Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki zespół na wesele Podkarpackie

Polecane posty

Gość gość
polecam grupę Pryzmat z Zamościa. Byliśmy na weselu na którym grali i na swoje wesele też mamy ich zarezerwowanych. Swietnie grają a prowadzą wesele fantastycznie. Mają w zespole wodzireja który prowadzi i bawi gości weselnch. piosenki grają dla wszystkich bardzo zróżnicowane. Jeśli chodzi o ustalenia to można się z nimi dogadać bez problemu. polecam w 100% https://www.youtube.com/watch?v=4aOYyFVN_T4

Gość gość213
Polecam Zespół Muzyczny ŻUK z Mielca. Niestety nie mam namiarów, ale można ich znaleźć na necie. Super bawią gości

Gość gość
Sprawdz sobie demo zespolu muz. Format! Daja rade, pelen profesjonalizm. Maja poczucie rytmu, rozkrecaja dobra impreze! :) Wiem , bo grali u moich znajomych na weselu :D.

Gość gość
U przyjaciółki na weselu widziałem zespół Malibu z Rzeszowa na żywo i byli fenomenalni. Nawet nie wiedziałam, że zespół weselny może mieć tak szeroki i zróżnicowany repertuar. Jedyny minus, to były obolałe stopy po szalonej nocy! Pplecam!

Gość gość
Jak na wesele to tylko i wyłącznie Zespół Weselersi! U mnie na weselu spisali się super, a zabawa była przednia! Znalazłam ich zupełnie przypadkowo na www.oprawa.gdziewesele.pl/podkarpackie/Zespol-DJ/ :)

Gość gość
Hejka!Ja polecam Malibu!Kapela grała u nas w szkole na studniówce i potrafili rozbujać imprezę na maksa, a to była sztuka, bo na studniówce był przeważnie młodzież, a im ciężko jest dogodzić. Grali tradycyjne przeboje biesiadne aż po pop. Bardzo mi się ten zespół spodobał i myślę, że nie tylko mi. Warto zaprosić na studniówkę!Pozdrówka!

Gość gość
Polecam zespół Morton www.morton.pl Grali u mojej kuzynki, potem poleciłam ich znajomych. Najważniejsze, że grają na żywo i dobrze się przy tym bawią, bez żadnego marudzenia czy fochów.

Gość gość
Nawet o czwartej rano goście dobrze się bawili Wszystko zależy od zespołu i jak kto prowadzi. Naprawdę polecam Morton - www.morton.pl Nie zawiedziecie się.

Gość gość
Swietnie się bawiłem z narzeczoną na weselu u kumpla, gdzie grał zespół Malibu. Byli po prostu idealni. Zero fałszu i dynamika. Mogę spokojnie ich polecić. Pozdro!

Gość gość
Myslę, że mogę spokojnie polecić zespół Motiv com, bo znam ich z autopsji i świetnie grali na moim niepowtarzalnym weselu i doskonale wywiązali się z powierzonego zadania. Współpraca była bardzo miła.

Gość gość
Planując wesele warto zadbać też o zatrudnienie bardzo dobrego zespołu muzycznego. Ja wynająłem MALIBU i z tego powodu byłem bardzo zadowolony, bo to prawdziwi profesjonaliści z wielkim bagażem piosenek i przyśpiewek.

Szukając zespołu na wesele warto pamiętać, że dzisiaj ich wybór jest kolosalny. W każdej małej miejscowości są dwa, trzy zespoły, które oferują swoje usługi, a co dopiero mówić o dużych miastach. Nie mniej jednak szukając informacji warto zajrzeć na poniższy adres http://magdaindigo.pl/szukam-zespolu-na-wesele/

Gość gość
Jak dla mnie najlepszą opcją wyboru zespołu na udane wesele to jest wynajęcie kapeli Malibu, która świetnie się wywiązuje ze swoich zadań i potrafi świetnie zabawiać salę swoimi wykonaniami. Można powiedzieć, że to jest show muzyczne.

Gość Zespół Progres
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. www. zespolprogres . pl

Gość gość
Kapela Malibu bardzo dobrze występuje na żywo i muzycznie sądoskonali. Oprawa muzyczna wesela była wspaniała i zasłużyli na słowa uznania.Polecam!

Gość gość
Zespol Prima sa super w miare tani goscie weselni byli zachwyceni maja kilka kawalkow na youtube 4 chlopakow jedna blad wlosa pani ,pelny instrumental normalnie boska zywa musyka dawno takiej zabawy nie bylo (pozdrawiam zespol prima )

Gość Amerka21z
A może zastanów się nad wyborem jakiegoś DJ na wesele? Zawsze to jakieś urozmaicenie. My tak zrobiliśmy i żona (razem z gośćmi :D) była zachwycona. Od siebie mogę polecić któregoś z chłopaków z agencji http://playdjs.pl

Gość gość
Równiez polecam Babylon Bad, Świetnie grają i śpiewają z energią, tak, że impreza musi się udać bo nikt nie może się nudzić.

Gość gość
Jeśli szukacie dj lub zespołu to polecam zajrzeć na www.oprawa.gdziewesele.pl/Rzeszow/Zespol-DJ :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować