Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy jestem dziwna

Czy jestem dziwna

Polecane posty

Gość Czy jestem dziwna

Jakiś czas temu usłyszałam od koleżanki, że jestem dziwna ponieważ, jak sama przyznałam, wolę spędzić wakacje na wsi niż za granicą, w jakimś ciepłym kraju. Oczywiście w przyszłości zamierzam zwiedzić kawałek świata, jest tyle pięknych krajów, ale teraz najchetniej wracałabym tam co roku, mam wrażenie, że znalazłam wreszcie miejsce dla siebie. :) Nie wiem co mnie tam urzekło, pewnie spokój, cisza, piękny krajobraz, jezioro, pola, las, imprezy w plenerze, lubię nocownie pod gołym niebem, w namiocie. :) Rześkie powietrze. Zastanawiam się czy rzeczywiście jestem dziwna, usłyszałam, że mogłabym w tym czasie wiele zwiedzić, a tak marnuje i czas i wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden lubi głośny i zawalony od turystów Egipt inny ciche góry. To koleżanka jest dziwna że nie rozumie że wakacje są po to aby wypocząć a nie aby jeździć w różne "modne" miejsca. Nie mówiąc o tym że Polska jest pięknym krajem który jest niedoceniany jak w przysłowiu "cudze chwalicie, swego nie znacie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jestem dziwna
Dokładnie, tylko pogoda czasami nie dopisuje, ale jak się zastanowić to i to mi nie przeszkadza, jeżeli spędzam czas ze swoim przyjaciółmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jestem dziwna
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniakuniaa
Nie jesteś dziwna ale mało słyszałam o osobach które wola spędzać czas na wsi. Większość woli wyjechac za granicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest piękna? Ciekawe gdzie, chyba wysoko w górach. Brudne jeziora, zasyfione rzeki, plaże, brak atrakcji, podrzedne, brudne pensjonaty, smierdzace powietrze. Polacy to brudasy, nie dbają o ekologię. Jadą w góry to zostawiają po sobie syf, butelki w rzekach, puszki, papierki, odchody. Nigdy im sie nie chce zabrać śmieci że sobą, zakopać g***a. Brudasy, smierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jestem dziwna
Ale ja nie mówię, że cała Polska jest piękna, mówię o jednym konkretnym miejscu do którego ciągle wracałabym co roku, a nawet częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×