Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puzelka

Pierwszy rok z dzieckiem w domu jak nie zwariować

Polecane posty

Witam wszystkie tutejsze mamy:) Postanowiłam zalogować się bo bez ludzi na co dzień można oszaleć. Jestem kobietą towarzyską i do tej pory moje życie bylo dość intensywne,wiecie-spotkania,wyjazdy itp. Coś się działo. A teraz?... Mąż cały dzień w pracy-mam wrażenie że on tam odpoczywa i mu zazdroszczę-a ja sama z synem(1,5 miesiąca ma). Jak sobie radzicie z taką sytuacją?A pewnie większość z was tak ma? Ta rutyna, brak dorosłych ludzi i wyjść -oprócz spaceru-mnie osobiście dobija i nie radzę sobie z tym. A może po prostu nie potrafię sobie czegoś zorganizować??? Każdy dzień traktuję jak odhaczony bliżej powrotu do pracy... Czy jestem złą matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na imie dzenny
czasami trzeba odejsc od zmyslow by nie zwariowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę. 1,5 miesięczne dziecko to chyba jeszcze tylko śpi. Mój ma 10 miesięcy i to dopiero trzeba mieć zdrowie jak koń by nie zwariowac. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jesteś pustym ekstrawertykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobnie, w sumie mam nadal takie napady samotności. Niestety jak nie masz nikogo znajomego w pobliżu i to z dzieckiem to kiepsko. Można zwariować niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co dzieciaka robilas, a teraz narzekasz? A co ma robic maz, skoro teraz musi Was utrzymywac? Ja na przyklad pracuje i uwierz i ja i maz w preacy nie odpoczywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy odpoczywa się od dziecka psychicznie-mój mąż zawsze to powtarza. Ja mam 8-mio miesięczne dziecie i... nie wiem jakim cudem ale wysyp :P większość koleżanek ma dzieci, więc takiego problemu nie mam. Dzieci urodzone 2012/2013 więc podobnie jak mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×