Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Flavia234
no to faktycznie niedrogo, ja kupie w tym sklepie dziecięcym co pracowałam juz mam wszystko obcykane też ładne kompleciki są dużo ubranek akcesoria kocyki pieluszki, na wiosne z mężem się tam wybierzemy, narazie szczerze mówiąc nie mam gdzie trzymac wszystkie szafy zawalone naszymi ciuchami, musimy dokupic komodę lub coś innego i wtedy popiorę poprasuje i poukładam ładnie. Obym tylko dobrze się czula i miała siłe na to wszystko. Podobają mi sie te leżaczki o któych piszesz i też chce taki miec dla dzidzi. Ogólnie wózek, fotelik, spacerówkę i leżaczek mamy dostac ale jak nie dostaniemy leżaczka to na pewno i tak kupimy wydaje mi się, że to będzie przydatna rzecz, dzieciaczka do kuchni na stół i można coś porobic. A ty oczekująca kupujesz dla chłopca czy uniwersalne? ja kupuje juz dla chłopca ciuszki, mam nadzieje że nic się w tej sprawie nie zmieni. Ciekawe kiedy teraz będę miała usg. ostatnie miałam w 17tyg i w 18 w szpitalu na jednym i na drugim mówili że chłopczyk. Teraz w poniedziałek tez mam wizytę bo będę robiła test na cukrzyce z glukozą, robiła ktoraś z was już? i doktor mówił że sprawdzi mi też wtedy tą szyjkę czy jest dobrze. A usg nie mam pojęcia pewnie w lutym. ciekawe ile już ten mój malec waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to w sumie mowisz masz oby tylko kaska byla to wszystko mozna wykupic hehe :) Flavia wez ze soba cytryne na badanie krzywej cukrowej bo ciezko to wypic bez cytryny moja kolezanka miala ze soba dwie polowki i wcisnela jedna drugo dala innej dziewczynie , ale raz jak bylam na badanaich widzialam ze przychodza juz z gotowym sokiem wycisnietym w buteleczce i wlewaja szybciej i sprawniej bo zazwyczaj miejsca nie ma w labo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, Macie juz fajne duze brzuszki,ja to mam w porownaniu z waszymi maly,a jak leze placko to dopiero. Wczoraj wieczorem czulam intensywne bulkotanie tak jakby ktos babelki z napoju dmuchl przez slomke,w sumie takie niby kopniecia poczulam dopiero dwa razy,ale juz dawno.Wczoraj byly po prawej stronie dosc nisko przy wyrostku,ale tez czulam po lewej pod pepkiem,tak ze roznie mi sie przemieszcza.Czasami mysle ze ja od strony brzucha mam ulozone lozysko,a maluszek lezy pod nim i dlatego te ruchy sa tak slabo wyczuwalne. I najbardziej wyczuwam je po nalozeniu i lekkim przycisnieciu reki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guziczejk a na prenatalnym lekarz ci nie powiedzial gdzie masz lozysko ja mam na tylej i moja kolezanka na przedniej a ruchy poczula juz 16/17 tydzien wiec wczesniej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
czytałam o cytrynie, ale gdzieś ktoś tez pisał ze nie w kazdym laboratorium pozwalają bo cytryna moze jakąs wpłynąc na wyniki. I nie wiem czy to prawda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytalam ze niby kraza plotki jakoby kwas askorbinowy obnizal cukier , ale jesli ktos ma cukrzyce ciazową to chyba z pol kg cytryn nie jest w stanie az tak zmienic wyniku zeby wyszedl pozywtyny , my mamy podpisana umowe z 4 laboratoriami i w kazdym mozna wiec moze zadzwon zapytaj jak u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny stroj flavia a te body eleganckie tez mi sie bardzo podobaja:)ja zamowilam iebieskie i zielone zolte biale rzeczy teraz jak bede miec usg to powiem zeby sprawdzil jeszcze raz.bede kupowac rozne kolory wrazie co:)a co do lezaczka sasiadka ma i bardzo chwali sobie bo dziecko lubi lezec w nim i mozna chustac w nim dziecko.moj maly szaleje dzisiaj.niedlugo m przyjedzie do mnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oczekująca ja kupuje tak jak ty ale jednak najwięcej mam niebieskich. jedne pomarańczowe spodenki, coś tam zielonego, troche białego. apropo kolorów powiedzcie mi czy ta kurteczka nadaje się dla chłopca? kupiłam ją bo była tania, a prawie nówka. Ma kolor kremowy taki jasny, ale w środku kapturek wyściełany różowym polarkiem. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c672b17fa3524986.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia nadaje się a czemu nie ? :) że troche różu ma ? hehe a ja dzisiaj sobie zamówiłam spódnicę ciążową oraz leginsy bo nie mam w czym chodzić a w leginsach najlepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka kurteczka ja ostatnio patrze idzie chlopczyk na oko 2-3latka ubrany po chlopiecemu a na glowie różowiasta czapa haha nie moglam doslownie chcialo mi sie smiac :) kaptura nie widac ale czapka to juz co innego , poza tym male dziecko nie robi to raczej roznicy ale juz taki kawaler dosyc dorodny ta czapka rozowa haha nie moge jak sobie przypomne go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no własnie tez nad tym myślałam. dziewczynki czasem ubiera się całe na niebiesko, ale jak chłopca na różowo juz nie bardzo. Ale wydaje mi się ze jak ma jakiś mały dodatek różowego to nie przeszkadza. Dałabym niebieską czapkę, szaliczek. No wie wiem jak zobaczylam tą kurteczkę to stwierdziałam że uniwersalna ale teraz tak zaczelam myślec o tym różu w kapturku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
flavia, dużo masz już rzeczy :)))) dobrze, ze ja nic nie kupowałam, bo teraz w 20 tygodniu sie okazuję, że to może dziewuszka, takze nigdy nic nie wiadomo, najwyżej będziesz w chłopięce ubierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mnie sie podobają bardzo kolory beżowe, białe, poznałam taką dziewczyne w szpitalu, co kupuje na wyprzedażach i np rajstopki dla dziewczynki wszystkie rozmiary za 5zł a są z calzedonii, ale ona to wszystko w Warszawie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie wlasnie dowiedzialam, ze bedzie trzeci chlopak!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
87asik - wizyte mam dopiero 20-go wczesniej nie myslalam o ulozeniu lozyska,ostatnio wyczytalam artykul na ten temat Tak ogladam wasze ciuszki i widze,ze wy juz zakupujecie takie powazniejsze i wieksze nawet juz na chlodniejsze dni. Ja to szczerze mam narazie male rozmiarki i bardziej niemowlece typu kaftaniki,body,spiszki,pajacyki,wszystko przeznaczone na lato.Kolory rozne,ale przewaga rozu bo po corce,bieli,kremu,seledyn.Kiedys to zbiore i wsadze wam fotke:) O jesieni i zimie jeszcze nie mysle,mam po corce troche,a reszte pozniej dokupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
gosc pisz kto ty? jolka czy maminia? 3 syn gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guziczku mi na prenatalnym ocenila gdzie lozysko a bylo to w 11tyg w opisie usg mam :) moze tez masz w opisie (moze to sie nazywac trofoblast)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nicka, tak Was sledze z ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
dziewczyny podpisujecie się bo nie wiadomo kto pisze. Ja wlasnie odwrotnie nie mam tych ciuszków na pierwsze dni za to mam dużo wyjściówek:) Powiedzcie czy wy dobrze wyglądacie na twarzy? Bo ja nie bardzo, raz na jakiś czas mnie wysypuje, do tego mam ciągle takie sińce pod oczami ze masakra i chuda twarz. Brzydko wyglądam na buzi no chyba ze się podmaluje, ale co tam dla zdrowia mojego synka moge wyglądac nawet jak baba jaga przez te 4 mies wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja normalnie się wkurzyłam bo od 3 tygodni nie mam ani kablówki... i mąż podpisał umowę z firmą która zakłada i miał być dziś bądź jutro a ja dziś dzwonie aby się dowiedzieć co i jak a ta p***a mówi, że są opóźnienia przez zimę i że dopiero w poniedziałek :o a ja mówię Pani ja od 3 tygodni jestem bez tv i 7 dni miało być roboczych a ona mówi, że w umowie mają nawet do 14 ... więc będę musiała wieczorem sprawdzić umowę ile trwa podłączenie ale jak babka wprowadziła mnie w błąd to będzie bardzo nie miło. Dziewczyny a ja nic nie mam kompletnie nic... Ja w sobotę jeszcze meble będę przewozić bo z końcem roku miałam przeprowadzkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja tez mam teraz problemy z telewizją i jej przeniesieniem, a druga sprawa po tej luteinie dopochwowej mnie piecze i swędzi i chyba ją odstawie, nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
agata bierzesz tylko luteinę czy jeszcze jakies leki? ja biorę luteinę 2x2 dziennie i mam po niej upławy wodniste ale nie swędzi. A może przeniosłaś coś na palcu i teraz infekcja. Kurcze my to się mamy co? jak nie urok to sraczka za przeproszeniem. Ja sie zastanawiam czy jednak nie brac tego magnezu, lekarz mówił że nie trzeba ale chyba asmag sobie kupie bo ten co miałam to za silny i biegunka od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
Dziewczyny kiedy zaczelyscie przygotowywac dom na przyjscie maluszka, malowanie pokoju, zakup mebelkow, ubranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×