Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_Sza

Potrzebny naprawdę dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

Gość Anka_Sza

Mam problem: ułamany ząb - prawdopodobnie skończy się to implantem. Dopiero przeprowadziłam się do Warszawy (mieszkam na Pradze) i potrzebuję dobrego dentysty (nie musi być tani - ważne żeby wiedział co robi! ...i jeśli to możliwe rozumiał osobę która.... boi się dentysty). Będę wdzięczna za Waszą pomoc :( póki co .... czarna rozpacz. Ania_Sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka dentystyyyyyyyyyyyy
który zab?? dlaczego zaraz implant?? każdy zab mozna odbudowac na metalowym sztyfcie wsadzonym do kanału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś napisała jeszcze czy na Pradze PN czy PD byłoby łatwiej. Ja mieszkam na Południu i chodzę do studia uśmiechu na Grochowskiej 56 - wchodzi się z tylu budynku (od styrskiej). Właśnie robię u nich implant (ząbek strzelił mi po upadku z roweru) . Jeszcze tydzień i będę miała nowy ząbek - na razie chodzę ze śrubą leczącą i pobrali domenie wyciski - nie mogę się doczekać. Lekarzy mają super i do tego jakoś tak miło podczodzą do ludzi. Co do ceny... Leczę się u nich od 2 lat więc dostałam dobrą zniżkę - proponuje negocjować (nie mniej jednak w porównaniu do konkurencji ceny mają spoko). Cennik masz na ich stronie: www.mmdent.waw.pl. Daj znać jak już coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_Sza
Co to jest metalowy sztyft? Pomysł na implant..... od poprzedniego dentysty. Z tym zębem miałam już spore problemy i poprzedni dentysta mówił, że w przyszłości mnie to pewnie czeka. Nie chce żadnych mostów i takich tam (wolę zapłacić więcej ale niech nie dotykają / spiłowują innych zębów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_Sza
Mieszkam na południu. Zadzwonię do nich i zapytam czy mnie przyjmą - muszę szybko coś z tym zrobić! - Załamka! Będę wdzięczna za jeszcze jakieś opcje - pieniądze nie grają roli :( tylko niech dentysta będzie na poziomie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Iwaniuk
Czy bierzesz pod uwagę inne miasta? Mam super lakarza w Otwocku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz choc czesc zeba to lepiej go odbudowac, po co go wyrywac, nie wspomne o kosztach odbudowa zeba 400 zł a implant 10 razy drozej nie wspomne ze implant to juz powazny zabieg chirurgiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełM
Czy ktoś robił w mmdencie na grochowskiej kanałowe? Polecacie ich do takiego zabiegu? Boje sie dentysty jak cholera...:(. Jakie znieczulenie daje się żeby nic nie bolało? (Najchętniej poszedł bym w narkoze;) Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLukaszewski
Roziłem u nich kanałowe 5-tki. Są bardzo OK - co mnie zdziwiło to praktycznie zero bólu. Cena... mam u nich zniżki jako stały klient. Leczy się u nich całą moja rodzina więc .... polecam. WL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur Anulewicz na Żoliborzu, prywatny gabinet. Wyciągnął mniez zaniedbań poprzedniej partaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allabastrowa
tania reklama :/ autorka i gość doradzający gabinet na grochowskiej to ta sama osoba- ni etrzeba być sherlokiem holmsem żeby się zorientować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawie ceny wysokie. Jepiej w Lodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Lodzi... szczególnie gabinet na Wołowskiej... super ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorty
ja polecam klinikę Dormed pod Warszawą. Bardzo dobry specjaliści! Plusem jest też to, że mają bardzo nowoczesny sprzęt i własną pracownię protetyczną, co bardzo skraca czas rac protetycznych. Mój brat robił tam implant i jest zadowolony, jak korzystam ze stomatologii zachowawczej i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka333
