Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
agata mama mowila ze lepiej miec koperek wloski jak dziecko brzuszek boli ,moja sasiadka pila tez sama koperek jak maly mial kolki to wtedy tak niemeczylo go.onamama tak bede miec synka igora:)flavia to super ze wszystko ok jest,tez masz duzego bobasa:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny kupujecie dla malenstwa rozek z wkladem usztywniajacym czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Flavia super że wszystko ok, leż spokojnie do następnej wizyty. Widzisz czytałaś ze dodatkowy płat to cc a wcale tak nie jest:) moze się spotkamy w szpitalu :). Oczekujaca masz racje zapomniałam o koperku. Do pupy kupie bephanten można tez do sutków używać. Moj mały ładnie ssał 4 chwytał nie było problemu, tylko ta położna co przychodziła jakaś dziwna byla mówiła ze mało kuba przybiera a przez 6 tyg przybrał 2200kg. Teraz jest szczuplutki jak szczypiorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
aik ja nie uzywałam rożka,ale mam bez usztywnienia nie było dla mnie to w ogole potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rozek bez usztywnienia na poczatku bede go stosowac zeby przyzwyczaic sie i niebac na rece wziasc.wiecie co padam.poprasowalam pieluchy,ciuszkow czesc,posprzatalam i nasatwilam pranie a regoslup boli strasznie:/jeszcze podloge umyc trzeba ale niedam rady.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupowalam wozek to pytalam czy kupowac przescieradlo,ale pani mowila ze wystarczy polozyc kocyk polarowy i bedzie ok.nawet podusie mam do wozka:)ale maly kopie masakra.jutro musze jechac z sasiadka po nasienie bo nasi m jada do lasu i znowu w kolejce trzeba stac:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
AIK ja dostanę gratis do wózka wi3c pewnie zwykły bez sztywnienia może to lepiej. To muszę kupić bepanten i poszukać jest od pierwszego dnia,skończyłam prasowac ciuszki trochę tego mam ale w różnych rozm wydaje mi się że wystarczy najwyżej będę za dużych używać;-) A ile będziecie prac w proszku dla dzieci bo myślę czy będę mogła prac z naszymi ciechami... Flavia super że jest ok i naprawdę duży chłopak będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co z założyciela tego wątku ?? Nie mam czasu czytac tylu stron, a widzialam, ze Flavia i Asiek sa tu od poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje bliźniaki mieli dzisiaj piąte urodziny,więc świętowaliśmy przy dziecinnym szampanie Piccolo.Ja jutro mam wizytę popołudniu.Potem za 4 dni na NFZ u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej wróciłam szukaliśmy szafy..marne są,nie kupiliśmy a jak coś to kupimy byle którą -nakupiłam 6 pęczków rzodkiewek, pychota -krocze golę sama i byle jak,wygladam jak buszmen Julian...hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i wiadomość dnia- zapisałam się do szkoły rodzenia, dzikie tłumy ,wyż demograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dziewczyny ile placicie za szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Kasia- idz do szkoły bezpłatnej, w kazdym miescie są.ja dzis sie zapisałam. -symboliczna zapłata to 2 rolki papieru toaletowego i 2 ręczniki papierowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
moje dziecko ma g***towny wzrost bo jem jak szalona rzodkiewki,banany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
33ona u mnie są bezpłatne jeśli np chodzisz do jakiegoś lekarza a on ma podpisana umowę...są u mnie trzy takie "bezpłatne" a ją nie chodzę do tych lekarzy... A tak to trzeba płacić a wolę te pieniążki na dzidziusia przeznaczyć:-) Próbuje się dokształcać w internecie:-) a kiedyś szkół nie było i reż się dzieciaczki rodzili:-) ale jakby byłoby darmo to bym poszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
ZAraz zwariuje mam dosc byłam zmeczona i nie moge zasnac 3 razy juz sikalam nie moge sie ulozyc bozesz kasia wzielam ciebie przyklad i zjadlam parowke:).oczekujaca po jakie nasienie jexziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaKubusia! O to samo chcialam zapytac Oczekujaca :) Przeciez Igor juz w drodze, to po co jej nasienie :) Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dajcie spokój oczekującej pewnie o nasiona jej chodziło nie dziwię się u nas jak się sezon zaczyna to tez szał jest w sklepach i co poniektórych brakuje a ja jeszcze siedzę sobie piękna pogoda była dziś pospacerowałam, ale moja kondycja =0 masakra jakaś ja do szkoły rodzenia się nie wybieram głównie dlatego że będę mieć cc ale nawet jeśli to 40km najbliższa troszkę za daleko no cóż uroki mieszkania na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Nie to nie miało byc zlośliwe ja robie tyle literówek ze szok:).Oczekującs nie gniewasz sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez to oczywiste, ze to mial byc zart :-D Poczucie humoru w ciazy tez jest potrzebne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie gnieawm sie za zarty:)jade po nasienie burakow bo trzeba bedzie siac.niedlugo wstaje bo po8ma sasiadka przyjsc i mamy jechac.mnie maly od rana kopie juz.w nocy tak mi prawa reka spuchla i zdretwiala ze szok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Ja dzis o dziwo bardzo wyspana, budzilam sie w nocy coprawda ze cztery razy, ale sie wyspalam. Dzis mam wizyte u rodzinnego, musze wysepic skierowanie na usg, dzis mam badania krwi, obciazenie glukoza, mocz, cisnienie. Tak mi sie nie chce jechac, dzis jeszcze do swojego szefa musze podjechac, zeby wniosek o maciezynki mi podpisal i wypelnil, i bede skladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaj a jakie skierowanie na usg bierzesz od rodzinnego?u mnie dzis znowu sloneczko chociaz rano przmrozek jest ale to nic:)ja zjem sniadanie i bede czekac na sasiadke i pojedziemy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca, normalne usg, bo u mnie w Norwegi przysluguje tylko jedno miedzy 18 a 20 tyg ciazy i to jest wszystko. Prywatne usg to koszt okolo 600 zl i to zwykle tylko usg 3d koszt 700 zl, a nie mam zamiaru wydawac kasy na cos co moge miec zadarmo. Dlatego u nas lekarz rodzinny dzwoni do szpitala i tam sklada o usg dla pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj ciaza to nie choroba, ciaza tutaj traktowana jest dpiero od 12 tyg, przed nawet lekarz nie przyjmie bo uwazaja ze do 12 tyg wszystko moze sie zdarzyc. Badania krwi i moczu i inne sa na bierzaco, usg liczy sie tylko jedno. I nie chodzi sie do ginekologa tylko do lekarza rodzinnego, w wypadkach tylko gdy cos zlego sie dzieje, kieruja cie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaj to powiem ci ze glupi system maja tam:/ ja gdybym tak miala to moj rodzinny wogole by skierowania niedal na usg taki jest.to chociaz w polsce pod tym wzgledem jest troszkew lepiej.wiecie co tak szybko teraz sie mecze ze to cos okropnego jest:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca, wiem w Pl jest lepiej pod tym wzgledem. Pierwsza ciaze prowadzilam w polsce i usg mialam praktycznie na kazdej wizycie, a tu trzeba sie prosic, tyle ze z drugiej strony jest lepiej bo mniej stresu ciezarne maja. Mam na mysli wlasnie o tych szyjkach skracajacych, tutaj tego sie nie mierzy, a i kobiety spokojniejsze sa i jakos tak z boku patrzac kazda donosi. Tyle ze znow tutaj moment pobytu w szpitalu do porodu i po porodzie jest bardzo mily, polozne sa naprawde przyjazne i pomocne, o glupich tekstach z ich strony nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×