Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
33ona jak tata sponsoruje a macie duza rodzine to czemu nie heh :) Gosciu a wiec tak mojej kol coreczka miala identyczne kupki czerwone z grudkami jakby krwi , śluz i wodniste do tego duzo bylo kupek na dobe (zrobilas moze zdjecie to wazne zeby robic zdjecia takich rzeczy moze to smieszne ale czasmai ciezko dla lekarza to zobrazowac a zdjecie to realny dowod ) no i dostala skierowanie do spzitala ale ze panowalo iu nas zap op mozgowych , to najpierw alergolog wiec zlecili jej wszystkie badania pod kątek alergii pokarmowej , plus morfologiqa posiewy kalu itp , wyniki wyszly dobre tylko w morf z rozmazem podwyzszone eozynofile wskazujace na silna reakcje alergiczna lub tez stan zzapalny jelit , stanelo na tym ze byla to poprostu jakas ostra reakcja na prawdopodobnie mleko ktore kolezanka wypila , mala dostaje DICLOFOR , ja tez go stosuje dla mojej na brzuszek :) u kolezanki po tym kupki sa juz dobre do 3na dobe wiec super , dodatkowo u niej byly jeszcze zmiany skorne kazdy lekarz chcial dawac nutramigen bo byla chyba u wszystkich prywatnie i kazdy twierdzil ze to skaza bialkowa , kolezanka nie chciala upierala sie i wyszlo na jej zadna skaza tylko reakcja przejsciowa , ale u nas 90% dzieci z taka reakcja sa na nutramigenie i maja pseudo skazy białkowe , miedzy innymi moja szwagierki corka ale niewazne - tacy lekarze ,dziecko baka puscic nie moze to juz skaza ... wiec ja ci proponuje przez kilka dni restrykcyjna dieta i zobacz czy jest poprawa wyklucz nabial jajka , idz do lekarza powinien ci zlecic prostą morfologie z rozmarem ręcznym i crp, a jak nie zrob na wlasna ręke, ewentualnie wez skierowanie do alergologa , i zrob koniecznie zdjecie tych kupek w miare jak uklad pokarmowy dziecka dojrzewa kupki sa gestsze i jest ich mniej , poki sa wodniste tzn ze uklad pokarmowy jeszcze nie dojrzal do odpowiedniego trawienia i stad te przejsiowe reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK dzięki za pomysł z albumem,ja lubię uzupełniać takie rzeczy a rodzice sie ucieszyli z tego pomysłu:-) ten album w miare gruby jest?bo mam tez jeden taki pt.pierwszy rok zycia ale on taki badziewny,w zasadzie wiecej dziwnych ibrazkiw niz miejsca na wpisanie czegos. u mnie zamiast pierścionka mam bransoletkę lilou, ze srebrnym wózeczkiem i napisem Staś i data urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu pamiętaj tez ze za duza ilość spożywanych pomidorów tez może uczulac. Nie przesadzaj z pomidorami bo SA silnie alergizujace. Mi położna mówiła raz na tydzień można zjeść jednego pomidora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
O pomidorach nie wiedzialam,jem średnio dwa,ale nie na tydzień tylko DZIENNIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wykład przed wyjściem ze szpitala przyszła położna do mnie i opowiadała co i jak przez 45 minut bardzo ciekawe rzeczy. Można jeść kapustę kiszona taka w surowce. Bo w bigosie juz jest ciezkostrawna i dla maluszka tez. Ogólnie można wszystko tylko na samym poczatku w małych ilościach. Ja powoli codziennie wprowadzam cos nowego. Najlepiej dany nowy produkt jest wprowadzić do godziny południowej. Wieczorem nie jest wskazane jeść cos nowego bo nasze trawienie jest spowolnione a co dopiero takiego maluszka. I dlatego się może męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dziewczyny która pisała o słuzie w kupię? Moja właśnie zrobiła taka galaretowata ciagnaca się kupkę,mało jej było,pomóżcie kto pisał i o co chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego mała ma kaszke na buzi i szyji,może to alergia nA coś? Ale nie jem nic nowego,mi się też pojawiła taka wysypka między cycami,nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia- to nie ja, zadzwoń do położnej,a jak nie - to jutro do lekarza.Może to od upałów u Ciebie, PS.u mnie mały ma potówki wewnątrz dłoni- bo ciągle je ślini i zaciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, my już po chrzcinach. Całą mszę mała przespała, nie obudziła się nawet jak ksiądz główkę polewał. Impreza wyszła super, były tańce do samego rana. Na początku myślałam, że będzie lipa, bo po dwóch godz od rozpoczęcia część osób wyszła, ale starczyło tych co zostali. Wybawiłam się za wszystkie czasy, bo moje dziecko jak anioł, a nawet jak się budziła to miałam tyle nianiek, że mi jej oddać nie chcieli :) Mąż mnie wkurzył strasznie, coraz częściej widzę, że on ma problem z alkoholem. Upił się do nieprzytomności, nawet nie wiecie jak mi przykro. Dzisiaj dalej pije. Już nie wiem co z nim robić, jak trzeżwy kochający mąż i ojciec, mamy śliczną zdrową córeczkę, pieniążków też nam nie brakuje, a on tak mnie wkurwia po pijaku, że chociaż go kocham mam ochotę zabrać małą i wyprowadzić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kasia u nas nawal pracy,owoce,zbior ziarna,sianokosy,ledwo chodze jestem zmeczona dobrze ze maly daje pospac trtoche.wykapany cewiczy na brzuszku i niebawem klade go do lozeczka.33ona twoj tez tak slini raczki?moj okropnie wklada do buzi.ja tez mam takie czerwone krostki miedzy cyckami hyba potowki.dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstał dziś rano skacowany,wypił parę drinków, ja mu kazanie, a on drzwiami trzasną i tyle. No to ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Kasia ja pisalam o śluzie i ewinka i w obu przypadkach sluz okazal się niegroźny. Poprostu dzieci karmione piersia, a nasze tak są karmione, mogą mieć takie kupy i myślę że w Twoim przypadku jest tak samo. Kaszka o ktorej piszesz to pewnie potówki. Mi sie też wydawało ze moja ma taka kaszke pisałam tu o tym nawet ale kilka dni przemywalam jej buzie rzadkim krochmalem i zeszło wiec myślę że były to właśnie potowki... na Twoim dekolcie pewnie też bo przecież takie upały sa że to normalne :) moim zdaniem nie masz sie o co martwić jesli nic innego sie nie dzieje ale oczywiście możesz zapytać lekarza żeby byc spokojniejsza jeśli zauważysz wiecej tego śluzu plus inne objawy typu ból brzucha słaby prztrost wagi itd. Aha mysle że gdybyś przewinela małą 10 min później to nawet byś nie zauważyła tego śluzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moje dziecko oczywisvie spi po 19 zasnela a ja przez ten upal walam sie po lozku no nie moge spac myslalam ze jak dziecko mnie bedzie w nocy budzic to bede zmeczona i szybciej bede chodzila spac a tu nic z tego ... nie wiem skad moj organizn ma tyle energii heh Ilonek ja nie trawie mezczyzn po alkoholu jak moj sie napije to ja dostaje szalu robie mu afery bo on nir umie normalnie wypic tylko jak wraca to zawsze odrazy pada ledwo zywy pic nie umie a na drugi dzien umiera i przyznsaje mi racje :) tyle ze on rzadko tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek współczuję :/ mam nadzieję że to tylko przejściowe bo problemy z alkoholem to straszna i ciężka sprawa. Jeśli obawiasz sie że to coś poważniejszego to pogadaj z mężem na spokojnie za wczasu choć to napewno niełatwe... :( ktoś jeszcze widzi że on może mieć problem? Rozmawiałas z kimś o tym z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik przyznaj sie co bierzesz heheh ja też to chce bo padam na twarz :/ Dziś z mężem po 18 postanowiliśmy wziąć małą do łóżka i razem cała rodzinką się zdrzemnac ;) nasza drzemka trwala do 21.40! Hahah ale ja dalej zmeczona oczy mnie pieką strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez wczoraj chrzcilismy. Ja sie strasznie stresowalam w sumie nie wiem dlaczego ale poszło gladko mała główna część czyli polewanie woda i namaszczenie przespala ;) nawet ksiadz sie śmiał i powiedział 'a ona śpi i nic sobie z tego nie robi ;)' fajnego mamy proboszcza.. Właśnie flavia miałam sie pytać jak ta rozmowa z księdzem bo pisałaś ze byliście u niego na czym stanęło??? Napisz bo ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Brzuchatka xebym ja sie zdrzemnela w dzien to juz wogoke bym nie spala, dlatego mi nie przeszkadza nocne karmienie :) jak pracowalam to tez zasypialam ok polnocy a o 6,20 wstawalam mowie ja taki dziwny czlowiej co malo snu potrzrbuje heh i chodze tyle spaceruje i nic to nie daje czrkam moze mala wstanie ... a na balkonie tak przyjemnue wieje , ja tez bede miala stresa ja sie ogolnie eszystkim stresuje tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambini bajkowa odzież
Witam serdecznie, Zapraszam do nowej grupy Bambini, na której oferuję nową i używaną odzież dla dzieci Koszt wysyłki po wpłacie na konto to tylko 9 zł, bez względu na wagę paczki. Ubranka rezerwujemy i licytujemy pod zdjęciami Gorąco zapraszam i życzę miłego dnia https://www.facebook.com/groups/1438696183058350/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Kiedy się poznaliśmy on nie pił wcale, problem zaczął się jak zaczęliśmy zapraszać na wesele (ślub wzięliśmy rok po poznaniu się ). Wszędzie częstowali wódką, a on upijał się do nieprzytomności. Potem dwa lata spokój i teraz urodziła się mała i znowu co tydzień goście i on pijany. Już mi puszczają nerwy, ileż można? Najgorsze jest to, że po pijaku czepia się mnie bez powodu. Rozmawiałam z jego rodzicami, rozkładają ręce. Mam za sobą 7 letni bardzo burzliwy związek, gdzie codziennie była awantura i rzucanie talerzami i tak się cieszyłam, że tym razem tak świetnie się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:-)uspokoiłam się ,ogolnie nic jej nie jest je za dwóch,usnela o 22,30 wstała o 4 i o 7:-)coraz lepiej:-) Ilonek współczuję też tego nie znoszę mój rzadko pije ale jak pije to do zgona,drugi dzień zdycha i potem długo nie pije. Jak go poznałam to non stóp pił ale mu powiedziałam albo koledzy iwwódka albo ją ,no i się uspokoił. Ma czasem wysoki,nie toleruje go po wódce,ale na szczęście nie pije często,w weekend jakieś piwo. Ale po ostatniej imprezie powiedział że jak będzie coś pił to mam mu butelkę na głowie rozbić:-) Ilonek musisz z nim pogadaćbo z alkoholem nie ma żartów,bardzo łatwo w to popaść a skończyć ciężko. Jak trzeba to zagroz że odchodzisz czy coś w tym temacie musisz być stanowcza,będzie dobrze poradzicie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Mój zadko pije i jak sie napije to potem ma mega kaca ale czasami w cale jego nie ma. Nawet zdarza sie ze po 2 piwach ma mega kaca i sie meczy przez pol dnia. Ikonek moze porozmawiaj z Nim na ten temat ale jak będzie trzeźwy. Ja też miałam juz dość tych gości bo popijawy częste były a potem sie dziwił ze tyle kasy z konta poszło. Achh mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia brzuchatka dobrze napisala,to u nas był śluz w kupce.ja daję małemu probiotyk dicoflor i dzięki temu śluzu już prawie nie ma. u mnie z mężem i alkoholem to,odwrotnie,ja lubię jak sobie troche wypije bo wtedy ma fajny humor,jeszcze nigdy nie widzialam go pijanego do nieprzytomności,ma bardzo silną głowę,ale wiem ikonek co to znaczy bo mój tata za to ma bardzo słabą głowę,kilka kieliszków a on pijany,tak mnie wtedy denerwuje,takie ma wkuwające gadki, a jak bylam dzieckiem to nie raz widziałam go pijanego di nieprzytomności,caly czas mam uraz i srednie stosunki z nim,mimo,ze tak na codzien to normalna rodzina a on pije od wielkiego święta... Musicie pogadac jak będzie trzeźwy,koniecznie! Im szybciej tym lepiej.wierz,ze to madry facet i wszystko będzie dobrze. u nas noce teraz super.maly zasypia chwile po 20stej,budzi sie o 2giej -n spiocha w 15minut je a potem budzi sie o 6stej. podobno jak dziecko śpi nieprzerwanie 5godzin to mówi sie,ze juz przesypia noce,wiec mój przesypia. wczoraj jak pojechalam na zakupy to Staś tak płakał,ze mąż caly czas suszarkę używał,tylko to go uspokajało,do tego stopnia,ze karmił go w łazience bo juz nie dal rady przeniesc suszarki bo byl taki krzyk.musze go częściej zostawiać bo to ewidentnie tęsknota za mna,bo u mnie nigdy nie ma takich cyrków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co do tej pory nic nie pomogło normalna rozmowa, kłótnia, straszenie, tłumaczenie. Przyznaje rację a swoje robi. Zostaliśmy zaproszeni na wesele we wrześniu, na które on bardzo chce iść. Powiedziałam mu przed chrzcinami, że ja się nie wybieram bo znowu się napije i będzie awanturę robić, no chyba, że na chrzcinach się zachowa jak trzeba. Całe chrzciny się trzymał jakoś pijany był, ale normalnie się odzywał. Wróciliśmy do domu i koniec uprzejmości. Jak dojdzie do siebie bo śpi po baletach będę się pakować i do mamy jadę. Posiedzi sam to może zmądrzeje. Jesteśmy razem ponad trzy lata, kocham go najbardziej na świecie i mi chyba serce pęknie jak się naprawdę rozejdziemy, ale upijania się i awantur bez powodu tolerować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa Staś tak jak napisałaś tęsknił za Tobą :) Mojej przez pierwszy miesiąc było bez różnicy kto trzyma na rękach, a teraz sama widzę, że woli być ze mną. Wystarczy, że się odezwę a automatycznie się uspokaja. To miłe :) Jestem nerwusem, ale do niej mam anielską cierpliwość. Często ją zostawiam pod czyjąś opieką, czasami nawet bez powodu bo mogę wyjść z nią, ale idę sama. U nas chętnych do pilnowania mnóstwo, sami mnie z domu wyganiają, żeby z nią posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ilonek to ciesz sie,ze tak mozesz.ja mam tylko m,nikogo więcej. Oj ja to bym na wesele sie przeszla i wychulała:-) jejku rozumiem Cię naprawdę,moja mama wciąż miala takie problemy z ojcem,wstydzila sie gdzieś chodzic bo po alkoholu nie potrafil sie zachowywać,glupie uśmieszki do innych bab itp. Teraz jak są na emeryturze obije to maja nawrot miłości,są dla siebie bardzo dobrzy,ale co sie nastresowala w życiu to niestety jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
brzuchatko my bylismy u innego księdza. chrzcimy małego w parafii teściow i tam nie ma żadnych problemów. do naszego księdza już nigdy nie pójde, tak jak pisałam mielismy wizytę dziekana ale nic z niej nie wyniklo. ja domagam się aby ten ksądz który odmówił nam chrztu poniósł konsekwencje. Bede w tej sprwaie jeszcze pisac do samego biskupa. nie odpuszczę po prostu, gdyby to była jakas błaha sprawa to ok, ale w naszym wypadku nie miał prawa odmówic chrztu z powodu swojego złego humoru, nawet nie przeprosił. teraz nie dam za wygraną póki go nie wywalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek rzeczywiście cięzka sytuacja i moge sobie to wyobrazić, ,moj brat ogólnie dobry człowiek, jak sie napije inna osoba i już stracił jedną dziewczynę przez takie zachowania, wypil i robił jakies głupie awantury o ktorych potem nawet nie pamiętał...teraz ma narzeczoną i za rok biorą slub ale też sie zdarzają takie akcje...takze spakować się i wyjść moze to go ocuci.Co do kupki nie doradze, moj nie ma sluzów, dziś ide z nim pierwszy raz na rehabilitację, pewnie będzie awantura, moj tez za mna wodzi wzrokiem i mnie szuka, jak mnie slyszy od razu jest spokojny, moj tez niestety nie umie malego uspokoić jak placze...moj placze tylko jak glodny albo jak robi kupe :P.?Jesli 6h to przespana noc moj przesypial ale znowu cos mu sie przestawilo, jadł o 23, 3, 6 ale malo, po 100 ml bo mial kime za chwile, w dzien duzo mi spal, moze dlatego.Asik ta twoja mała tyle szamie a nie wygląda, drobniutka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mój m wku...ł mnie kiedyś do tego stopnia,że zerwaliśmy zaręczyny i mieliśmy separację 3 miesiące,myślałam,że to koniec definitywny.Oczywiście rozstanie przez jego alkoholizm. Pije aż zaśnie,znajomi wychodzą od nas a on śpi. Ostatnio na święta to rzygał i ja w ciąży z mdłościami musiałam sprzątać jego wymiociny.Ogólnie może z 5l wyrzygał w życiu nie widziałam tyle. -oczekująca- mały uwielbia pchać do buzi ręce, nawet ssie palec wskazujący,zamiast kciuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×