Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zibo

kocham swoją byłą dziewczynę

Polecane posty

Gość Zibo

Cześć. Mój problem rozpoczyna się od tego , że miałem wspaniała dziewczynę. była inteligenta, piękna, i wspaniała. byliśmy ze sobą 4 miesiące, lecz po upływie tego czasu, zostawiłem ją dla mojej byłej dziewczyny, było to dla mnie wtedy bardzo trudne bo nie wiedziałem co zrobić, rozum podpowiadał mi żebym został z nią , a serce podpowiadało żebym wrócił do byłej. jednak uczucia sercowe przeważyły. Wróciłem do byłej. teraz tego żałuję, gdyż z poprzednia dziewczyną było mi znacznie lepiej. Pasowaliśmy do siebie niczym 2 krople wody. Teraz gdy zrozumiałem swój błąd chciał bym do niej wrócić. Przepraszałem ją wiele razy. Lecz to nic nie dawało . Ona pogodziła się już z rozstanie i mówi że nic już do mnie nie czuje. ;( Lecz ja wiem , że zawsze się czuje coś to tej drugiej osoby. Nie wiem co mam zrobić żeby mi wybaczyła. Czy mam jej dać spokój ,odejść na bok i po jakimś czasie znowu o nią zawalczyć ? Proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga, poprzednia, była. Weź je jakoś ponazywaj, bo tego bez litra wódki nikt nie zrozumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdecyduj sie ktora kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibo
Kocham tą dziewczynę którą zostawiłem wtedy dla mojej byłej. a Ana teraz mówi, że już do mnie nic nie czuje, a ja za wszelką cenę chce ja odzyskać choćby to miało trwać latami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak znowu Ci się odwidzi? Ma dziewczyna swój rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mówi, że nic do ciebie nie czuje to się z tym pogódź. Jak babcie kocham, nie rozumiem jak można nie zrozumieć, że ktoś się odkochał:O tym bardziej, że to były tylko 4 miesiące🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile jestes z ta pierwsza byla , do ktorej wrociles ? Jestes teraz sam czy z pierwsza byla ? I pisalaes ze wrociles bo tak ci serce mowilo , a teraz serce ci mowi ze druga byla jest lepsza. Moze sam nie wiesz czego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje ci się, że twój problem polega na tym, że zawsze wydaje ci się, że kochasz byłą? Dziwne to. Bardzo dobrze, że nie chce do ciebie wrócić, ma swoją godność. Po co jej taki niedojrzały typ jak ty, no pomyśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tera pocałuj ją w d**ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibo
Nie nie wydaje mi się że mój problem polega na tym że zawsze wracam do byłej dziewczyny. Wszystko zawsze idzie naprawić jeśli 2 osób naprawdę się kochali, a w naszym przypadku tak było. Nie mieliśmy przed sobą żadnych tajemnic. Nasz związek był idealny, aż do czasu gdy stara miłość się nie odezwała i zawróciła mi w głowie. Czego dzisiaj żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibo
Może ktoś miał kiedyś podobną sytuację, i da mi jakieś porady co mym mógł zrobić żebyśmy do siebie z tą dziewczyną wrócili po tym że ją zostawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zostawiles ją dla byłej to znaczy ze jej nie kochasz! Conajwyzej jestes w niej zauroczony i z byłą ci bylo zle nie tak samo jak z tamta i zateskniles za nia. Ale ty jej nie kochasz!!! Jakbys ją kochał to by ci nawet przez mysl nie przeszlo zrywanie z nia, już nie mowie o wracaniu do byłej! Ogarnij sie i zostaw tą dziewczyne w spokoju by juz ją wystarczająco zraniles. Pomysl sobie jak ją potraktowales! Nie rań jej kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość league123
hej,pisze tutaj bo nie umiem o tym z kims gadac,mialem idealna dziewczyne,bylismy w sobie zakochani bez granic,zwiazek trwal ponad 3 lata,nagle zaczolem ja lekcewazyc,az w koncu czar prysl,rozstalismy sie,pozniej spotykalem sie z wieloma dziewczynami,nie bylo dla mnie nie ze sie nie da oczarowac jakiejs laski,lecz z kazda bylo tak samo otoz mocno czarowalem a gdy sie juz zakochiwaly i czulem ze jest moja to mi sie odwidywalo zawsze,pozniej slyszalem tylko ze jestem dupkiem itd,do czego zmierzam nie jestem z magda od 3 lat ale przez ten czas nie bylo dnia przysiegam zebym nie pomysllal o niej,zdalem sobie sprawe ze to byla moja prawdziwa milosc bez granic,chcialbym moc ja zobaczyc uslyszec lecz wiem ze jest szczesliwa z kims innym,nie chcem jej psuc szczescia ktorego jej nigdy nie dalem,,ale wiem mam pewnosc ze kochala mnie nad zycie,zastabawiam sie bo bylem jej pierwsza miloscia przezylismy razem wiele czy ona mysli o mnie??jak zareaguje jak mnie zobaczy??powie mi ktos co z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie... ja tez wole stare buty jesli te ktore kupie na ich miejsce, bo kazda rzecz ma to do siebie ze sie zuzywa :P,okazuja sie niedopasowane do stopy i obcieraja mnie przy kazdym kroku. Ale w zyciu nie przyszloby mi do glowy mowic ze je kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zrobił chłopak to samo, co Ty jej. Nie wiesz jaki to jest ból, kiedyś się o tym przekonasz. Świat mi się zawalił, ja bez niego nie mogłam żyć, a musiałam się zmierzyć z faktem, że on ją kocha, on ją całuje i przytula, że ona jest lepsza i żyje moimi marzeniami. Kocham go, chciał wrócić, ale co raz runęło to już nie zostanie odbudowane takie samo. Tej ufności już nie odbudujesz, zawsze będzie miała w głowie, że ją zostawiłeś dla innej, że ktoś był ważniejszy od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m9090
league123 jak masz na imie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ona nic nie czuje to przepadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×