Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plakac mi sie chce

Brak czułości w małżeństwie

Polecane posty

Gość plakac mi sie chce

Jestem małżeństwem od roku znamy się 3 lata. Mąż od jakiegoś czasu stał się dla mnie chlody, a nigdy taki nie był. Seks zawsze jest z mojej inicjatywy, nie caluję mnie,.nie dotyka a wcześniej to robił. Np wczoraj bardzo chciałam go przytulić on siedziała przy komputerze, a ja podeszłam od tylu do niego a on nawet nie zareagował dopiero później przyciągał mnie do siebie. Brakuje mi czułości nie wiem co się stało z nim. Strasznie się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiaj z nim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma kogos znudzilas mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Boli mnie to strasznie. On ostatnio strasznie spiety chodzi ja już naprawdę nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjrzyj sie dokladnie co twoj maz przy tym komputerze robi, moze wtedy ci sie szybko wyjasni dlaczego jego zachowanie w stosunku do ciebie sie tak drastycznie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Dbam o siebie uprawiam różne sporty, od ślubu nie przytyłam a schudlam On ma swoją firmę pracuje od 8 do 18-19 i po pracy przyjeżdża od razu do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Nie kryje przed mną telefonu, e-mail'i, laptopa. Wczoraj akurat pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to właśnie jest jak w związek małżeński wstępuje chłopczyk z dziewczynką zamiast kobieta z mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Ja mam 28 lat, on 30 dziećmi nie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem-nie chodzi o wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze facet ma jakies problemy zawodowe zwiazane z firma i nie chce ciebie tym obciazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham go ja go kocham
Odkąd miał problemy z firmą. Rozmawialismy o tym, ale już tych problemów nie ma a on nie wrócił do normalności. Problemy miał jakoś maj-czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapytaj w czym jest obecnie problem, dlaczego sie tak dalej zachowuje. my mozemy tu tylko spekulowac ale to nic nie da. jedynie on moze ci wyjasnic w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Caly czas chodzi spiety. Pierwszy raZ w zyciu zdarzylo mu sie nie osiągnąć szczytu podczas seksu. Nie może spać w nocy. Ochotę na seks sam z siebie ma jak rozluzni się po winie, wtedy nie jest aż tak spiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to kryptogej, wzieliscie slub i teraz ma przykrywke w postaci ciebie, ze nikt go nie bedzie podejrzewal o takie sklonnosci. Zostaw pod siedzeniem jego samochodu dyktafon, albo telefon z funkcja dyktafonu to sie dowiesz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Nie sadze żeby był gejem bo przed ślubem i po nim byli idealnie w łóżku i w życiu, a teraz zero uczyć już nie pamiętam kiedy usłyszałam że mnie kocha. Chodzi cały czas spiety, próbuje go rozluznic to nie ten człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Mąż jest bardzo męski, modlę się żeby to wszystko nie bylo przez zdradę, bo nie wytrzymam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5557777
a rozmawiałaś z nim na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Rozmawialiśmy na początku w maju miał wtedy problemy z firmą, problemy się skończyły a on dalej nie wrócił do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopirynkaXperalginka
Może Twoj mąż spoczął na laurach? Ma Ciebie - żonę, i uważa że już nie musi się starać? Pracuje po 10 h, z tego co zrozumiałam - może praca go męczy? Spędzacie razem wolny czas? Czy każde zyje obok siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo, tylko ze my 8 lat po slubie , razem 12, jedno dziecko maz mnie kocha , wiem, nie zdradza, seks mamy najlepszy niz kiedykolwiek, ale tylko to, jest tez wspanialym mezem przyjacielem ojcem a od jakiegos czasu nie ma nic miedzy nami oprocz seksu, nie spie z nim w sensie snu, w lozku bo sie nie wysypia, podchodze sie przytulic, tylko mnie ofuka, poloz sie obok niego tez nie, zero czulosci milych slow, porzada mnie ale odkad mial bardzo powazny problem w pracy, tak sie stalo, nie chce mnie przytulic pocalowac:( ubieram sie sexownie widze jak patrzy, a jednak zero komplementu, kiedys jak wypil piwo czy cos, slyszalam wiele milych slow, przytulal, a od 2 mcy nie wypil nawet piwa, wiec stal sie powazny, dziwny, mowi,ze on nie jest wylewny aale to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdradza mnie, bo po pracy do domu od razu i z domu tez n ie wychodzi nigdzie, wlasnie tak skapcial , weekendy dla dziecka, razem gdzies wyjzdzamy, ale dla nas nic, zero wyjsc, on nigdzie nie wychodzi po pracy, nudne to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu odstawil Cie na polke. Mnie to spotkalo po 7 latach.Dokladnie tydzien temu maz powiedzial,ze nic do mnie nie czuje i zaoferowal przyjazn..... A mieszkam poza krajem,nie mam dokad pojsc.Spokojnie oswiadczyl,ze nie mam panikowac,bo "mnie nie wyrzuca ,ale mam czas to zorganizowac" Ja chyba snie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakac mi sie chce
Wolny czas spędzimy razem chodzimy np na basen czy scianke wspinaczkową czy na zwykły spacer, on pomaga mi w domu. Wczoraj siedzieliśmy na kanapie i jedyna czułość to było pomasowanie mi stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stałaś się pojemnikiem na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham go ja go kocham
Zdradza cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×