Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół muzyczny a małe przyjęcie

Polecane posty

Gość gość

Z 60 osobowego przyjecia moje zamienia sie pomału na około 45 osobowe. Nie mam zamiaru dopraszać, a mam zespół. Czy przy tak małej liczbie osób, w tym 1/4 starszych nie tanczacych będzie miał sens ten zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sądzisz, że starsi nie będą tańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o babcie i dziadków, problemy zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korg yamaha
Najmniejsze moje wesele było na 18 osób, 100% bawiących się - super zabawa, natomiast takich ok 40 - 60 miałem ich mnóstwo i takie wesela w najbliższym gronie są najbardziej zgrane i roztańczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytsko zalezy od zespolu, jak beda w stanie naklonic ludzi do tanca to beda sie bawic. ale ja bym nie rezygnowala bo bez zespolu to jak na "obiedzie u cioci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że takie nieduże przyjęcia są super. jak dobry zespół to rozkręci, bez zespołu ludzie ci albo się popiją, albo się rozejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korg- i te 18 osob mowisz fajnie sie bawilo? bo patrzac po moich gosciach to nie wiem ile zostanie zainteresowanych :( a sala duza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na weselu mojej przyjaciolki bylo 30 osob i by zespol a wesele 2 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam na 50 osob i wzielam dja, bo zespolu mi sie nie oplacalo. Wyszlo super, bo dj tez poprowadzil impreze, zabawy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam serdecznie, polecam Oprawę muzyczną DJ DRAGON z Katowic 10 godz. 1100zł - informacja tel. 518-953-464 Naprawdę godna polecenia,dużo sprzętu w tym oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet Song
www.sweetsong.pl Dobre ceny! zapraszamy do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy takiej ilości gości postawiłabym raczej na kameralną muzykę puszczaną ewentualnie prze dj'a. Dobry dj w swojej ofercie ma naprawde szeroki relertuar, więc jęsli goście będa mieli ochote na typowe "zespołowe" przygrywki - na pewno cos odpowiedniego zostanie puszczone:) Dużo fajnych ofert znajdziesz tutaj: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ Zespół może być zbyt przytlaczający, ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×