Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
Nie wiem dziewczyny czemu nie mozna, słyszałam ze dziecko może mieć w tym miejscu znamie, ale to raczej zabobonowe, a właśnie tej koleżance zakazali w aptece i chyba lekarz bo kupowała swojej corce a sama pamiętam nie mogła, nie wiem po prostu się zdziwiłam jak Kasia napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
brzuchatka,to mnie pocieszyłaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
To prawda z tymi piersiami, właśnie jak są miękkie to dobrze a jak twarde to wtedy gromadzi się za dużo mleka a to przecież produkcja na bieżąco :) pamiętam jak raz miałam przerwę nocna jak juz syn był większy nie chciało mi się odciągać rano piersi miałam jak po operacji plastycznej duże krągłe twarde jak u panienki z plakatu:) a jak syn ściągnął zostały dwa flaczki :p Mój stary laktator gdzieś się zapodział i chyba zakupie ręczny, te elektryczne są strasznie drogie i nie wiem czy w ciemno kupować, przy pierwszym miałam zapalenie piersi i wtedy był najpotrzebniejszy wiec nie wiadomo jak teraz, ale tak jak pisałam ja postawie na ręczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Nomandic myślałam ze coś poważnego moze się stać. Ogólnie powiem wam ze np w kosmetyce wiele zabiegów jest zakazanych w ciazy nie wiadomo czemu. A jest tak dlatego ze nie robi się żadnych takich testów kobietom w ciazy. Mysle ze to raczej nie zaszkodzi ale lekarzem nie jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia u nas w szpitalu po sn trzymają 3 doby, a po cc 4 pełne doby. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekująca ćwiczyć można dopiero po zakończeniu połogu! po cesarce musi upłynąć minimum 8 tygodni. Chcesz sobie biedy dziewczyno narobić! Nalot usuniesz tetrą, bierzesz na palec i szorujesz język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Chcialam rano napisać, nawet sie rozpisałam a kafe mnie zrobilo w bambuko i nie dodali wpisu :/ gratulacje dla nowej mamuśki!!!! :) mialas termin 1 dzien po mnie a juz urodzilas :) fajnie, pozdrawiam wszystkie juz i jeszcze nie mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Aha, u mnie oznak porodu brak, ale mam jeszcze czas do 20 :) cmi mnie tylko codziennie wieczorem jak na okres, ale podejrzewam ze to ze zmęczenia po calym dniu, milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo3, masz rację medela najlepsza,ale niestety bardzo droga, a ze ja dorywczo to chyba kupię ręczny jednak. nawet nie wiecie jak ja sie cieszę jak naciskam na pierś a tam takim cieniusieńkim strumyczkiem sika mleko. Za każdym razem sprawia mi to ogromną radość:-)ach te małe macierzyńskie szczęścia:-) dzisiaj przy kolacji myślałam,ze brakuje mi ruchów w brzuszku, a jeśli miałabym wybrać rzeczy które dzięki porodowi znikają i sie za nimi najmniej tęskni to częste sikanie i ból w pachwinach:-) to jednak jest luksus nie biegać do toalety co godzinę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia nie chciałam cię straszyć tylko tak słyszałam, no właśnie wiele jest zakazanych zabiegów bo brakuje np badan na ten temat a jest i wiele zabobonów, ja np ani w tej ani w poprzedniej ciąży nie obcinalam włosów chociaż szlag mnie juz z nimi trafia. Ale mój malutki dzisiaj *****iwy i cmi mnie na dole i promieniuje na pachwiny dzisiaj ledwo chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny a ja po wizycie mały waży 3550 sporo mu przybyło cc ustalone na 18.06 czyli 2 tygodnie jak nic się nie będzie działo to jeszcze 16,06 mam się pojawić u gina, ogólnie wszystko w porządku trochę czuje ucisk w dole ale to jak mały kopie po żebrach to masakra najlepiej by było jakbym ciągle leżała :) no to widzę że w przyszłym tygodniu straszny ruch tu będzie :) miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
