Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki zespół na wesele Podkarpackie

Polecane posty

Gość gość
Dj konferansjer aktor i wokalista operowo rozrywkowy porowadzę wraz z tłumaczem i wieloletnim pracownikiem ITALII wesele w eleganckim stylu z klasą i humorem a jako niespodzianka występ artystyczny operowo rozrywkowy.Zapraszam na www.uslugi-muzyczne.com tel 694 858 996 pozdrawiam Jerzy prowadzę również Polskie wesela ocywiście;)

Gość gość
Ja polecam Babylon band. Grają bardzo energetycznie i fajne i wesołe z nich osoby. Na wesele nadają się idealnie. Mają fajne zabawy na oczepinach. Takie nie tuzinkowe i nie dziwne jakieś. Bardzo duży plus dla tego zespołu!

Gość Ewa1010101
Ja polecam zespół Waterloo z Rzeszowa Byłam ostatnio na weselu gdzie grali. Wszystko super, grają i bawią ludzi. Można ich zobaczyc na stronie www>zespolweselny.rzeszow.pl

Gość Anula_1
Polecam skorzystać z usług kogoś z Playdjs, u mnie świetnie sprawdził się DJ Irek :)

Gość gość
Serdecznie polecam zespół Wymiatacze. Na uroczystości kuzynostwa grali i bardzo dobrze się tańczyło kiedy grali

Gość gość
wedlug mnie bardzo dobrym zespolem jest viva, gra na instrumentach, profesjonalnie, typowy zespol weselny godny polecenia

Gość gość
najlepszy z najlepszych VIVA, zaprosiłam zespół na uroczystość teściów i dali czadu na maxa

Gość gość
Według mojej opinii Kwarta Czystey króluje na podkarpaciu. Uwierzcie mi takiej jakości za te pieniądze i ogrom korzystnych dodatków nie znajdziecie nigdzie! A na pewno nie w naszym województwie. To jest ekipa, która gra na imprezach masowych, festynach więc można tylko sobie wyobrazić co zrobią na wesele.

Gość gość
Witam wszystkich, czy ktoś z Was mógłby się wypowiedzieć nt. Zespołu Chicago z Rzeszowa? Krążą różne opinie na ich temat a zależy mi na opinii kogoś u kogo ten zespół grał na weselu. Będę wdzięczny za każdą rzeczową informację, podpowiedź.

Gość gość
Moim zdaniem zespół RZM z Rzeszowa jest rewelacyjny Świetnie grają i bawią towarzystwo. Polecam

Gość gość
mi osobiście przypadł do gustu zespół Kwarta Czystey który usłyszałam na weselu siostry. niestety nie jestem w stanie powiedzieć za jakie pieniądze, ale ekipa była dość spora, chyba 6 osób i wykonywali bardzo solidnie utwory, wszystkie znane

Gość gość
Przesympatyczni panowie z Vivy Jasło. Solidna muzyka, grana od lat co widać na scenie gdy ekipa zaczyna grac. Ogromny talent i doświadczenie

Gość gość mateo
polsko włoskie weselea dj konferansjer operowo rozrywkowy wokalista z występem niespodzianką ,bomba pozytywnej energii ,zamów już dziś www.uslugi-muzyczne.com

Gość gość1881
A czy ktoś miał okazję być na weselu gdzię grał zespół Queen lub zespół Monami z Rzeszowa? :D ciężko doszukać się opinii o nich...

Gość gość
u nas grał vario cover band z Rzeszowa. muszę przyznać, że nie słyszałam lepszego zespołu i dokonaliśmy najlepszego wyboru. rozgrzali parkiet do czerwoności, wszyscy, bez względu na wiek bawili się wyśmienicie. Samo prowadzenie imprezy też bez zarzutu. Wszystko było tak, jak sobie wymarzyliśmy, albo nawet i lepiej! polecam z ręką na sercu.

Gość gość0207
Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat zespołów Mocna Kawa lub Laser Live z Rzeszowa? Pozdrawiam

Gość Dorota

Kropka Nad I jest naprawdę ciekawą opcją, w którą jak myślę, warto pójść. Fajny, wesoły zespół, bardzo kontaktowi muzycy z którymi wszystko na spokojnie można omówić, posiadają naprawdę ciekawy repertuar muzyczny, zaś swoje niepowtarzalne brzmienie i ciekawe aranżacje zawdzięcza sekcji dętej takiej jak trąbka czy saksofon, a to jest rzadkość wśród obecnych zespołów.

Gość Julia

Kropka Nad I to najlepszy z najlepszych zespołów, innych słów na temat tego zespołu nie potrafię znaleźć, mega cudownie rozkręcili imprezę! Polecam ich gorąco każdemu 🙂

Gość Lubiana

U mnie też na przyjęciu grała Kropka Nad I i jestem wniebowzięta! Najbardziej zależało mi na typowych kawałkach disco polo, zaś moi goście też chcieli usłyszeć współczesne piosenki, wszystko udało się pogodzic i było naprawdę fajnie!

Gość Rudzinka

Kropka Nad I pobija wszystkie inne zespoły na głowę, na moim weselu zrobili prawdziwe muzyczne show, wspominam naszą współpracę bardzo dobrze!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować