Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gościówka1234

Dlaczego kobiety narzekają na facetów dziecięce sprawy

Polecane posty

Gość gościówka1234

Buszując po forach internetowych często natykam się na teksty sfrustrowanych "matek polek" narzekających na swoich facetów w jaki sposób zajmują się własnymi dziećmi. Dla mnie to jest chore. Najpierw narzekają że facet nie chce pomagać przy dzieciach, a jak już coś zrobi to jeszcze gorzej, bo nie po myśli mamuni. I jeszcze jedno, nie pokażą facetowi jak ma coś robić przy dziecku tylko myślą że sam się domyśli... i zrobi to instynktownie :O Jestem kobietą, ale naprawdę nie dziwię się facetom którzy "nagle" przestają robić przy dziecku cokolwiek, jeśli nieustannie drobne pomyłki są wytykane i urastają do rangi mega problemu. Takie panie powinny się naprawdę cieszyć, że ich facet przejawia inicjatywę i chce się zajmować dziećmi, bo nadal w tym kraju są chore przekonania dotyczące podziału ról w związku, które przekazują zacofani rodzice... Gamonie, półgłówki i inne tego typu słowa można wyczytać z postów "takich" matek, tylko czemu taka matka nie porozmawia ze swoim facetem, zmieni podejście na pozytyw w całej sprawie, tylko wyje i narzeka na forum. Niektóre teksty powalają, jakby ich faceci to przeczytali... to koniec związku. Np: jak można napisać o facecie który ubrał pampersa tył na przód : " zastanawiam się czy jeszcze go kocham i to czy chcę z nim być:. Ręce opadają :O Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×