Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki sklep internetowy z bielizną polecacie

Polecane posty

Gość gość

Hej, chciałabym kupić sobie ciążową bieliznę, ale nie wiem z jakiego sklepu korzystać... Koleżanka mi mówiła coś o Alles, ale nie jestem przekonana... Poradzicie coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupowalam kostium kąpielowy na lux bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki nie ma znaczenia, a co do staników to dobrze, że nie kupiłaś Allesa bo to bardzo marna firma. W ciąży nie ma potrzeby żadnych specjalnych staników, no chyba, że pod koniec jak brzuch przeszkadza fiszbiny dają sie we znaki, wtedy sięgamy po porządne bezfiszbinowce typu staniki do karmienia Royce, Cake. Jak się już laktacja unormuje to kupujemy dobrane wg normalnych zasad (fiszbina obejmująca pierś i sięgająca do połowy pachy, stabilny, poziomy obwód, przylegający mostek, fiszbiny) biustonosze z fiszbinami, albo specjalne gotowe do karmienia (Comexim, Ewa Michalak, Melissa, Freya,,,), albo samodzielnie przerabiamy (instrukcja na Stanikomanii, wystarczy wpisać w google "zrób sobie karmnik").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd ta negatywna opinia na temat Alles... ja korzystałam z nich i były bardzo wygodne. Nic mi się nie działo i były bardzo wygodne, ale wiadomo, każda z nas ma inny biust i nie na każdy pasują te same modele czy firmy produkujące staniki. U mnie się sprawdziły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie spamować tym srajlesem! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole_mika
Też nie rozumiem nagonki na Allesa. Kobieta w ciąży powinna się czuć komfortowo i moim zdaniem jak najbardziej powinny nosić fiszbinowce. Wszystkie wiemy, że biust w ciąży powiększa się, a gdy urodzimy dzidziusa, chcemy nadal wyglądać - jak to oczywiście najbardziej możliwe - seksownie. Musimy zadbać o piersi w ciąży, aby nie obciążać kręgosłupa i zebrać pierś... Jak ktoś nie lubi fiszbin, to zawsze może sięgnąć po model, w którym zamiast fiszbiny jest żyłka. Alles ma taki model o nazwie Bianca. Dwa miesiące temu urodziłam 3,5 kg chłopca i całą ciążę przechodziłam w Allesie, a biustonosze kupowałam na nevershy.pl Obsługa super, doradziła mi rozmiar, a gdy przyszedł czas na karmienie, również znalazłam tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nicole_mika, a ja nie rozumiem, jak można być takim bezwstydnym i dvrnym spamerem jak ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina244
Mnie najbardziej denerwuj jak cos zamawiam niby jest na stanie a potem przychodzi mail czy mogę poczekać TYDZIEŃ(!!!) na dostawę bo muszą domówić... Dlatego jakbym szukała bielizny to na aukcjach jakichś. Wiem, że pytanie dawno temu zadane, ale może się przyda, bo jeżeli chodzi o bieliznę ciążową to z czystym sumieniem mogę polecić euro-time.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walkeroser
Bardzo polecam ten sklep z bielizną https://www.egusti.pl . Wiele rzeczy u nich kupiłam i naprawdę wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu BB BOUTIQ . Znajdziecie tam bieliznę przeróżnych marek o , których ja dotąd nie miałam pojęcia . Uważam , że sklep jest odpowiednio wyposażony , bielizna jest bardzo gustowna , z pewnością każda z pań znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Dużo zmysłowej bielizny, takiej z klasą, ładnie wykończonej, z koronką, elementami prześwitującymi mają na portalu www.bieliznaujoli.pl . Ich bielizna pokazuje, że fajny erotyzm można uzyskać niekoniecznie pokazując wszystko ;P Ogólnie – dobry kontakt ze sklepem, szybka odp., szybka wysyłka, możliwość śledzenia postępów transakcji na bieżąco. Spox. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecę allinside.pl. Tam za grosze można dostać fajne staniki push up etc. wszystko w ekstra cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony polecam e-lady. Dobre ceny, przesyłka na czas, duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupowałam bieliznę w sklepie wielobranżowym http://www.e-shaman.pl/bielizna/ mają dobre produkty w super cenach, na pewno wrócę do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allinside.pl ja tam kupuję swoją bieliznę i jest okey. Duży wybór dobrej jakościowo bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep internetowy http://www.e-sensi.pl/ - mają super wybór - i bieliznę taką na codzień i elegancką, na wyjątkowe okazje :) Także dla mam i kobiet w ciąży. Fajne marki w dobrych cenach i rozmiarówka dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieliznę przymierzam w sklepie, a potem zamawiam na allegro - sprawdzony pomysł. natomiast sama sprzedaję gierki poprzez allegro oraz poprzez sklep internetowy partnershop.pl - fajny sklep, bo płatnosć praktcznie jest od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konek
Ten jest fajny: http://nbielizna.pl/ Ceny o wiele mniejsze niż w stacjonarnych sklepach, a mają bielizna naprawdę najlepszych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk
witam, bardzo proszę o uzupełnienie poniższej ankiety, jest mi ona potrzebna do pracy licencjackiej. dotyczy ona zakupów online. wypełnienie jej nie zajmie wam więcej niż pięć minut a mi bardzo pomoże:) z góry dziękuje każdemu/każdej z was za poświęcony czas:) z poważaniem marek niemiec link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/16s-jf89m1s4-voonwuqg6ry3rc1zduuimp5khdfjsdo/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast polecam sklep Pheobe Fashion pod adresem bieliznaesklep.pl Sklep stosunkowo nowy, nie jest, chyba to duza firma, ale bardzo miły kontakt i obsługa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sklep DobryStanik.com gdzie często zamawiam bieliznę i zawsze jestem zadowolona,jest wygodna i ma bardzo ciekawe wzory,a do tego w rozsądnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xina
Jak dla mnie bardzo fajnym sklepem online jest liparie.pl Mają fantastyczną bieliznę. Na każdą okazje, subtelne, sexowne. W dodatku bielizna jest wygodna, nie uciskająca. Po całym dniu nadal czuje się dobrze w niej. Materiały wysokiej jakości. Jak dla mnie ten sklep z bielizną to ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci www.odkupuj.pl super serwis ogłoszeniowy znajdziesz tam nie tylko bieliznę, ale i dużo wiecej, polecam bo są super produkty a jak coś sprzedajesz to jest bez prowizji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep z bielizną http://www.ladyline.pl. Bieliznę ciążową też tam mają. Bardzo miła obsługa, starannie obrobione zdjęcia, wszystkie produkty z tabelą rozmiarów. Ja kupowałam już u nich halkę Iralla i piżamę dn nightwear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweroni
A jesli chodzi o bieliznę seksowną, erotyczną, to ja najczęściej zaglądam w celu zakupu do http://www.sklep-intymny.pl/ ostatnio kupiłam sobie fajny zestaw na walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×