z ręką na sercu mogę polecić panią dr Sylwię Orłowską-Urbanek z centrum vita medica, prowadzi moj przypadek już 6 miesięcy, chwilowo noszę aparat na górnych zębach, liczę że lada moment będzie go można zdjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam wątek, ale ja z kolei szukam dobrego dentysty (koniecznie mężczyzny), który szybko i sprawnie wyrywa zęby. Mam do usunięcia ósemki. Jak słyszę historie znajomych o suchych zębodołach, bólu i opuchliźnie mam ciarki na plecach... Najlepiej jeśli gabinet byłby w okolicach Bemowa lub Centrum, ale lokalizacja nie jest najważniejsza. Będę bardzo wdzięczna za odzew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wybrać się do gabinetu http://www.ferreus.pl/ - wyrywali mi tam 3 ósemki (żeby mnie przygotować do leczenia ortodontycznego). Polecam pana doktora Tomka Czarneckiego. Bardzo się stresowalam przed wizytą, ale pan doktor przemiły, a poza tym dostalam dobre znieczulenie i w zasadzie cala akcja poszla bardzo sprawnie. Pozniej troche bolało, wiadomo i mialam lekka opuchliznę, ale szybko zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wybrać się do gabinetu http://www.ferreus.pl/ - wyrywali mi tam 3 ósemki (żeby mnie przygotować do leczenia ortodontycznego). Polecam pana doktora Tomka Czarneckiego. Bardzo się stresowalam przed wizytą, ale pan doktor przemiły, a poza tym dostalam dobre znieczulenie i w zasadzie cala akcja poszla bardzo sprawnie. Pozniej troche bolało, wiadomo i mialam lekka opuchliznę, ale szybko zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaSana
A może Odent na Ursynowie? Jestem ich stałą pacjentką i bardzo sobie cenię ich usługi. Naprawdę był czas, w którym bałam się chodzić do dentysty, ale na szczęście na trauma minęła i teraz bez problemu przychodzę na wizyty, myślę, że to kwestia odpowiedniego dentysty i podejścia do sprawy. Przynajmniej teraz wiem, że jestem w bezpiecznych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2111123454e4f
Jak chcesz dobrego dentysty to nie szukaj na pradze tylko podjedz do metra i tam juz blisko na Ursynów, znajdziesz klinikę stomatologiczną http://www.makrodent.pl/ gdzie bez problemu powinni załatwić sie sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wstawiałam implanty u http://dentalservice.pl/ . Świetny poziom usług! Mają gabinet na Ursynowie. Klinika bardzo ładna, dentyści niesamowicie mili i co najważniejsze - potrafią zrobić raz, a bardzo porządnie. :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stoję przed trudnym dylematem...mam do usunięcia 6...nawet pod mikroskop się nie kwalifikuje ...implant dość drogi, myślę również o skorygowaniu luki aparatem. Oczywiście zasięgnę porady w gabinecie, czy to w ogóle możliwe...ale może ktoś ma takie doświadczenia i mógłby coś doradzić. Mieszkam na Ursynowie, na ekstrakcje zapisałam się do Orto-dentu...leczenie ortodontyczne zamierzam rozpocząć w Demedzie na Symfonii, mają konkurencyjne ceny...chętnie poczytam opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jak pojedziesz na Ursynów a dokładnie na Al. KEN 96. Tam jest gabinet dentystyczny http://estedent.com/ w którym zajmują się chirurgią stomatologiczną i implantologią. Pewnie trzeba będzie wyrwać twój ułamany ząb i wstawić implant. Ale to już dentysta zadecyduje co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnoszik
Proszę - http://idealnyusmiech.pl Szczególnie jeśli chodzi o wybielanie zębów. Diametralna poprawa. Ale to najlepiej wybrać się na miejsce i tam pytać. Nie wiem jak z terminami, ale pomóc to faktycznie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry dentysta w warszawie to www.warszawskidentysta.pl/ bardzo polecam, zwlaszacza przy wiekszych problemach, bo naprawde daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeśli szukasz naprawdę dobrego to idź do www.warszawskidentysta.pl . Oni mają naprawdę doskonały sprzęt i świetnych specjalistów. Chodzę do nich od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sporo dobrego słyszałam o http://www.ferreus.pl/ - to rodzinna przychodnia stomtologiczna, przyjaciółka z pracy chodzi tam z córką i z tego co wiem mała nie narzeka na nic i chyba nawet się nie boi, więc mają tam raczej dobre podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implant faktycznie będzie tu chyba najrozsądniejszym wyjściem. Współczuję złamanego zęba, to musi być okropne dla Ciebie, jeśli chcesz dość szybko załatwić tę sprawę to centrum stomatologii Stadent na ul. Maciejewskiego w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×