Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula06

Sukienka ślub cywilny

Polecane posty

Gość paula06

Biorę ślub cywilny, jaką wybrać sukienkę? Czy taka jak do kościelnego (maxi) może być? Nie biore koscielnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie może być. Ja będę miała prostą białą sukienkę o fasonie podobnym do empire, tylko zamiast odcięcia pod biustem będzie dopasowana w talii i potem dopiero luźno puszczona. Ślub to ślub ;) Też nie będę brać kościelnego, ale do niego wybrałabym identyczną kieckę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam nietypową, ale ciężko mi powiedzieć czy przy kościelnym zdecydowałabym się na inną- po prostu ani ślub kościelny ani sukienki-bezy nigdy mnie nie bawiły... Sukienkę miałam beżowo- czerwoną, długą i widać było kto jest panną młodą więc nie było z tym żadnego problemu. Ślubnych sporo mi się podoba, ale niestety z kolorem widziałam głównie bezy, rybki itd, jakby dla podkreślenia ze mimo że kolorowa to ślubna- fason kompletnie nie dla mnie, ani mi się nie podoba ani mi nie pasuje. No i sporo białych mi się podoba, ale w bieli naprawdę nieładnie wyglądam więc odpuściłam, szyłam na wzór jednej ślubnej tylko ze swoich materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę ślub cywilny i będę mieć długą, biała suknię. Co prawda nie jest to ani beza ani rybka a bardzo prosta suknia trapezowa ale nie budzi wątpliwości, że jest ślubna. Rezygnuję natomiast z welonu na rzecz żywych kwiatów w rozpuszczonych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś potem nie planuje kościelnego to biała typowo ślubna może być moja siostra brała cywilny w ciąży, miała garsonkę, kościelny po urodzeniu dziecka suknia tradycyjna ślubna wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×