Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monica44

Gdzie kupujecie firanki w internecie

Polecane posty

Gość Monica44

Gdzie kupujecie firanki w internecie? Ja znalazłam taki sklep i w dobrej cenie upatrzyłam kilka wzorów: http://dobrefirany.pl/ Czy macie tez jakieś swoje ulubione sklepy? Jak tak to bardzo proszę o jakiś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio firany zamawiałam na stronie www.dekoria.pl - i na pewno nie jest to mój ostatni zakup u nich:) Dodatkowo zamówiłam BEZPŁATNE PRÓBKI tkanin i czekam żeby zamówić już z nich zasłony do salonu:)polecam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://polskie-firanki.pl/pl/c/FIRANKI/291 Masz ochotę na małą zmianę w Twoim domu? Piękne i wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, a przy tym tanie firany gotowe oraz firany na metry i firany szyte na wymiar, pozwolą nadać oknom całkowicie nowy, świeży i stylowy wygląd. W sklepie PolskieFiranki.pl oferujemy ogromny wybór firan o różnej długości i szerokości, rodzaju wykończenia, bogatej palecie kolorów oraz wyjątkowym wzornictwie. Znajdziesz u nas firany klasyczne i eleganckie, idealne do tradycyjnie urządzonych wnętrz, jak i firany nowoczesne, które świetnie sprawdzą się jako ozdoba okienna minimalistycznych pomieszczeń. Firany makarony lub sznurki to z kolei propozycja dla osób lubiących bardziej fantazyjne dekoracje. Jeśli nie możesz się zdecydować, postaw na firany uniwersalne. Z nami bez trudu dobierzesz ładne firanki balkonowe, kuchenne i dziecięce, jak również firany przystosowane do różnego typu karniszy – firany panelowe i firany na kółkach. U nas możesz przebierać i wybierać spośród dziesiątek rozmaitych firanek – z łatwością dobierzesz je do Twojego gustu oraz aranżacji wnętrza. Przekonaj się! Serdecznie Zapraszamy do Naszego sklepiku internetowego http://polskie-firanki.pl/pl/c/FIRANKI/291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplia
Gdyby ktoś szukał zasłon to proponuję zerknąć na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olania
Ależ się zdziwiłam że w sferisie są dostępne zasłonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie osobiście sklep z firankami numer jeden to kasandra.com.pl. Mam od nich kupionych już chyba 7 kompletów do całego domu. Z całą pewnością nie będziecie zawiedzeni, jeżeli zdecydujecie się na firanki z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkaaa

Ja od lat jestem stałą klientką Strzyżowskiego Centrum Firan. Posiadają ogromny wybór firanek i zasłon, a do tego kreator dekoracji i szycie na miarę. Czegóż chcieć więcej ?! Wszystko robione szybko i profesjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×