Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie macie wozki

Polecane posty

Gość gość

z ciekawosci;)i nie wymyslajcie i sie nie przechwalajcie ktora lepszy ma;p macie gondola+spacerowka czy moze sam gleboki lub 2w1(z wkladem dla noworodka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy mieliśmy zipp adbor a teraz sama spacerówka ritmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo bee plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el nino babyactive 2 w 1 i spacerówke valencia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi cosy mura 4 ps nie rozumiem tej wielkiej ekscytacji wozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topicu tego cudownego
Nie wiem czy któraś czytała mój wczorajszy temat o lansie z wózkami. Ten temat jest dokładnie tym o co mi chodziło. Kobieta zapytała jakie macie wózki i już się zaczyna: Bugaboo, Mura itd. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topicu tego cudownego
Tylko jakoś na mieście mało tych wózków wymienionych powyżej. :D No ale Forum przyjmie wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roan marita i peg perego si.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wymienione wózki są jakieś drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam teutonie cosmo. mam i co mam zrobic? wpisac inny czy w ogole sie nie udzielac bo szanownej pani sie nie podoba, ze nie mam najtanszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam no name, odgrzebany na strychu, po pierwszym dziecku. Pamiętam, że kosztował pare milionów i był najtańszy w mieście. Był czas, że służył do wożenia się nawzajem dzieciaków z całej ulicy. Uprałam, mąż podokręcał, co tam trzeba, nasmarował i jeździ:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego same pomarancze odpowiadaja? mamuski wklejajcie te wasze bryczki to moze sie okaze jaki ktora ma ja na miescie widze moze nie baby merce chociaz tez zazwyczaj sa to wielofukcyjne do 1200 zł no name

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja lubie takie retro wozki odgrzebane na strychu kojarza mi sie z dziecinstwem moglabys wkleic zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowanie wozka w dzisiejszych czasach to jak inwestycja w samochod:trzeba zablysnac wsrod znajomych dobra marka zeby obciachu nie bylo a i zeby inni mogli pozazdroscic.Zupelnie nie rozumiem tego lansowania i probowania na sile pokazania sie na ile "mnie stac" .Wozek ma sluzyc dziecku,ma spelniac swoje funkcje- i pal licho marke i cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topicu tego cudownego
Też lubię te retro wózki. :) Ja mam Roana Maritę i bardzo sobie chwalę. Stać by mnie było na lepszy, ale po co? A na mieście faktycznie same Baby Marce i inne Tako Jumpery. I mnie to kompletnie nie przeszkadza, bo niech se każdy jeździ czym chce. Tylko na Kafe wszystkie mają najdroższe wózki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego juz sie zaczyna? To ze ktos ma maxi cosa mura 4 to jakies wielkie halo? Ogarnijcie sie laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam maxi cosa mura 4 w prezencie na spolke od tesciow i rodzicow i dlaczego mialabym klamac? Boze jakie wy jestescie durne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topicu tego cudownego
Taaa, już to widzę jak rodzice i teściowie znają się na markach i Ci poszli i Murę kupili. Pewnie jęczałaś, że musi być drogo i porządnie to się ulitowali i kasę dali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum autorko tego cudownego topicu, ze owszem jak sie rozejrzec to wiekszosc mam ma tanie lub w sredniej cenie wozki. Widac jednak od czasu do czasu laski z drozszymi, tymi za 3,4 tys. Nie pomyslalas ,ze moze dostaly ten wozek w prezencie np po bratowej, siostrze, ze moze tesciowie lub rodzicie sprezentowali, ze moze przywiezli np spoza Polski kupiony na ebayu za 1/3 ceny albo ze zwyczajnie dobrze zarabiaja???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tak bylo, zachcialam maxi cosa mura 4 i mi kupili bo sie uparli na porzadny drozszy wozek .Wiec taki wybralam. Oczywiscie ciebie to dziwi jak ktos moze miec wozek za ponad 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahh jak Cie zaskocze, nie byla to litosc:) Tesc dobrze zarabia i wnuczka jest oczkiem w jego glowie i zasypuje ja prezentami, nie znosi sprzeciwu:) Takie zazdrosne malpy jak ty czesto mijam na ulicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam mam
Ja mam Teutonię Mistral. Zobaczymy jak będzie się sprawowała już od października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jakie wy jesteście głupie wszystke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam v-travel 2w1jakos żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej weź przestań jaki retro. Wózek jest z 1992 roku, a nie z lat 50-tych ubiegłego wieku. Nie wzbudza sensacji na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam espiro vector pro 3w1 jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki na białym stelazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat wprowadziłam się na nowe osiedle wózków tu dziesiątki jest. najwięcej tych nowych tako np perso czy acustic . mnóstwo też jest x landerow . ale mnóstwo osób ma takuw typowe czołgi po 20 kg. mutsy itp też się zdarzają ale to raczej rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topicu tego cudownego
Ale dlaczego zazdrosna? Uwierz, że nie mam w sobie ani krzty zazdrości. Gdybym chciała mogłabym mieć naprawdę drogi wózek, ale po co? Powiedz mi po co? I mogłabym mieć go za swoje pieniądze, a nie za kasę bogatego teścia. Więc nie wiem czym się chwalisz. Sztuką jest zarobić samemu, a nie dostawać i potem robić z siebie bogacza. Też mam niebiednych rodziców, mogłabym mieć od nich wiele, ale mnie się podoba jak sobie sama zapracuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topicu tego cudownego
Auto też masz od teścia? Pewnie tak. :D A jak nie, to czym jeździsz? Corsą B? Ale wózek jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×