Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zakupy przez internet

Polecane posty

Gość gość

Co kupujecie przez internet? Czy korzystacie jedynie z platformy allegro, czy dokonujecie zakupów także w innych sklepach internetowych? Czy rzeczywiście za pośrednictwem sieci można kupić taniej przedmioty?

Gość komerienia
Pewnie, że tak. Niestety nie mam dostępu do wielu produktów, ponieważ sama mieszkam w małej miejscowości. Przez allegro kupuję rzadko- zraziłam się kilka razy przez nieuczciwych sprzedawców. Jeżeli chodzi o sklepy online to kupuję wino i inne alkohole na www.sklep-wina.pl . Ostatnio kupowałam alkohol w prezencie dla męża, na obronę magistra dla komisji oraz dla koleżanki z pracy na parapetówkę.

Gość gość
Na alledrogo ;) kupuję zwykle ciuchy, czasami kosmetyki. Zakupy spożywcze robię we Frisco , zrezygnowałem z odwiedzania zwykłym supermarkeów, czasami skoczę na bazarek

Gość gość
kupuję mnóstwo rzeczy na allegro od małych przedmiotów do codziennego użytku,ciuchów do np.mebli. korzystam też z serwisów zakupów grupowych,wyjeżdżam na wczasy z dużym rabatem,chodzę do spa lub restauracji za odpowiednio niską cenę ;)

Gość zakupoholiccka
Albo allegro albo sklep internetowy z markowymi ubraniami www.modio.pl Jakoś od poczatku w nim zamawiam i nie mam potrzeby zmieniac na inny, zawsze znajdę to czego potrzebuję

kupuję wszystko: począwszy od ubrań, poprzez akcesoria do domu, a na... winach kończąc:) jest to moja prawdziwa pasja i tylko za pośrednictwem sieci mogę dostać najlepsze pozycje w świecie win!

Gość LILI91
Już o tym pisałam w innym temacie, ale co mi szkodzi tutaj wspomnieć. Polecam wam stronkę http://kizzu.pl/showroom gdzie możecie się dzielić zakupowymi kąskami znalezionymi w sieci lub znaleźć parę inspiracji. Można też trafić na fajny konkurs oraz informację o promocjach w sklepach. ;)

Gość gość
też kupuję prawie wszystko przez neta, w sklepach tego nie ma a na Allegro znalazłam już dużo ciekawych rzeczy ....

Gość Studenci
robimy zrzute i kupujemy przez internet na frisco.pl Stawiamy na jakość bo cchemy sie dobrzez odżywiać.

Gość gość
coraz częściej kupuję przez internet. Ostatnio kupowałam jagody goi bo w sklepach internetowych jest większy wybór i tak samo z algami: spirulinę i chlorellę tylko przez internet ( drpelc.pl, bogutyn.pl ). Kosmetyki też kupuję w sklepach internetowych bo przynajmniej można wyczytać wszystko o nich siedząc na kanapie ( biosna.pl ). Agd też kupowałam w necie.

Gość gość
ja kupuję najczęściej kosmetyki i suplementy diety :) teraz w Waptece - mają bardzo dobre ceny, teraz np. w promocji 400 ml oilatum za niecałe 3 dyszki - mamy wiedzą, że to bardzo dobra cena :)

Gość gość
A leki kupujecie w aptece? Ja ostatnio złożyłam zamówienie w domzdrowia.pl i przesyłka w ciągu dwóch dni przyszła. Może dlatego, że zamówiłam paczkomat nie wiem, ale byłam pozytywnie zaskoczona.

Gość jolask
Przez internet kupuję prawie wszystko ;) I nie zawsze dlatego, że taniej - często chodzi o dostępność produktów, których brakuje w mojej miejscowości. Nie mamy np. dobrego sklepu z wędlinami, najbliższy znajduje się 50 km od mojego domu. Dlatego postanowiłam skorzystać ze sklepu internetowego, wybór padł na wedlinek.pl. I okazało się, że szynki i kiełbasy, które kupiłam, były duuużo smaczniejsze od tych, które oferuje lokalny sklepik. A do tego - dostawa do domu, bez konieczności jeżdżenia i stania w kolejkach

Gość aneta_a
ja zamawiam tylko ubrania, najczęściej na allegro, ale ostatnio też przeglądam sklepy internetowe, bo zauważyłam, że coraz częściej można tam znaleźć fajne ubrania w dobrych cenach, ostatnio np zamówiłam piękną sukienkę na i-trendy.pl

Gość gość
Przez internet już naprawdę bardzo dużo się kupuje. W sklepach internetowych najczęściej chyba kupuję sprzęt RTV AGD np. w OleOle , ale można już kupić prawie wszystko, jakieś akcesoria, sprzęt do kuchni np. w http://www.gastronomiasklep.pl/ , gry na Steamie itd.

Gość anna_d28
jeśli w grę wchodzą buty bądź torebki to moim ulubionym sklepem jest www.cozabuty.pl, przyjazna obsługa, szybka wysyłka, a buty to sami sprawdźcie, każdy znajdzie coś dla siebie:)

Gość Grażkaa
Kupuję dużo rzeczy przez internet. Wczoraj zamówiłam sobie szlafrok i piżamę na www.duetsklep.pl Najważniejsze, żeby sklep był sprawdzony, a rzeczy z niego były dobrej jakości i trwałe. Z całą odpowiedzialnością polecam ten - warto a często też zdarzają się atrakcyjne wyprzedaże.

Gość zołzaaabest
Zdarza się mi zwłaszcza przez świętami robić zakupy spożywcze we frisco.

Gość kotylion
Ja już praktycznie wszystko kupuję w siec****ocząwszy od ubrań na zakupach spożywczych skończywszy. Jeżeli zaś chodzi o rzeczy np. elektroniczne czy użytku codziennego to ZAWSZE kupuje przez sieć, czasem przez allegro, ale bardzo często z wsyechstronnego sklepu www.conrad.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować