Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry zespół muzyczny z Krosna i okolic

Polecane posty

Gość gość

Szukam zespołu z okolic Krosna. Liczę na wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSK
Może Lombardino? Nie wiem czy słyszałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Krosna są "Optymiści". Ostatnio bawiłam się na weselu przy ich muzyce. Powiem tak...w 100% na żywo to oni nie grają :p No bo jak może grać zespół złożony z wokalistki, gitarzysty wokalisty i klawiszowca...? Co nie zmienia faktu, że bawiłam się przednio, bo dzięki takiej a nie innej polityce mieli baaardzo szeroki repertuar: od biesiady i disco polo, przez Dżemy i Lejdi Panki, po techniawkę ;) Dodatkowo podobały mi się bloki tematyczne: góralski i cygański - w kostiumach tematycznych. Wokalistka wychodziła wówczas "do ludzi", angażowała do zabawy, pokazywała kroki itd. Generalnie robili szoł i było wesoło. Światła, dymy itd. No i tylko to już kwestia tego, czy ktoś chce mieć muzykę w 100% z prawdziwych instrumentów czy z "klawisza" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara 45
Ja również popieram zespół Lombardino miałam okazję być na weselu, na którym grali Ci panowie i zrobili na gościach wrażenie. Dużo fajnych kawałków wśród nich i te najnowsze hity. To mogło się podobać. Ogólnie była świetna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primas 89
Nie wiecie czy ten zespół zagrałby w Rzeszowie. Fajnie też byłoby o nim więcej się dowiedzieć. Napiszecie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
primas89 - Lombardino grają na całym Podkarpaciu :) Nie wiem czy poza granicami też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół "Sympatyczni" z Lubska (niedałeko Krosna). Najlepszy zespół w tej okolicy. Wodzirej na 6+ :) Jeśli ktoś chce mogę podać nr kontaktowy:) Mają bardzo dużo wesel i imprez, więc ciężko się wbić, ale warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotus jork
Lombardino to czterech panów którzy grają na instrumentach: gitarowych, perkusji, akordeon i syntezator. Trzech Panów też może śpiewać. Grają muzykę każdego pokolenia, zarówno dla tych młodszych jak i starszych. Poza tym to kulturalni Panowie. Jak ktoś chce posłuchać próbkę możliwość tego zespołu radzę zajrzeć na stronkę. Ja miałem okazję słuchać ich na żywo i zrobili na mnie pozytywne wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuta wpada w ucho. przyznam że lombardino to chyba najlepszy przykład że bez wokalistki można sobie świetnie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, czy można gdzieś w sieci znaleźć jakiekolwiek nagrania (nie muszą być filmy, może być mp3) w ich wykonaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie znalazłam. Jedynie dokładny opis nagłośnienia, instrumentów itd. Chętnie wybrałabym się na próbę, ale tego też nie wiem, czy istnieje możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół Okay z Krosna, grają w 100% na żywo, bogaty repertuar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krosno Moim Miastem
Lombardino grają naprawdę fajnie. Byłam na jednym z festiwali, na którym wystąpili. Nie mówię, że to jakiś mega super zespół, ale gwarantują dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokąd tak biegniemy
Jeśli chodzi o tę kapelę, jest możliwa próba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja polecam Zespół Grube Ryby, grają naprawdę fenomenalnie! Skorzystałam z ich usług na swoim weselu i nie żałuję.

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią! Z żadnym innym zespołem nie bawiłam się tak wyśmienicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim weselu grał Zespół Grube Ryby i powiem, że naprawdę trzymają wysoki poziom jeśli chodzi o prowadzenie imprez, od pierwszego kontaktu z Nimi, nie miałam żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×