Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maly_Biust

Male piersi czy podobaja się mężczyzną

Polecane posty

Gość Maly_Biust

Mam naprawdę małe piersi (A80) które od zawsze były moim kompleksem. Podczas kiedy koleżanki noszą dekolty, ze mnie wszystko spada :( Chciałabym kiedyś założyć dekolt, no ale jak to wygląda... Ludzie mi mówią, że jestem ładna, mam nawet wąską talie, szerokie biodra, zgrabną pupę, ale wbiłam sobie do głowy że mężczyzną przeszkadzają moje piersi, że prędzej czy później jakiś zostawi mnie dla kobiety z większym biustem, że może mówić że mu się podoba, ale myśleć co innego :( Zastanawiałam się nad push up, ale to chyba tak jakby oszustwo, a ja nie chce żeby ktoś myślał, ze mam nie wiadomo jak duże piersi, a potem rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Odpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze się nie podobają, i zamierzam zrobić sobie zabieg powiększenia biustu bo jestem jak deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzną może tak, mezczyznom to nie wiem :P Jak można takie byki walić..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz sie pisać, cyckami sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Ja coś tam mam, nie jestem do końca płaska, biust nawet mieści się w mojej dłoni, jak go mocniej 'ścisne', ale czuć, ze jest bardzo mały. Operacji się nie poddam, chociaż czasami o tym myślę, za bardzo boję się bólu i komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Pisze z telefonu na słowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
*przez słownik. Staram się szybko pisać i czasami takie 'byki' wychodzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, nie przejmuj się, ja jestem ze swoim już 6 lat i tez mam bardzo male, prawie 0, ale powiem ci ze dobrze sie z tym czuje :-) w zyciu nie poddalabym sie operacji, nawet chocby zaplacili, a jak by sie mojemu nie podobalo, to baju! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście nie znam faceta, ktory by twierdził że lubi małe piersi. Ja też mam małe w moim odczuciu 75B. Push up - coż ja mam kilka staników z push-upem i nie waham się ich użyć, ale to prawda, że to oszustwo, mój mąż twierdzi że to największe oszustwo w dziejach, ale i tak się lubi nimi bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrocycki to kalectwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha kalectwo! a to dobre! :D ja nie czuje sie jak kaleka, otylosc to miedzyinnymi kalectwo, majac mikrusy funkcjonuje normalnie i bardzo dobrze mi z tym ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikromózgi to kalectwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Tak myślałam, po prostu nie będę angażowała się w żadne zwiazki. Ja niby noszę miske 32B, ale to jak 80A, piersi są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, otyli desperaci tez czesto twierdza, ze czuja sie "dobrze" ze swoja waga! Prawda jest taka ze wiekszosci facetow niepodniecaja mikrocycuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Gość 10.01 Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosci moze i nie , ale wiesz wielkie cycki to nie atut jak ma sie wstretna twarz, krzywy nochal albo gruba warstwe tluszczu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie podobaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otyli desperaci mowisz, ale wiesz jest roznica, jesli mowimy o kalectwie to to czy sie z tym dobrze czujesz czy nie nie ma nic do rzeczy, bo otylosc to kalectwo, dodatkowe choroby i nie zdolnosc do wykonywania czasami innych czynnosci. a mikrocycki ? no jakiez to kalectwo? :D a jak sie chlopu nie podoba, a poszedl! szukac z wiekszymi :D jesli dziewczyna nie ma nic innego do zaoferowania poza cyckami , no coz przykro mi :D ja mam mikrocycki ale mam tez piekny, zgrabny tyleczek ;-) muaa:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet bedac w stalym zwiazku z kobieta z mikrocyckami bedzie ciagle mazyl o kobiecie z duzym biustem!!! ...a jak przytrafi mu sie okazja popiescic fajny jedrny biust to w 100% skorzysta chocby niewiem jak sie wczesniej zarzekal ze kocha i nigdy niezdradzi!!!!!!!!!!!!! ...ot i cala prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno :D niech idzie, nie ten to nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Ale to dobijające kiedy mężczyźni patrzą w dekolt, a tam kompletnie nic nie ma, chciałabym mieć chociaż 70B, wtedy skakałabym z radości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ale jak same twierdzicie wszyscy faceci sa tacy sami wiec nastepny tez tak bedzie mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej to sobie powieksz, jak tak bardzo placzesz ja mam mikrusy i nigdy nie powieksze, podobam sie sobie taka jaka jestem najwazniejsze jak czujesz sie w swoim ciele ot co. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziala w dwie strony, moja ma naprawde duzy biust i marze o malutkich piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Powiększyłabym, ale boję się bólu i komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:22 - post pisala kobieta 100%!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×