Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka Koko

Szukam studia fotograficznego na wesele Sieradz Wieluń Zduńska Wola

Polecane posty

Gość Julka Koko

Mieszkam w Złoczewie, w łódzkim, pomiędzy wymienionymi miejscowościami w temacie, jakby ktoś nie wiedział :) Poszukuję dobrego studia, które zajmie się fotografowaniem na weselu, a przy rozsądnej cenie może nawet filmowaniem. Propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernard i Ania
Witam. Oj nareszcie jesteśmy po weselu. W życiu nie przypuszczałem, że to taki stres. Ale do rzeczy. My wybraliśmy kamerzystę i fotografa w jednym (firma oferuje i jedno i drugie) z polecenia znajomych. Właśnie odebraliśmy cały materiał. Powiem krótko - zawsze i wszędzie będę polecać tę firmę. W sumie kamerzystów jest dwóch. Hmm... słowo kamerzystów chyba jest niewłaściwe. bo oni filmują za pomocą aparatów. Jednak to co robią było dla mnie szokiem. Wpada dwóch facetów ze sprzętem rodem z filmów s/f i w sumie wszędzie ich pełno. Nasi goście weselni w czasie ślubu w kościele czekali kiedy jeden z nich opuści się na linie z sufitu kościoła z całym sprzętem do filmowania... Faktycznie to co robią jest niesamowite. Byłem ciekawy jak wyjdzie końcowy film. Po raz pierwszy oglądaliśmy film z rodzicami. Po zakończeniu wszyscy mieliśmy otwarte usta. Film wyglądał jak film fabularny w pełnym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za to co zrobili. Fotografie jakie otrzymaliśmy są niesłychane. Ja nie wiem, może patrzę na wszystko okiem fotografa amatora, ale naprawdę to jest kawał świetnej roboty. Są po prostu inne od tych, które oglądaliśmy u innych fotografów. Szczerze polecam. Mam wizytówkę firmy, która nam uwieczniała nasz ślub i wesele i jeśli ktoś jest zainteresowany to ich namiary prześle na maila. Oto mój mail: benek2691@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizerna reklama... A na poczcie pewnie polecą spamy :) Może Studio JS? Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście Studio JS jest bardzo dobre, wystarczy przejrzeć galerię zdjęć na stronce i widać od razu że to jest profesjonalny fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj gościu coś mi się zda, że ktoś Ci płaci za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena matem
A jeśli chodzi o JS To czy te studio zajmuje się również wideofilmowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompetizione
Z tego co wiem to ma to studio w swojej ofercie jeśli chodzi o wideofilmowanie. Więc możesz tam śmiało uderzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris paris paris
Jeśli chodzi o wideofilmowanie to nagrywa jedną kamerką czy wieloma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tego nagrywania to nagrywa i tak i tak ale preferuje raczej nagrywanie jedno kamerowe. Mimo to i tak nagranie wygląda jakby było nagrane wieloma kamerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucicie link stronki do tego studia js?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co google nie gra? www.studiojs.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię trzymać patelnię
A jakie ceny? Są jakieś pakiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz stronę podaną pod nosem, a jeszcze pytasz... To już szczyt. Na stronie nie ma żadnych informacji o cenach ani pakietach. Jest za to spora ilość zdjęć, a także filmów, dzięki którym możemy poznać jakość oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was ma moze sprzet kupiony tu www.technika-filmowa.pl ? :) zastanawiam sie nad odswiezeniem troszeczke mojego sprzetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam rewelacyjnego fotografa z Wielunia www.lukasz-sazon.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×