Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Twój facet jest dla Ciebie autorytetem

Polecane posty

Gość gość

I czy facet, który jest autorytetem dla kobiety, jest dla niej bardziej atrakcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest, to ja jestem bardziej inteligentna, oczytana, kreatywna i więcej zarabiam. Ale i tak go kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam mężczyzny, który będzie dla meni autorytetem, niestety ciężko o takiego, czeka mnie życie starej panny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy być autorytetem dla swojej kobiety? To jest w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym autorytetem był moj sp przyjaciel.... bardzo ciężko znaleźć kogos kto będzie nam czyms imponowal....tzn mi bardzo ciężko. Może inne kobiety nie maja wymagan, albo cos. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzady autorytarne
czarna krowa w kropki bordo gryzla trawe krecac morda... na tym swiecie sa rowni i rowniejsi jak facet nie wie co robi bo mu wystarcza wizytowka jaka sie posluguje to schowaj babci dowod :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym wyróżniał się ten Twój przyjaciel? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest i uwazam ze nigdy nie powinien byc, bo to chyba niezdrowa relacja (wydaje mi sie, ze kobiety szukajace autorytetu w mezczyznie maja niezdrowe relacje z wlasnym ojcem). Ja jestem dla siebie jedynym autorytetem. :D :D Ale mojego P. szanuje go i podziwiam, bo to wspanialy czlowiek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co to znaczy być takim autorytetem dla swojej rówieśniczki? Bo ja tego nie czaję. Papież - ok. Ale rówieśnik albo chłopak starszy o 2-3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mało kobiet ma równieśników, większość ma starych ramoli w wieku tatusia, więc niech choć czymś imponują, jak ciałko nie te...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Bycie autorytetetm to czesc imponowania. A imponowanie to jeden z wazniejszych czynnikow w podrywaniu dziewczyn. Wiec mysle ze kazdy facet na jakims etapie i w jakims stopniu jest autorytetem. Zadanie polega na tym aby jednoczesnie nie stracic obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od wielu rzeczy. przede wszystkim trzeba umiec zyc samodzielnie bez zadnych autorytetow. facet moze sluzyc rada i pomoca ale nie musi byc autorytetem. osobiscie dopuszczam mozliwosc faceta-autorytetu, ale taki musialby najpierw miec wiele cech ktore by na to pozwolily. a to juz osobna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykładowo: koledzy z roku, którzy tłumaczyli mi coś na studiach imponowali mi koledzy, którym ja coś tłumaczyłam stawali się aseksualni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał wiele unikalnych cech ;) Był inteligentny, wrażliwy a jednocześnie męski. Miał dobry gust, ciekawe hobby.Byl szczery, konkretny,przebojowy, miał tzw jaja. Zawsze byl usmiechniety. No i był sobą. Był bardzo pociagajacy dla innych kobiet.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I byl bardzo dobrym człowiekiem. Nie mówie ze autorytet to ma być ktoś kogo będziemy sluchac bezkrytycznie ale ktoś dzięki komu będziemy chcieli w sobie zmieniac to co złe, będziemy ufali takiej osobie, ale wiadomo ze trzeba być tez soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zgadza sie. Trzeba umiec samodzielnie zyc. Ale zanim czlowiek nauczy sie samodzielnie zyc to jednak patrzy na otoczenie i swiadomie lub nie wybiera wzorce zachowan, typy osobowosci , ktore mu/jej sie podobaja i ktore ma chec powielac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę zapytać, jak umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie. autorytet nie zawsze ma racje, czasem plecie bzdury. ale nadal moze byc autorytetem w tym, w czym jest dobry. generalnie, jesli facet ma wlasciwe cechy - bede sluchac co mowi, wezme to pod uwage i bede go szanowac. kazdy jest tylko czlowiekiem i moze sie mylic, nie nalezy slepo we wszystko wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zgadza sie. autorytet nie zawsze ma racje, czasem plecie bzdury. ale nadal moze byc autorytetem w tym, w czym jest dobry. generalnie, jesli facet ma wlasciwe cechy - bede sluchac co mowi, wezme to pod uwage i bede go szanowac. kazdy jest tylko czlowiekiem i moze sie mylic, nie nalezy slepo we wszystko wierzyc. " Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt nie mówi o ślepej wierze. Autorytet to autorytet, a nie Bóg. O to chodziło mi w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadanie. :D Ja mam dobre relacje z ojcem i nie szukam drugiego tatusia/autorytetu czyli tego ,czego mogłam nie mieć w domu. Milo mieć kogos lepszego do kogo będzie czulo się respekt. Na dluzsza mete bycie ta lepsza nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna: tak, ale powinno to sluzyc jako bodziec do przemyslen i ksztaltowania siebie, nie slepego powielania. chyba to mamy na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się dwoma rękami pod tym, że niezależnie co gadają feministki to facet ma być tym "lepszym". Ale trzeba znaleźć takiego, kto z tej "wyższości" będzie korzystał bez szkody dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie żal ściska, jak widzę związek, w którym to kobieta jest mądrzejsza i silniejsza :D A coraz więcej takich :D No ale coraz więcej ciot na świecie, taka prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trudno być mądrzejszym od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są mało inteligentne, większość nie ma zainteresowań, brak im zdania na istotne tematy światopoglądowe, są mało rozgarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×