Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Informuje was o tym co będzie z serialami na przełomie lutego i marca 2014 roku

Polecane posty

TVP1: Klan, Ojciec Mateusz, Blondynka, Ranczo, Komisarz Alex ------------------------------------------------------------------------------------------------------ TVP2: M jak miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Rodzinka.pl ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Polsat: Trudne sprawy, Dlaczego ja?, Pierwsza miłość, Malanowski i partnerzy, Zdrady, 2xl, to nie koniec świata, hotel52, przyjaciółki ------------------------------------------------------------------------------------------------------TVN: Na wspólnej, w11-wydział śledczy, wawa non-stop, ukryta prawda, szpital, lekarze , prawo agaty, przepis na miłość ------------------------------------------------------------------------------------------------------Chciałam poinformować miłośników seriali że od 3.03.2014 roku nie będzie już tych seriali prawdopodobnie. Polsat i TVN idą w łeb w łeb ale niestety ich seriale mają małą oglądalność. ------------------------------------------------------------------------------------------------------Przy okazji w m jak miłość pojawią się nowe tragedie 1. Małgosia umrze 2. Janka została zgwałcona 3. Marysia Rogowska? - jej życie też jest od znakiem zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jaka będzie wasza reakcja w 2014 roku kiedy te seriale znikną. 2XL i to nie koniec świata to nowe seriale ale mało możliwe że wypalą. Polsat planują wykupić amerykańskie seriale typu: przyjaciele, różowe lata 70-te i inne oraz kilka telenoweli latynoskich. TVN ma podobne plany. Natomiast TVP1 da więcej mody na sukces. A TVP2 zajmie się wykupieniem produkcji typu: brzydula betty, kości, bracia i siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze....to dla naszych aktorów cios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×