Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pewny siebie silny zdecydowany meski

Polecane posty

Gość gość

cechy opisujace pozadanego mezczyzne. Wiekszosc kobiet to lubi. Lubi czuc sie slabsza . Dlaczego tak jest ? Czy slabszy nie znaczy gorszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to cechy jakich kobieta nie posiada. :) Tak jak męzczyzni lubią w kobietach delikatnośc, kobiecość, zmysłowość, a nawet to rozchwianie emocjonalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać natura coraz czesciej za mocno miesza się z presją społeczną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niektórzy tracą pewność siebie i zdecydowanie przy niektórych kobietach :P albo są tacy wobec wszystkich tylko nie wobec kobiety która owinęła ich sobie wokół palca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz mi powiedzieć że faceci wymiękają przy/przez kobietach/ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako przeciwwage dla pewnosci siebie, zdecydowania i sily facetow, oprocz swego naturalnego piekna, kobiety dysponują jeszcze conajmniej jedną istotna cecha, ktorą wyrobily w sobie z biegiem czasu. Manipulowanie wszystkim i zawsze ludzmi, uczuciami, okolicznosciam, faktami to stanowi o prawdziwej sile kobiet wg mnie dzien dobry V34🌼 dzien dobry wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
zapomnialem sie zalogowac ale ten kwiatek to ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manipulacja to jedna z nielicznych cech które mają tendencję zwrotną:P manipuluje się wówczas kiedy jest się manipulowanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nic nie pisałem o sobie :) pisałem że niektórzy faceci przy niektórych kobietach ...nie odnosiłem się do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat manipulacji się nie zgodzę ...niekiedy nawet się nie dostrzega że się jest manipulowanym więc trudno odpłacać pięknym za nadobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slepym jestes to sie nie dziw że działajaca manipulacja powoduje u Ciebie destrukcje :D Jesli na ciebie dziala tylko manipulacja to się ją czesto chetnie stosuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 manipulacja to jedna z nielicznych cech które mają tendencję zwrotną, manipuluje się wówczas kiedy jest się manipulowanym x zapomnialem o manipulowaniu slowem pisanym :) piekna sentencja z ktorej niewiele wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne co działa na mnie ... napisałaś że manipulacja rodzi manipulację, tymczasem najczęściej jest tak że osoba manipulowana skoro jest na nią podatna nie nadaje się do manipulowania innymi ...więc nie zaliczyłbym jej do relacji zwrotnej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipuluje się dla osiągnięcia własnych korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialem o manipulowaniu slowem pisanym usmiech.gif piekna sentencja z ktorej niewiele wynika xxx wynika bardzo wiele :) problem w tym że Ty nie rozumiesz co ja pisze :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat :) słodziaku znowu próbujesz dyskutowac z faktem oczywistym ;) Manipulacja rzadko bywa świadomym r****m osoby chcącej coś uzyskac czesto dowiadujemy sie o tym że manipulujemy kiedy druga osoba nam to wyraznie oznajmi:) wierz mi Ty tez to czesto stosujesz ;) choc swiadom zapewne nie jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 ja nie nie mam na mysli jakichs poszczegolnych przypadkow chodzi mi o sklonnosc do u dziewczyn na ogol ta sklonnosc jest duzo wieksza z natury w moim mniemaniu jako pewien mechanizm obronny lub narzedzie do realizacji babskich celow bardzo skuteczne narzedzie zreszta ale widze teraz ze to zupelnie inny temat jest niz w topicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzb lecąc twoim tokiem rozumowania mozna by rzec ze skłonnośc do agresji i przemocy to domena mężczyzn, ale nie o takiej sile wspomina autor topiku:P Meskich, silnych, emocjonalnie stabilnych i pewnych siebie męzczyzn jest jak na lekarstwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu na forum na pewno ale realnie spotyka się takich dość często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no tak mamusie są za bardzo mamusiowate i nie dają synkom dorosnąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzb powinno być jak w Sparcie po 7 roku matkom zabiera się synów i daje pod ostry dryl konkretnym ojcom :) byłoby w czym wybierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzb mamy skrajnie rózny światopogląd :classic_cool: szanse są bardzo znikome:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 powinno sie pare spraw zmienic, to pewne ale nie sadze, zeby to sie szybko wydarzylo wiec fajnych facetow bedzie ubywac a reakcja dziewczyn na taki obrot spraw, bedzie coraz wieksze feminizacja poglądow w koncu faceci zostana wyeliminowani a dziewczyny udoskonala do perfekcji techniki strzalu z palca niestety uwazam, ze faceci w ostatecznym rozrachunku sa przegrani nie uwazam natomiast, ze ponoszą za to wine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( bo wasza męskośc to jedna z najbardziej pociągających cech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzb Ty na szczescie do mojego typu nawet nie dorastasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×