Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim wieku spadają szanse na znalezienie fajnego faceta

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 32 wiosny i nie wyobrażam sobie związku z rówieśnicą. Nie jestem szczególnie przystojny ale przez lata nabrałem takich umiejętności w postepowaniu z kobietami że nie musze się nawet chwalić swoją fura i mieszkaniem by złowić jakąś studentkę. Choć nie zaprzeczam że na późniejszym etapie znajomości są to przydatne atuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci do 30 (z reguły) przystojnieją, szlifują charakter i zdobywają pozycję, kobiety natomiast brzydną, zaś ich pozycja zawodowa i zarobki nie mają wpływu na ich atrakcyjność matrymonialną. Fajnych facetów w tym wieku nie trudno znaleźć tylko ze oni mogą sobie w was przebierać jak w ulęgałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie szanse spadają bardzo mocno po 30. Po pierwsze dlatego ze wiekszosc fajnych jest zajetych, po drugie rowiesnicy wola podrywać takie w wieku 25-30 wiec taka kobieta jest na straconej pozycji. Prawo rynku, podaz popyt. Oczywiscie życie to nie reguła I znam wyjatki od wyjatkow ale taka jest generalnie zasada I widze to po znajomych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Im większy przebieg tym mniejsze szanse na znalezienie spoko faceta. Wierni i oddani mężczyźni chcą dziewic, taka prawda. Mój kumpel, 30 letni programista, z własnym mieszkaniem, eleganckim BMW mówił mi otwarcie, on szuka dziewicy, bo ma warunki, ma branie i ma prawo wymagać. xx super, niech wezmie mnie ;p tylko ja mam 33 ;p ale kumpel jak sam to pewnie tez z nim cos nie tak, jak z kazda wolna 30 ;p moze bufon ktory mysli ze samochod to juz koniec swiata, albo brzydal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym tu debatowac.... kayah ma 50 lat i zawsze jakis mlodszy kasiasty facet sukcesu soe przy niej kreci. czy jest piekna? no wg mnie nie, czy ma super figure? hm.... wg mnie nie. a kazdy jej facet byl zaradny, z wlasna kariera, oprocz tego opalonego. No wiec o co chodzi. Ale gdzie jakiejs prostej dziewczynie lat nawet 24 z tandenta stylowka i niezbyt madra gadka do takiej kayah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wiesz co, z tego co mi mówił to miał jakąś tam dziewczynę w Kanadzie, ale się rozstali. On większość życia poświęcił na karierę dlatego jest kasiasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Jeśli fajni faceci jesli mają 30 -35 lat i nadal są wolni to muszą miec jakis uraz do kobiet i boja się wejsć w zwiazek. Wpierw trzeba takich znaleźć a po drugie trochę nad nimi popracować. Reszta wolnych facetów po 30 to spierdoxy bez wykształcenia, pracy, mieszkana, prawa jazdy, różni psychopaci no generalnie tacy co sie zwyczajnie nie nadaja do zwiazku. W ostateczności są jeszcze fajni ale wybitnie brzydcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że bałabym się o mnie gdybym miała ponad czterdzieści lat (z 45 i więcej). Po trzydziestce maleją szanse u kobiet na poznanie kogoś dla nich atrakcyjnego? ! Możecie sobie pomarzyć. Zawsze można zdecydować się na kochanka kilkanaście lat młodszego i bardzo atrakcyjnego. Zapewniam was, że to żaden problem po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maleja wrast ze spadkiem urody jedne wygladaja jak wieloryby juz po 35 roku zycia inne swietnie trzymaja sie nawet po 45 i nadal sa podrywane. Wszystko zaley od rodzaju pracy jakie kobieta wykonuje genow jedzenia zlych nawykow. Takze posiadanie dzieci drastycznie zmiejsza szanse u facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jacy biedni - ci z urazem, strasznie im współczuję. Jaka byłabym zachwycona pracą nad kimś. Aż mam mdłości, z emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś znam więcej starszych kawalerów w okolicy 40 i więcej, których nikt nie chce niż starych panien w porównywalnym wieku. Na dodatek do tych panien co jakiś czas ktoś "uderza", a panowie jak byli sami tak są . Może powinni się młodszymi zainteresować, bo w sumie tym kawalerom niczego nie brakuje. Oni jednak "uderzają" do kobiet, gdzie różnica wieku nie jest zbyt duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że masz mieszkanie I fure? do milionera Ci ciagle daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"""gość dziś O czym tu debatowac.... kayah ma 50 lat i zawsze jakis mlodszy kasiasty facet sukcesu soe przy niej kreci. czy jest piekna? no wg mnie nie, czy ma super figure? hm.... wg mnie nie. a kazdy jej facet byl zaradny, z wlasna kariera, oprocz tego opalonego. No wiec o co chodzi. Ale gdzie jakiejs prostej dziewczynie lat nawet 24 z tandenta stylowka i niezbyt madra gadka do takiej kayah. """ Jasne, wierzysz w bajki? pseudobiznesmen z 2 dzieci I pewnie długami, szuka skarbonki a kayah bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Wiesz co, z tego co mi mówił to miał jakąś tam dziewczynę w Kanadzie, ale się rozstali. On większość życia poświęcił na karierę dlatego jest kasiasty. xxx czyli pewnie nie szanuje ludzi, ktorzy maja mniej niz on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes paszczurem to w wieku 20 lat mozesz liczyc tylko na zapyzialych dziadkow lub ciapatych, a ladna 30 latka moze wybierac.mysle ze to uroda decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 41 a wygladam na 10 mniej i nie zwracacie na mnie uwagi. Co mam blazna udawac i zaczepiac jakimis tekstami? Wysportowany szczuply przystojny i co g. Was obchodze i obchodzilem. I nie jestem glupi tylko niesmialy. Ale wzrok kobiety na pewno zauwaze i wtedy sie odezwe, a Wy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiem, ze trzeba smieszkowac, gadac podtekstami i przede wszystkim zaczepiac kazda kobiete, tacy tylko maja jakies szanse. Ja nic takiego nie robilem i nie robie, jestem powazny uprzejmy, mily, a dla Was przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu zaraz wmawianie facetom takim jak ja, ze cos z nim nie tak, nie nadaje sie, jest dziwny, boi sie zwiazku. Nieprawda. Przede wszystkim, zwiazek wyjdzie sam a jakies pieprzenie o nim oddala go od Was. Kto potrafi kochac ten sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, wierzysz w bajki? pseudobiznesmen z 2 dzieci I pewnie długami, szuka skarbonki a kayah bogata. xxxx A Karpiel-Bulecka zly byl? i bogaty. tylko ona z nim zerwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.13 nie porównujmy bogatych celebrytow do zwykłych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh jej. Ja taka fajna a nie ma wystarczająco fajnych facetów dla mnie. Hahaha Nie wiem czemu kobiety po 30 uważają sie za bardziej wartościowe pod względem matrymonialnym od facetów w tym samym wieku. Wszyscy jesteście siebie warci taka prawda. Faceci nie dokonca tak zaradni czy urodziwi jak wy nie do konca urodziwe i stabilne emocjonalnie taka prawda. Tak samo oni nie mają w czym przebierać jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądźmy szczerzy. Nie oto chodzi że nie ma fajnych facetów. Chodzi o to ze nie chcą się wiązać, a przynajmniej nie z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[19:04 No wlasnie. A potem usprawiedliwiaja siebie bluzgajac na wszystkich wkolo. A w glowie ciagle mysl czy on by chcial ze mna zwiazku? Szybko dalej no kurde ucieka nie chce zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse masz przez całe życie jedna trafi na fajnego faceta w wieku 20 druga w wieku 30lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kobiety i mężczyźni mają małe szanse po 35 roku życia. I polecam kobietom brać sobie młodszych, z tego co widzę jest zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trumnie tylko za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnego, wartościowego faceta bez bagażu doświadczeń w postaci dziecka i/lub byłej żony? X To taki przecietny prawiczek a szanse zmniejszaja jesli skreslasz kogos kogo szukasz tylko dlatego, ze nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie wiele zależy na ile lat się wygląda i na ile jest się atrakcyjną. Od tego zalezy więcej niż od samego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "I co z tego że masz mieszkanie I fure? do milionera Ci ciagle daleko." Tak z bólem serca przyznaje. Ale co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni faceci sa zajeci buehehehehe ja znam tych "fajnych" facetow :D i zreszta wystarczy w necie poczytac co wyprawiacie. Lepiej byc samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×