Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramona_12

Czy faceta latwiej zranic niz kobiete

Polecane posty

Gość ramona_12

Bo zauwazylam ze Facet (chyba) gorzej znosi rozstania ,zdrady, niz kobieta? Kobieta to poszlocha, poplacze, a potem zaraz szuka nastepnego kandydata a facet zamyka sie w swojej kopule, nawet jesli spotyka sie z inna juz kobieta, to do konca otwarty nie jest. Mam racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje... przynajmniej ze mną tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz strasznie stereotypowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie. To nie zależy od plci.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
nie mysle stereotypowo, bo zauwazylam to przy jednym facecie. Ja juz dawno pogodzilam sie z przeszloscia. A faceci nie ufaja do konca kobietom. Nie wiem czy im brakuje pelnego zaufania , czasu czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej jest tak, że kobiety są bardziej wylewne, wyciągają emocje na zewnątrz, popłaczą, rozładują emocje i im przechodzi. Faceci natomiast chowają swoje uczucia do środka, udając że jest OK. Przez to że się wstydzą, nawet nie mają z kim pogadać, duszą wszystko w sobie, dlatego dłużej schodzi zanim im przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
gość Własnie. To nie zależy od plci.;] Moim zdaniem zalezy. Mysle ze to bierze sie z psychologii. Kobiet, mimo ze jest bardziej uczuciowa, to godzi sie latwiej i szybciej z sytuacja a facet ( mimo ze mniej uczuciowy, choc sa wyjatki), gorzej znosi rozstania. Znalam faceta ktorego zostawila narzeczona, to mscil ( i chyba dalej to robi) sie na innych kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
"gość To raczej jest tak, że kobiety są bardziej wylewne, wyciągają emocje na zewnątrz, popłaczą, rozładują emocje i im przechodzi. Faceci natomiast chowają swoje uczucia do środka, udając że jest OK. Przez to że się wstydzą, nawet nie mają z kim pogadać, duszą wszystko w sobie, dlatego dłużej schodzi zanim im przejdzie. " To co zrobic zeby taki facet otworzyl sie i wylal to z siebie wszystko i zeby zapomnial ? Czy on to sam musi zrobic? W ogole jak oni maja sie tego pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co zrobic zeby taki facet otworzyl sie i wylal to z siebie wszystko i zeby zapomnial ? Czy on to sam musi zrobic? W ogole jak oni maja sie tego pozbyc? ********* http://www.youtube.com/watch?v=8jXu5o0z5jI - tak to się robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
"gość To co zrobic zeby taki facet otworzyl sie i wylal to z siebie wszystko i zeby zapomnial ? Czy on to sam musi zrobic? W ogole jak oni maja sie tego pozbyc? ********* http://www.youtube.com/watch?v=8jXu5o0z5jI - tak to się robi jezyk.gif " _________________________ nic mi to nie podpowiedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o cytat "głupia c**a", który wywołał uśmiech na twarzy Lindy :D. Czasem warto o przykrej przeszłości porozmawiać z odrobiną dystansu, a nawet z humorem to pomaga rozmówcy bardziej się otworzyć. Swoją drogą Franz Maurer to właśnie taki typowy facet, twardziel który postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i pomścić śmierć kumpli, ale jednocześnie gdzieś w środku mocno zraniony przez wielu ludzi człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
Ok, ale jesli wiem ze facet kochal te kobiety w przeszlosci ,to nie bede mowic "glupia c**a" ; ) ale wiem o co chodzi, w sensie zeby pocieszyc druga strone ze to zle kobiety byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
