Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warzywaforever

znacie jakies potrawy gdzie mozna przemycic warzywa

Polecane posty

Gość warzywaforever

a zarazem są apetyczne i dzieci je uwielbiają? prosze o przepisy..mam niejadka 20 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla starszych pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Rosol
mixowane zupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ugotuj i zmiksuj na zupe-krem, dodaj chude miesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywaforever
zupy też są już na nieeeee za to tonami mógłby jeść makarony.... oczywiście wyszarpując spod sosów i omijając warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zmiksuj warzywa do sosu, nie będzie miał wyjścia i zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddy beer
ja swojej przemycalam warzywa np w risotto. Np. cukinie tarlam na tarce i trudno bylo malej ja odroznic od sera. inna rzecz: sosy do makaronu: podsmazasz posiekana cebule,zabek czosnku i wrzucasz jakies warzywo pokrojone drobno albo nawet posiekane. Podsmarzasz chwile i dodajesz przecieru pomidorowego. Morzesz dodac przedtem swierzego pomidora, pokrojonego drobno. I tyle. Warzywa morzesz zmieniac codziennie. Morzesz tez dodac parowke przed warzywami. Daje glowe, ze bedzie jadl. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmiksuj warzywa w sos.Ja miksuję domowe leczo[bez wędlin czy mięsa]-i mam smaczny sosik do makaronu. I jeszcze róbcie razem koreczki-takie malutkie-z ogórkiem,pomidorkiem koktajlowym ,bułeczką i szyneczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywaforever
pizza domowa tak, lubi też....ale przecież codziennie nie bede robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
Żółta fasolka a'la frytki z sosem do maczania i jedzenia ręką, placki ziemniaczane z cukinią i/lub marchewka posypane serem lub z plastrem szynki, rulony z sałaty z szynka, kabanosem lub serem, ot tak do ręki, Zamiast pizzy - kartoflak, z różnymi warzywami w środku - kukurydz, groszek i co tam chcesz. Ostatnio naszemu pasożytowi zasmakowała cukinia duszona z porem i kukurydzą, aż w szoku byłam, bo chciał to jeść przez tydzień - na obiad z kawałkami mięsa i na kolacje z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywaforever
hmm dzięki za pomysły , własnie wyczytałam o kotlecikach jaglano warzywnych to moze też przejsć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro lubi makarony to obieraczką do warzyw zrób makaron np. z marchewki i wymieszaj z normalnym dzieciak powinien się ucieszyć że ma dwukolorowy makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
Te placki lub kartoflak to tarte na dużych oczkach w wiórki, nie tarce, bo się można zajechać. Zamiast pizzy, zrób mniejsze i grubsze ciasto, takie na pite i powciskaj warzyw, potem się zajadajcie to na pewno się zainteresuje i spodoba się, że można jeść 'łapkami'. Spróbuj jeszcze barszczu, bo jest słodkawy, ale takiego na gęsto, z marchwią i pietruszką itd, startymi na grubych oczkach.m U mnie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×