Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najlepszy ginekolog w Toruniu

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałam się zapytać kto wg Was jest najlepszym ginekologiem w Toruniu, jeśli chodzi o prowadzenie ciąży? Kogo możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu ciążę prowadził mi dr Didkowski. byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź :) Mogłabyś napisać coś więcej? Gdzie przyjmuje? Jaki jest dla pacjentek? Czy pracuje w szpitalu na Bielanach? Może ktoś jeszcze się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś uprzedziłam się do kobiet ginekologów, więc i tak nie brałabym tej Pani pod uwagę.. A dlaczego najgorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzoilam w dwoch ciazach do jackowskiego i chwale sobie. Mimo ze jest malo mowny to jest kompetentny i zna sie na rzeczy. Poza tym pracuje na Bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u niej prowadze ciąże.. własciwie kończę .. Jest po pierwsze niemiła.. ale to mało ważne.. nie potrafi odpowiedzieć kompetentnie na wiekszość moich pytań... do tego wyliczyła mi źle termin... bo obliczyla z cyklem 28 dniowym gdzie ja miałąm krotki bo 22 dni... no i olała sprawę ciśnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiście nie dziwię się, że masz o niej takie zdanie.. Też właśnie słyszałam o dr Jackowskim. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie przyjmuje, jak zazwyczaj przebiega u niego wizyta? Czy ma nowszy sprzęt w gabinecie, np. do usg 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmuje przyy szosie chelminskiej wpisz w net bo nie pamietam adresu. Sa duze kolejki u niego i nawet jak masx na dana godz to sie opoznia. Najpierw polozna cie wazy, mierzy cisnienie , przeprowadza krotki wywiad a potem on. Ma usg 3d robi je dosc dlugo w milczeniu potem dopiero mowi i czesto trzeba samemu pytsc. On wychodzi z zalozenia ze jak jest wdzystko ok to nie ma o czym mowic. Jak jest problem to wtedy mowi a na prawfe jest dobrym specjalists i zna sie na rzeczy. Jrst tez bardzo kulturalny i uprzejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Didkowski przyjmuje na Filtrowej. koszt wizyty to obecnie 100 zł. bardzo chwale sobie Jego spokój-nie stresuje też niepotrzebnie pacjentek. odpowie dokładnie i wyczerpująco na każde pytanie. wizyta przebiega w miłej, spokojnej atmosferze. jeżeli nie jest czegoś pewnym w USG to odsyła na powtórne badanie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dr Mizarewicz, super czlowiek, fachowiec i profesjonalista z wysoka kultura osobista. Wizyta z Usg i L4 to 60zl. Prowadzil moja ciaze,ciaze przyjaciolki oraz szwagierki. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam styczności z doktorem Mizarewiczem, więc nie neguję tego, że jest świetnym specjalistą, ale jeżeli Autorka planuje rodzić w Toruniu, to polecałabym lekarza pracującego w tym szpitalu. Pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również szukam dobrego ginekologa w Toruniu. Może jeszcze ktoś się wypowie i doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy 2 lata temu bylam w ciazy, to prowadzila ja pani doktr Dziekonska-Marciniak,bardzo mila i konkretna babka. Przyjmowala w Matopacie. I wiem, ze w szpitalu rowniez miala dyzury. Rowniez moge polecic doktora Migde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktor Dziekońska-Marciniak miła??? podczas pobytu w szpitalu badała mnie kilka razy, ale z cała pewnością mogę stwierdzić, że ani miła, ani delikatna to Ona na pewno nie była... Przynajmniej dla mnie. Rozmawiałam z dwiema koleżankami rodzącymi w Toruniu i One też nie mają najlepszych wspomnień związanych z doktor Dziekońską-Marciniak. Być może jest miła dla swoich pacjentek, temu nie przeczę. W każdym bądź razie dziękuję Bogu, że nie trafiłam na Nią na porodówce. Trafiłam za to m.in. na doktora Zwierzyńskiego i... wcale nie taki diabeł straszny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llleeeiiiilllaa
najbardziej fachowy i godny ginekolog w Toruniu to Wojtynek, Łojko, Migda, Obremska-Zaleska, natomiast najgorszy w Toruniu to Gawroński ( przychodnia na Dąbrowskiego), Dobrowolski, Iżycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pin

Czy dr Mizarewicz przyjmuje na NFZ? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis

Mizarewicz nie zyje. Zmarl w 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Tarczkowska

Od kiedy pamiętam mam jednego ginekologa agigo.pl nie ma co ukrywać że podczas wizyty dla nas najważniejszy jest komfort , akurat tu on jest zapewniony od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Ewelina Tarczkowska napisał:

Od kiedy pamiętam mam jednego ginekologa agigo.pl nie ma co ukrywać że podczas wizyty dla nas najważniejszy jest komfort , akurat tu on jest zapewniony od zawsze.

A to co za bzdurna reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×