Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się stało z kafeterią

Polecane posty

Gość gość

Co się stało z kafeterią? Mam wrażenie, że przed zmianą szaty graficznej działała sprawniej. Teraz nie dość, że nie dochodzą do nie maila informujące o tym, że pojawiła się wiadomość w danym temacie (mimo, że zaznaczam tą opcję i wpisuję adres) to teraz moja odpowiedź na pewien temat została uznana za spam. Wpisałam kilka razy żądane wyrazy ale to nie pomogło... Masakra. Też macie takie problemy techniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też. o2 to chciwe żydki wykorzystujące stażystów pracujacych za free i takie są efekty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... To kiedyś ich nie wykorzystywali? Wydaje mi się, że kiedyś takich problemów nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak kafeteria to forum bardzo niskich lotów Technicznie tonie od 3lat leży na dnie jak tytanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
No tytanik to utonął szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wszystko było mniej rozbudowane i tymsamym szybciej się ładowało a dziś zrobiliśmy skok do przodu i potrzebujemy szybkich pojemnych serwerów i szybkich łączy żeby podołać pędzocej do przodu technologii myślę że mało kto w dzisiejszych czasach jest gotów inwestować-mimo wszystko jeszcze taplamy się w kryzysie i wygra ten kto w przełomowym momęcie wykorzysta słabe strony konkurenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt Tytanikowi zajelo to mniej czasu :) Wczoraj tak zamulala ze zlecilam sprawdzanie wlasnego komputera,biorąc wine na siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie potrzebnie się obwiniacie. Jak zacznie rządzis Kaczyński wszystko wróci do starych porządków. Złodzieje d****i i bandyci zostaną zakuci w kajdany i umieszczeni w pudłach. Pieniądze będą się lały strumieniami będzie na wydatki i jeszcze będzie nam zostawało na przyjemności! Podobno skretyniali Zwolennicy Porytych beretów juz odpuścili i nie będą głosowali rzy następnych wyborach Chwała Ci Panie ! Dobro zwycięża Kafeteria też powróci wierzę w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×