Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielki łeb

Długi i cienki czy krótki i gruby

Polecane posty

Gość Wielki łeb

Pytanie do kobiet. Jeśli miałybyście wybierać pomiędzy długim i cienkim penisem a krótkim i grubym z wielkim żołędziem, to którego byście wybrały? Podkreślam, że do wyboru są tylko te dwa typy. Nie uznaję odpowiedzi typu długi i gruby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak krótki ? zaręczam Ci, że miałam do czynienia z tak krótkim, że żadna grubość by tego nie zrekompensowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki łeb
Dobra doprecyzuję pytanie. Wolicie 18cm długości i 12cm obwodu czy 14cm długości i 17cm obwodu? (obwodu, nie średnicy!) Żeby nie było domysłów ja mieszczę się tak mniej więcej pośrodku tych parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor topiku
Ten po środku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjjhfhjf
opcja dwa, zdecydowanie, to żadna przyjemność gdy nie-wiadomo-co szturcha cię w macicę a pochwa nie ma czego objąć (bo cienkie się wsunęło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah zazdroszczę tym z grubym penisem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki łeb
Zazdrościsz, bo masz cieńszego, czy Twój facet ma cienki ołówek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluto20
dobrze ze ja nie mam z tym problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mam cieńszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikmcv
najlepszy gruby...moze miec nawet 12 cm byleby byl gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak gruby jest dla ciebie odpowiedni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pluto20 nie chce mi sie dawac foty z linija juz dzisiaj. " Nie z linijką, tylko z mikrometrem ;) Masz dobre makro w aparacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecny moj facet ma bardzo grubego ale tylko 13cm dlugiego ale jak wejdzie wemnie to wiem co mam w mojej pipce a jest rosciagnieta i jest zaj..scie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 cm w obwodzie brzmi dla mnie przerażająco. Mój facet ma 15,5 cm i uważam, że jest zbyt gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak niestety lepiej jak ma zbyt grubego niz zbyt chudego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam wole wiedzieć
założyłam temat o grubości penisa,ale za bardzo nie Dostalam odpowiedzi... może mi ktoś tu odpowie. jeśli facet wybiera gumki o średnicy 56mm bo 53mm są za ciasne to może się okazać,że ma dużego?czy jak? bo już nie wiem... dokładnego rozmiaru nie znam,bo nie wiadomo czy faktycznie ma o średnicy 56 mm czy mniejszego? boje się,że jak dla mnie może być za duży ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam wole wiedzieć
Raz miałam faceta na którego żadna gumka nie pasowała :D bo była za duża :P i faktycznie miał długiego,ale chyba mnie obrzydzał nawet-(z resztą uważam,że włoski w tym miejscu są fuj).nie chciałam przez to brać do buzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro są mu za małe gumki na 53 mm, to ma większego. Załóżmy, że te na 56 mm są mu dobre. Skoro średnica 5,6 cm, to promień ma 2,8 cm. Wzór na obwód to 2(pi)r = 6,28 * 2,8 cm = Facet ma około 17,5 cm na obwodzie. Bałabym się go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam wole wiedzieć
Weźcie mnie nie straszcie :P wiem,że jak na taką gumke to spory ;) w życiu takiego nie widziałam a co dopiero np.brać do ręki,buzi itd... Ja mam tylko nadzieje,że tak źle nie będzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty glupia c*po wyzej, zdejmij jemu spodnie to bedziesz wiedziec a nie napierrdalasz ten temat od wczoraj. ogarnij swoje kapsko do kurrwy nedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam wole wiedzieć
wzięłam centymetr...przy założeniu 56mm toż to duży interes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam wole wiedzieć
Do gość "ty glupia c*po wyzej, zdejmij jemu spodnie to bedziesz wiedzieca nie napierrdalasz ten temat od wczoraj. ogarnij swoje kapsko do kurrwy nedzy." Xxx wal się,wolny kraj jest,mogę pytać tyle ile mi się podoba.to nie teleturniej z "trzema kołami ratunkowymi";) Pozdrawiam ;) P.S.jak będę chciała to mu zdejme gatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki łeb
Nie martw się na zapas. Niektórzy faceci nie lubią, jak ich gumka uciska. Ja np. lubię ciasne gumki. Mój człon ma 15cm obwodu a żołądź 14cm. Najczęściej spotykane gumki są więc dla mnie w sam raz, choć trochę przyciasne, ale mi to pasuje. Pamiętaj, że penis nie jest w przekroju kołem, tylko bardziej owalny, stąd w szerokości trochę mniej odczujesz. Przy dużym członku podstawa to dobre nawilżenie pochwy, a więc długa gra wstępna albo żele. Będzie dobrze, nie martw się. Kiedyś tamtędy noworodek wyjdzie, więc na pewno dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar 56 to jest polowa Obwodu kondoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dlugi i gruby spelnia moje marzenie np. nigeryjczycy sa najlepszymi kochankami na swiecie a ja mam takiego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opcja numer dwa of kors!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko czarnoskorzy maja wielkie i mocne pracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×