Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry sklep z klockami lego

Polecane posty

Gość gość

Szukam sklepu ze sprzedażą klocków lego. Zależy mi na obszernej ofercie oraz rozsądnych cenach. Niestety u siebie w pobliżu nie mogę liczyć na takie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLPM
Może humi.pl? Jedyny jaki mi przychodzi do głowy. Nie licząc lego sprzedają też inne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulistka
Ja za to podziękuję. Sklep przypadł mi do gustu. Mam w czym wybierać i muszę się porządnie zastanowić, który zestaw kupić synowi na urodziny. Ahh, faktycznie jest boom na lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo atrakcyjne ceny LEGO mają w NEO24.PL, za zakupy powyżej 100 zł masz kuriera gratis. Kupiłam córci tam właśnie klocki. Cena niższa niż na allegro. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augusto
Też kiedyś bawiłem się tymi klockami i teraz kupuje je synowi. Klocki znakomicie wpływają na wyobraźnię dziecka. Polecam je każdemu rodzicowi, a lego to sprawdzona marka. Ja również kupuję na Humi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statki pirackie czy zamki z rycerzami...? Mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepiej lego techhnic. To dopiero fajne klocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanekWianek
ten humi.pl bardzo fajny sklep, sporo tego w dobrej cenie. ja za dzieciaka wolałem zdecydowanie piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westalka220
Mnóstwo różnorodnych zestawów klocków lego znajdziesz na www.conrad.pl Do wyboru do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuckerM
A co sądzicie o lego z Władcy Pierścieni? Na humi.pl są takie, różne zestawy. Myślicie, że takie hobbity pod choinką ucieszyłyby dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na humi.pl nie tylko lego przecież jest. Całkiem spory wybór gier planszowych. Czasem lepiej kupić dziecku coś innego niż klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin81200
ja rowniez zakupy w neo 24 maja duzy wybur i dostawe w ten sam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin81200
ja rowniez zakupy w neo 24 maja duzy wybur i dostawe w ten sam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam klocki dzieciom w Neo24 i transakcja przebiegła pomyślnie i bardzo szybko. Jestem zadowolona z usług tego sklepu i z zamówionego towaru, a przede wszystkim z niskiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaAnnaF
Nie polecam zakupów bezpośrednio na stronie Lego. Myslałam, ze to najbezpieczniejsz forma zakupów, zamówiłam Lego Midstroms, obciązono mi karte na 1650zł, a następnie.... dostałam informację od Lego, ze moje zamówienie zostało skasowane. Nie dostane produktu, a pieniądze mam zablokowane na koncie i nie moge kupic tego zestawu dziecku gdzie indziej (choć sczerze- nie wiem czy mu kupie zestaw LEGO)... Sklep LEGO nie odblokował mi pieniedzy , nie odwołła transkacji, choc juz dawno powiadmił mnie, że towaru nie przyślą. SCIEMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipreczek
Jeśli chodzi o klocki Lego to dla mnie zdecydowanie najlepszy jest https://salonklockow.pl/. Mają naprawdę ogromny wybór kolekcji - do Lego Angry Birds po Lego Ultra Agent, a do tego sporo dodatków - kalendarzy adwentowych, akcesoriów, breloków, gadżetów do szkoły, zegarków, no i też trochę ubrań z Lego Wear. Zamawiamy tam z żoną już od dłuższego czasu i nigdy nie mielismy problemów z dostawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Moim zdaniem zerknij do sklepu internetowego na: https://www.wybierz-klocki.pl/technic-cat-16 . Mają tam ekstra klocki lego różnego wizerunku. Sprawdzają się naprawdę fajnie pod wieloma względami, bo są rozwojowe dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołącz do grona dzielnych ninja! Przenieś się z klockami LEGO Ninjago do świata wojowników biegłych w sztuce walki o nazwie Spinjitzu, doskonal swoje umiejętności aż opanujesz ją do perfekcji i weź udział w emocjonujących bitwach! Walcz w obronie Krainy Ninjago posługując się wszystkimi czterema Broniami Spintzu stworzonymi przez Pierwszego Mistrza Spintzu: Nunczako Błyskawic, Kosami Wstrząsów, Shurikenami Lodu oraz Mieczami Ognia. W szlifowaniu Twojego talentu pomoże Ci Sensei Wu, który sam był mistrzem Ninjago, po czym zdecydował się wyszkolić młodych ninja, by skutecznie stawić czoła złu. Czterech walecznych wojowników Sensei Wu na przyszłych ninja wybrał czterech zdolnych chłopaków i przekazał im całą swoją wiedzę. Chcesz ich poznać? Oto oni! Cole (Ninja Ziemi) to odpowiedzialny i odważny młody człowiek, który czasem strofuje swoich kolegów. Jay (Ninja Błyskawic) jest ciekawy świata, bardzo energiczny i obdarzony dużym poczuciem humoru. Kai (Ninja Ognia) jako ostatni dołączył do drużyny ninja. Jest niecierpliwy i impulsywny, przez co czasem wpada w kłopoty. Zane (Ninja Lodu) to jego przeciwieństwo, spokojny, opanowany chłopiec, o tajemniczej przeszłości, który pewnego dnia dokonuje zaskakującego odkrycia na swój temat. Klocki LEGO Ninjago - świat pełen przygód Obejrzyj serial o losach czterech młodych Ninja i wspólnie z kolegami odegrajcie najciekawsze, najbardziej emocjonujące sceny, używając do tego zestawów klocków LEGO Ninjago dostępnych w naszym sklepie. W tym świecie tyle się dzieje, a bohaterowie mają pełne ręce roboty. Wkrocz do akcji i samodzielnie lub wspólnie z przyjaciółmi pokonaj największe czarne charaktery! Zobacz, co Cię czeka w Krainie Ninjago https://planetaklockow.pl/ ! Stocz dramatyczny pojedynek na moczarach, zmierz się z wojownikami Cynobru, obroń Wyspę Tygrysiej Wdowy przed atakiem Sqiffy'ego w pirackim pojeździe oraz potworem Dogshank. Ścigaj się z komandorem Blunckiem szybkim motocyklem Pustynna Błyskawica i zadbaj o to, by Ostrze Spowolnienia Czasu nie dostało się w niepowołane ręce. Chcesz wziąć udział w jeszcze większej liczbie przygód? Kup w sklepie z zabawkami tanie klocki LEGO Ninjago - wybierz zestawy ze swoim ulubionym młodym wojownikiem - Cole’em, Jay’em, Kaiem lub Zanem. Nie czekaj - zostań ninja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Lego to zdecydowanie polecam Ci sklep al.to :) Co chwila mają jakieś fajne promocj****ardzo duży wybór i zawsze aktualni z promocjami. Teraz np tutaj http://lp.al.to/lego_60_lat/ świętują z okazji 60lecia i można dostać specjalne zestawy w świetnych cenach. Polecam zaglądnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×