My lezymy z mikolajkiem w lozku moim w szpitalu bo biedaka brzuch boli i ciezko mu sie zalatwic po tym zarciu dokarmianym, i ma odpoczac ze mna, z reszta zlapal mnie za pizame i nie opcji bym wstala. Moj brzuch to tez taki flaczek ale bez rozstepow, ledwo na oczy patrze boje sis ze mu sie cos stanie. Moj porod: godz 3 wyciek wod, 3 godz czekamy az akcja sie rozkreci skurcze co 5 min 45 sekund, godz 7 izba przyjedz 4 cm, skakanie na pilce do 9- 7 cm, potem prysznic. Na pilce godz ok 10- 10 cm i szybko szykowanie i porod, jak sie zaczal to zalowalam ze bez zzo, mikolaj na swiecie 55 min pozniej. Rana po tym nacirciu minimalna. I zalatwiam sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Spac nie moge... widze madziu ze porod sprawny z opisu i mimo ze mialas mozliwosc zzo niw bralas, niezla jestes ze tak ladnie dalas rade :) te mmlekp szpitalne to zlo u nas tak samo dzieci takich dostawaly bolow kol opowiadala ze sasiadki synem z lozka obok taki jazz dawal :) a ona wylewala to mleko a jej wmawiali ze pokarmu nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
19magda- gratulacje:) no i oczywiście piękne imię syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja w nocy miałam zgagę,poszłam spać do drugiego pokoju i otworzyłam okno na oścież, bo brakuje mi tlenu, też tak macie,że brakuje Wam powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Asik skurczebyly do zniesienia naprawde, bralalam oksy bo moje byly slabe a ze byl wyciek wod to porod musial sie odbyc za niedlugo. A i tak przy takich skurczach co ja mialam to mowili ze nie wiadomo skad to rozwracie sie zrobilo takze na biega wszystko. Gorzej z parciem wtedy skurcze byly silne a ja troche spanikowalam i przec nie tak latwo, ale w przerwach miedzy wyrazna ulga. Od dzisiaj mam pokarmu wiecej a moje sutki to masakra juz:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
A ja miałam bardzo ciężką noc i chyba pojawiały się skurcze ale przeszły ... Jestem kompletnie niewyspana ... a jeszcze upały wróciły i moje nogi znowu spuchły nie mówiąc już o całym ciele. Dzisiaj rano już przygotowałam wodę, mięta i cytryna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dzien dobry :) Mnie dzis w nocy bolal dosc mocno brzuch i odszedl mi czop brazowy plumknal jak sikalam sorki wiem to oblesne :/ takze wczesniejszy sluz to byla chyba tylko zapowiedz czopa... jade niebawem na ktg to zobaczymy czy sie cos dzieje i zbada mnie polozna moze szyjka juz sie zgładzila .. W nocy myslalam ze juz sie zaczyna wzielam nospe ale nie przechodziło ale potem zasnęłam rano tylko lekki bol teraz juz nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda fajnie sprawnie poszlo :) i wazne ze naciecie minimalne. To bez znieczulenia jednak rodzilas bol da sie znieść? :/ biedny maluszek sie meczy z bolem brzuszka... :( a masz swoj pokarm? Czemu dokarmiaja? Przepraszam jesli czegoś nie doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ja spalam, ale co to za spanie :( A to siku, a to biodro boli, a to kretynski sen i tak w kolko. Magda, strasznie Ci zazdroszcze, ze juz masz malego obok siebie. U mnie stres narasta. Bez przerwy mysle tylko o tym, ze z malym cos bedzie nie tak, ze zabieg pojdzie nie tak i mnie sparalizuje, ciachna mi pecherz albo krwotoku dostane etc. Wiem, z racji wykonywanej pracy powinnam byc opanowana, ale tez