobiety to skarb. calowal bym ziemie po ktorej stompaja. moja zona (juz prawie eks) to zimna ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki tam
takie kobiety to skarb. calowal bym ziemie po ktorej stompaja. moja zona (juz prawie eks) to zimna ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×