Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renatka23latka

czym zaskoczyć żonatego faceta bo jestem niedoświadczona

Polecane posty

Gość renatka23latka

Od kilku miesięcy pracuje z żonatym facetem, jest ode mnie kilka lat starszy. Od pewnego czasu rzuca w moją stronę aluzje o podtekście seksualnym. Doskonale się dogadujemy i muszę przyznać, że mam na niego od jakiegoś czasu ogromną chcicę. Jestem wolna i atrakcyjna, wiem że mogłabym zaciągnąć do łóżka wolnego przystojniaka, ale to na niego właśnie mam ochotę i jestem pewna, że on też by tego chciał, bo to już więcej niż flirt. Nie mam skrupułów z uwagi na to, że jest żonaty, bo ja nie chcę za niego wychodzić, wiązać, ani odbijać, pasowałby mi taki niezobowiązujący układ i jakieś luźne spotkania od czasu do czasu. W końcu on powinien bronić swojego małżeństwa, jest facetem, a tak poza tym nie lubię tej jego żony i to dodatkowy atut, żeby przespać się z jej mężem. Wiem, że on się nie wyda z naszym romansem, a ja też nie zamierzam się nikomu chwalić. W sumie myślałam nad tym kilka tygodni i już postanowiłam, że to zrobimy. I nie piszcie, że jak ja bym się czuła w roli jego żony, że jestem szmatą i w ogóle, bo nie interesuje mnie opinia tego typu, nie będę mieć wyrzutów, taka już jestem i dodatkowo od jakiegoś czasu jestem bardzo niewyżyta. Zastanawia mnie tylko, czy idąc do łóżka z żonatym powinnam zwrócić uwagę na coś szczególnego? Nigdy nie byłam z tak "doświadczonym" facetem, miałam zaledwie 2 kochanków i oni byli beznadziejni w te klocki (tak myślę). On wydaje się wiedzieć bardzo dużo o tych sprawach i chciałabym wypaść przed nim jak najlepiej, jakaś seksowna bielizna i trochę perwersji. Co zrobić, żeby go zaskoczyć, żeby być lepszą od tej jego żony? Ona podobno nie daje mu pełnej satysfakcji i jak mówi "jest jak kłoda, choć można ją namówić na różne takie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
ciążą go zaskocz ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak zona nie kocha seks z nią beznadzieja jest jak kloda a w dodatku raz na tydzień albo dwa tygodnie:-) :-) Każdy tak będzie sciemnial żeby mlada naiwna przeleciec:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
ale Ty jesteś mało romantyczny Juken :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako doświadczony w te klocki: na dzień dobry obciągnij mu porządnie z połykiem, potem wazeliną wysmaruj d*pcie i pozwól mu na anal. Będzie zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
co ryczysz? lepiej pokaż się z innej - lepszej - strony. jesli wiesz co mam na myśli 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze czulas, że to ktoś napisze- jesteś szmat*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie mam lepszej strony :P ew. na mailu pokazuje paukę ale tylko w celach terapeutycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
terapia ma być dla Ciebie czy dla mnie? w Tworkach mnie kut... masują :classic_cool: musisz sie zatem postarać bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha lubie takie historię żony nie kocha i jest beznadziejna w te klocki a ja jestem super atrakcyjna :) uwielbiam kafe :) idź do roboty dziewczyno bo cię szef z pracy zwolni i potem będzie płacz jak zamiast seksownej bielizny gacie na bazarze będziesz musiała kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
Ja już zdecydowałam, zrobimy to, bo mam ochotę właśnie na Niego! Mogę być jego workiem na spermę, ale tylko jego, jeśli da mi w łóżku to, czego potrzebuję. Kręci mnie to, że jest żonaty, a jak mówi o seksie to widać, że ma duże doświadczenie. A faceci lubią tak z połykiem? Ja nigdy nie robiłam tego do końca, bo mój poprzedni mówił, że tak nie chce. Muszę się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ciebie :) ta terapia pozwala docenić faceta którego ma się w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
sprytne, sprytne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
daj coś na zachętę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
Jeśli to mu się naprawdę spodoba to oczywiście, że się odważę. Nie mam dużego doświadczenia, ale jestem bardzo zboczona i chciałabym właśnie takiego kochanka, który by zrobił ze mną rzeczy, jakich nie byli w stanie ci poprzedni. A on podkręca mnie do tego stopnia, że zrobiłabym wszystko, już na samą myśl o zbliżeniu z nim przechodzą mnie dreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
nie jesteś tak zboczony jak renatka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanac przed nim p*****lnac sie czyms ciezkim w glowe tak aby dobre zadzialalo i powiedziec na glos jaka ja jestem pusta!! zonaty = tredowaty !!! to by na pewno wzbudzilo w nim podziw :D a jak nie tzn. ze jest takim samym zerem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
a w kuluarach mówi się że z Ciebie największy ..uj kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dosłownie przy w przenośni bo wiem czy potwierdzić czy zaprzeczyć ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackXL
Najbardziej go zaskoczysz jak mu nie dasz!!!! Pozdrowienia JackXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
nie pamiętam własnie :( zaprzeczasz czy potwierdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
z gracją to się inne rzeczy robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
raczej z połykiem :P zmykam. zwierzęta wzywają, chyba głodne są... 😭 miłego Juk ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×