Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak po 30tcee to po 30tce

Polecane posty

Gość gość

ile mialyscie lat kiedy poznalyscie swoich facetow i wiedzialyscie ze to ten jedyny z ktorym bedziecie na dobre i zle? duzo dziewczyn wychodzi za maz w wieku 20paru lat a potem sa rozwody,bo okazalo sie ze to jednak nie ten.. podobno malzenstwa zawierane po 30roku zycia sa trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszłam za mąż w wieku lat 26, po długoletnim związku, od dnia ślubu mija 5 lat, a nasze małżeństwo jest coraz bardziej trwałe i nie w głowie nam rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjatki sie zdarzaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach małżeństwo ogólnie rzecz biorąc nie jest jakimś gwarantem miłości po grób. Niezależnie od wieku, w którym ślub się brało. Nie wiem, czy to brak jakiejkolwiek odpowiedzialności, czy rozpuszczeni młodzi ludzie, którzy biorą ślub, żeby uciec od rodziców, mylą miłość z pożądaniem, chcą wystawnego wesela czy o co chodzi. Większość moich znajomych już po rozwodzie, a jeszcze niedawno przykro mi było, że tyle ślubów, dzieci itp. A ja w związku od kilku lat i koleżanki -a ty to stara panna jesteś, po 30 skończyłam i ślubu nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalam meza w wieku 27 lat Rok pozniej byl slub Jestesmy razem juz 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trosze mnie śmieszy jak kobieta po 30tce wierzy jeszcze w jakieś miłości po grób i "jednego jedynego na dobre i złe" hahahaha, rozbawiłaś mnie serio :D w takie rzeczy to ja wierzyłam jak miałam 20 lat, ale nie po 30tce :O zejdź na ziemię kobieto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi zajomi ( dwie pary) grubo po 30-ce sie pobrali, nawet dobiegali 40tki :) i co , i tez sobiezycie ukladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×