Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie macie wozki

Polecane posty

Gość gość
Ja mam spacerowke z fotelikiem ktory moze byc tez jako gondola bo sie rozklada w 3 pozycjach. Jeszcze nie uzywalam ale mysle ze sie u nas sprawdzi. Nie pamietam nazwy tego wozka niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj bugaboo jezdzi w uk wiec go w pl nie zobaczysz. Skror mnie stac na taki wozek to taki kupilam zadajesz pytanie to dostajesz odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bebecar vector at 3in1, ma juz kilka lat, bo woziłam pierwsze dziecko w nim, a teraz od miesiaca drugie..jednak spacerowke musialam kupic inna-liczyla sie lekkosc (mamas&papas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e wklejcie linka jaki wozek to wozek wypasiony bo sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam tako, model sprzed 7 lat-odkupilam go .:P A rodzilam 5 lat temu. duzy, stabilny, duza, pojemna gondola, duze, pompowane kola idealne na kazda nawierzchnie-schody, bloto, snieg, nierowne chodniki. Byl to wozek 2w1. Korzystalam i z gondoli i spacerowki. Potem kupilam dziecku parasolke, gdy mialo niecale 2 lata-z rozkladanym oparciem na pollezacio. I tez nie jakas firmowa. Zreszta korzystalismy z niej pol roku tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam venicci 3 w 1 ale widać że spacerówka jest duża i ciężka więc wymienię później pewnie na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodiin
Wózek jaki chciałam mieć miał być lekki, bezpieczny no i wielofunkcyjny i taki właśnie kupiłam. Ato czy dałam za niego tyle co za auto czy za rower to chyba tylko i wyłacznie moja sprawa? My akurat wybraliśmy Graco Evo i jestem zadowolona i do ceny i do jakości wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam kilka wypowiedzi autorki, która naprawdę wygląda na zazdrośnice. Moja babcia (nie kupowała nam wózka) ale zawsze twierdzi "najdroższe jest najlepsze" Gdy rozmawialiśmy z najbliższymi o ślubie (braliśmy cywilny gdy byłam w ciąży, tak z powodu ciąży, ale chodziło o moje zdrowie i o to, aby mąż miał o mnie informacje, bo choruje i się baliśmy) robiliśmy przyjęcie. I jak ktoś nas pytał to odpowiadaliśmy zgodnie z prawdą "część z tego co dostaniemy przeznaczamy na przyjęcie(które było na 15 osób) a część odkładamy na wózek. No i moja chrzestna i jej dziewczyna, która jest chrzestną naszego synka dały 2 000 właśnie na wózek. Więc jednak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy graco symbio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie...zakladajac ten temat wiedzialam ze beda przechwalki zaraz normalnie usmiac sie mozna;)to ja jako autorka tez sie pochwale-mam stary czolg baby lux dziecku wygodnie i to najwazniejsze;p po co wy w ogole kupujecie takie drogie wozki?co to w ogole za roznica w czym to dziecko jest wozone?ja nie widze roznicy miedzy wozkiem za 5tys a 500zł wazne zeby najlepiej bylo dla malenstwa na kafe kazda bogata kazda ma super prace kase i wspanialego meza.a w rzeczywistosci wiekszosc...nie bd konczyc same wiecie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrrrkkkkkkkka
aha i nie ma tu zadnych moich wypowiedzi tylko pierwsza ostatnia i ta ktora teraz napisalam;)i na pewno nikomu wozka nie zazdroszcze bo gdybym chciala to bym sobie kupila i stokke ale nie kreci mnie slepe podazanie za moda tak jak wiekszosc z mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka Helenka
Ja napiszę krótko: kupujcie polskie wózki i wspierajcie lokalne biznesy. Naprawdę jak się dobrze rozejrzycie to zauważycie, że jest coraz bogatsza oferta produktów, które praktycznie nie odbiegają od zachodnich, są bardzo dobrej jakości, nie mają krzykliwych pstrokatych tapicerek, dziesiątek naszywek, napisów i naklejek jak dawniej. Do tego są często o połowę tańsze. Polskie produkty bardzo się wyrobiły w ostatnich latach, dlatego zasługują na to by dać im szansę. Wspierajcie polski kapitał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam graco evo. jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BABYACTIVE BALLERINA STYLE - używany Rewelacja !!! ;) uwielbiam ten wózek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam baby design cosmo 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dla dziecka aż takiej różnicy nie ma ale dla mnie jest. wózek ma być przede wszystkim lekki! łatwo się składać i prowadzić. A to kosztuje jak się mieszka na drugim lub trzecim pietrze bez wozkowni to trzeba sobie radzić.Wtedy ciężki wielki czołg się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecie mamas&papas tempo deluxe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emmaljunga city cross głęboki,spacerowka,fotelik do auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indywidualna jednostka
swietny ten emmaljunga city cross :)chyba taki kupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espiro po dwojce dzieci siostry, w super stanie, 2 w1 ,fotelik dokupiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco Evo i nie zamieniłabym na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
navington cadet, quinny freestyle i quinny yezz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam x-lander xt 3w1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zauroczył leciutki Graco Evo no i ten nowoczesny design. Kolorystyka mnie miło zaskoczyła no i funkcjonalnośc wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Joolz Day 2w1 + fotelik cybex aton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam espiro enzo evo i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×