czlowiek sie w szpitalu na rozne rzeczy napatrzy. Poklocilam sie z mezem wieczorem, bo mnie strasznie wkurzyl tekstami, ze przesadzam i histeryzuje. Pewnie, latwo mu mowic, w koncu to nie jego beda ciac. Wybaczcie, jakos malo optymistycznie tak od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ewinka ja mam reczny lactator bo innego niebylo w aptece a to niedziela byla.maly sie opala przez szybe ale przeszkadza mu to.gosciu ja mialam sn nie ciecie.zauwazylyscie ze u nas same pulpeciki sie rodza?mi igor dal znowu do polnocy popalic jeszcze macica sie obkurcza i bolalo az w koncu zasnal i spal do6:)to troche pospalam ale marze aby przespac cala noc.magda moj tez kopy niemoze zrobic a je moje mleko i w nocy raz sztuczne bo mu niewystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, magda byłas dzielna, moze smaruj czyms te sutki? zeby karmienie nie było dla Ciebie przykre, albo te nakładki na piersi. Brzuchatka ciekawe co tam u Ciebie sie dzieje, daj znac po tym ktg. MAMA3chłopców faceci to są beznadziejni, to jest normalna operacja, w dodatku potem trzeba leżeć plackiem, człowiek sie boi jak diabli i nawet wsparcia nie otrzyma. Moj to zadowolony ze mały taki duzy a ze ja sie boje wywoływania i tego bólu, czy ja dam rade? to juz ze nudze, ze urodze, wszyscy rodzą to ja też. Strasznie mnie boli spojenie łonowe, na tyle ze ledwo chodze, ciekawe co tam sie wyprawia w tym kroczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Brzuchatka, wcale sie nie zdziwie jak wkrotce zaczniesz rodzic :) A tych upalow to Wam zazdroszcze niemozliwie! U mnie, po calym jednym dniu pogody, znowu zachmurzone i szaro - buro :( Pogoda do doopy to najwiekszy minus tego kraju. Naprawde nie wiem, jakim cudem Ci ludzie tutaj nie cierpia na chroniczna depresje, bo ja latem czesto mam takie doly i strasze, ze wszyscy umrzemy na deficyt witaminy D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
brzuchatka to lada dzien urodzisz:)mama3chlopcow kazda ma obawy i o siebie i maluszka ale musi byc dobrze.ja i flavia mialysmy krwotok ale wszystko dobrze sie skonczylo.magda parcie nietakie latwe ja z poczatku niewiedzialam ale polozna i gin wytlumaczyli i skurcze byly mocne ja pamietam jak nachodzil skurcz jak to szlo.ja zjadlam sniadanie i odpoczywam i czytam was.wogole jadlam truskawki a malemu nic sie nierobilo i skazy bialkowej tez niema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Agata, dokladnie. Mialby chociaz na tyle przyzwoitosci, zeby sie po prostu w ogole nie odzywac, a tak to sie poczulam, jak uczennica, ktora ochrzanili w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata u Ciebie boli spojenie a wczoraj lekarz powiedział, że główka nie jest jeszcze nisko ... i też będę miała prawdopodobnie poród wywoływany... czekamy do 12 czerwca a potem sruuu Mama3chłopców panika już daje Ci znać ... ja też bym panikowała, Mmamakubusia też się bała ... ale musisz myśleć pozytywnie :) Ja już bym chciała urodzić i mieć przy sobie Kubusia a ten jak na złość nie chce wyjść :P A ja muszę cały czas myśleć pozytywnie ... bo jak zaczynam panikować to mój m dostaje :P opierdzielam jego za wszystko i za nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 magda Gratulacje, dalas pieknie rade:) 33 ona Ja tez mam problem ze zgaga i to zawsze w nocy, czasem az oddechu brak tak pali. esmi Ta opuchlizna na nogach to okropnosc, mi juz nawet po nocy nie schodzi, a u nas jeszcze goracy dzien sie szykuje wtedy puchna mi jeszcze bardziej, i czuje takie pulsowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×