Moim zdaniem to nei jest zalezne od charakteru. Po zranieniu, odejsciu ) to maja duze urazone ego, tylko inaczej sobie z tym radza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale ja zaraz placze taki jestem wrazliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni są bardziej czuli ale nie wolno im tego okazywać, bardziej kochają i bardziej przeżywają rozstania. Wszelkie ballady, poematy czy wiersze o miłości to głównie działa mężczyzn, oświadczyny i treść wypowiedziana przez mężczyznę a kobieta tylko powie "tak". Szczególnie pierwszą miłość mężczyźni mocno przeżywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
Kobiete latwiej ponizyc, bo jestesmy na to podatne ( anatomia itd). a faceta juz nie i mysle ze to tez duzo wplywa na wrazliwosc facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
gość mężczyźni są bardziej czuli ale nie wolno im tego okazywać, bardziej kochają i bardziej przeżywają rozstania. Wszelkie ballady, poematy czy wiersze o miłości to głównie działa mężczyzn, oświadczyny i treść wypowiedziana przez mężczyznę a kobieta tylko powie "tak". Szczególnie pierwszą miłość mężczyźni mocno przeżywają. ________________________________________ Wiec wlasnie nie rozumiem po co to ukrywac, chyba ze przed obcymi ludzmi: ) Ja doceniam facetow ktorzy maja golebie serce, ale jednoczesnie musza miec glowe na karku. Chyba ze czuly facet okazuje pewnosc siebie prowizorycznie, zeby ukryc swoje wnetrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_12
gość nie wiem ale ja zaraz placze taki jestem wrazliwy ____________________________________ W samotnosci czy przy kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec wlasnie nie rozumiem po co to ukrywac, chyba ze przed obcymi ludzmi: ) Ja doceniam facetow ktorzy maja golebie serce, ale jednoczesnie musza miec glowe na karku. Chyba ze czuly facet okazuje pewnosc siebie prowizorycznie, zeby ukryc swoje wnetrze? ******* Szkoda tylko że nie wszystkie kobiety tak myślą. Facet ciągle słyszy tylko od kobiet "bądź mężczyzną", nie wspominając już że często dodają do tego "chodź raz". Pamiętam jak na jakimś forum jeden facet pisał o tym jak został zdradzony przez kobietę prowadzącą podwójne życie. Oczywiście nie zabrakło kobiecych wypowiedzi żeby się nie żalił, tylko brał w garść, bo "mężczyźni się tak nie zachowują". Niektóre kobiety chyba w ogóle myślę że mężczyźni nie mają uczuć, niektóre nawet zdradzają, bo jak "nam wolno" to im też.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona_00
"Szkoda tylko że nie wszystkie kobiety tak myślą. Facet ciągle słyszy tylko od kobiet "bądź mężczyzną", nie wspominając już że często dodają do tego "chodź raz". Pamiętam jak na jakimś forum jeden facet pisał o tym jak został zdradzony przez kobietę prowadzącą podwójne życie. Oczywiście nie zabrakło kobiecych wypowiedzi żeby się nie żalił, tylko brał w garść, bo "mężczyźni się tak nie zachowują". Niektóre kobiety chyba w ogóle myślę że mężczyźni nie mają uczuć, niektóre nawet zdradzają, bo jak "nam wolno" to im też....." ______________________________________________ Mi sie to wlasnie podoba jak facet otwiera sie przede mna i jest zupelnie inny ( uczuciowy,wrazliwy na piekno swiata) niz przez kuzynami, kolegami ( pewnosc siebie, zarty, smiech,niepohamowana szczerosc ( kulturalna) itd : ) ). Nie mowie ze to zle, ze jest towarzyski, wrecz przeciwnie ale jesli facet okazuje swoje ukryte emocje, to czuje sie nie tylko dowartosciowana ale i dumna :) To prawda. Praktycznie chyba kazda przecietna kobieta powie zeby byl mezczyzna, bo im nie wypada zalic sie. Ja popieram bardziej to zeby byli otwarci do tego stopnia, zeby mogl wyjsc z tej skorupy niz to zeby mial rozdrapywac rane niewiadomo ile. Powiedzial, zostal wysluchany, zapomnial i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×