Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki zespół na wesele Podkarpackie

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mieszkamy z narzeczonym pod Mielcem i chcielibyśmy też tutaj wyprawić swoją uroczystość. Czy mogłybyście polecić jakiś dobry, uznany zespół? Zależy nam, aby oprawa muzyczna stała na najwyższym poziomie. Liczę na wasze sugestie.

Gość Mordeczka PL
Jak zwykle niektórzy tutaj swoją reklamę wciskają... Może Atlantic Band? Nie wiem czy słyszałaś.

Gość gość
Mordeczka PL. To po co sam wciskasz swoją beznadziejną i załosną reklamę. Inni przynajmniej robia to uczciwie a ty udajesz kogos innego.

Gość gość
Ja się ostatnio bawiłam na weselu pod Sanokiem, grał zespół Optymiści. Minus: zdecydowanie nie grają w 100% na żywo. Bo jest tylko gitara, klawisze i wokalistka. Plus: bardzo szeroki repertuar - od biesiady, discopolo, przez stare polskie szlagiery, rockowe hiciory po techniawkę :D

Gość gość
Ech widzę, że teraz na ogólnym forum to nie można znaleźć pomocy tylko można zostać opluty jadem. Ech takie czasy. Co do zespołu to ktoś tu mówił o Atlantic Band. To jest dobry zespół.

Gość kloneczka mirabelka
Zespół wykonuje najlepsze obecne jak i stare przeboje i się dobrze czuje w każdym repertuarze. Grają kawałki pełne energii, a o wokal dba świetna wokalistka. Poza tym to kulturalny zespół, który wie jak się zachować na imprezie i ją dobrze poprowadzić :)

Gość gość
Kiedyś byłam na imprezie gdzie grał Atlantic i fajnie byłoby jakby zagrali na studniówce w naszej szkole. Dla mnie mają szczególne predyspozycje żeby zagrać na tego typu imprezie.

Gość ZiZIZiZi
Podbijam pytanie w jakim składzie gra Atlantic Band? Nigdy nie słyszałam tego zespołu, może ktoś ma jakąkolwiek stronę?

Gość gość
Ja jestem z Rzeszowa, miałam na swoim weselu kilka lat temu DJ KUBUSIA http://www.djkubus.pl Osoba na 100% godna polecenia, profesjonalista, nawet część rodziny która była zbulwersowana faktem, że nie ma zespołu tylko DJ bawiła się do rana przy jego muzyce

Gość gość
ja polecam zespół The Icebreakers , ale to jeśli zależy Wam na naprawdę dobrym zespole grającym w 100% na żywo. www.icebreakers.pl młodzi ludzi którym się chce! Zresztą przesłuchajcie sobie demo zobaczycie jak szeroki repertuar mają!

Gość gość
polecam zespół,który ma dużą różnorodność repertuarową,dla każdego coś miłego,zdecydowanie mogę powiedzieć że grają naprawdę na żywo www.amaris.net

Gość Carpatia
Przepiękna muzyka, jak i cudowna oprawa całego wesela jest zapewniona w Bieszczadzkim Gościncu :) Gwarancja udanej zabawy dla Młodej Pary i gości :)

Gość gość
Akurat Atlantic Band bardzo miło wspominam. Ciężko na Podkarpaciu spośród tak licznych zespołów znaleźć coś na podobnym poziomie.

Gość Krosno moim miastem
Byłam zachwycona oprawą muzyczną zespołu Atlantic Band, do tego bardzo ciekawe, pomysłowe zabawy dla gości. Ja bym się nawet nie zastanawiała, ale oczywiście w grę też wchodzą finanse i terminy, tak więc to nie takie proste.

a ja polecam taką nowość na podkarpackim rynku - La Pressente. dość nietypowy skład, ale to jak się bawiłam z nimi na dancingu w rzeszowskiej restauracji to nie zapomnę :-) Cały czas życie, świetny repertuar, konferansjerka, brzmienie, wokale i są jeszcze niedrodzy. http://lapressente.pl Naprawdę polecam!

Gość gość
polecam GalicjaBand Łańcut!!! zawodowcy! no i od 2 miesięcy gra z nimi perkusista z Pectusa!!!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować