Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co jedzą wasze koty

Polecane posty

Gość gość
No nikt nie parzy rybki, ale przecietny kot wolnozyjacy ile razy w zyciu s2oim zje rybe ? A jak pancia kupuje kotkoei co tydzien pol kilo fileta to mu zaszkodzi na sirowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowatalosia
"ciekawe kto parzyl rybke kotom w naturze hmmm" Tak tylko zauważ jaka jest średnia życia kotów wolnożyjących ;) I nie chodzi tylko o pojazdy, drapieżniki... Ale również o pasożyty z jedzenia ;) Poza tym nie widziałam zdziczałego kota łowiącego ryby - to obraz z kreskówek ;) Koty żywią się małymi ssakami, małymi ptakami a nie rybami raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To racja. Kot zadbany moze zyc nawet 20 lat. Te bezpanskie to raczej 2-3 max . Smutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihi
zesraj się do jego miski. wp******i rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za znawcy od 7 bolesci.Nawet witamine B ma niszczyc surowa ryba...?! Cos sie pomylilo.Jedynym zagrozeniem sa ew.pasozyty-np Diphyllobothrium latum u ryb slodkowodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna jędza z kropką
Moje koty dostają suchego orijena, jedzenie mokre robię sama - mięso z rosołu (indyk, wołowina, kurczak, nigdy wieprzowina) rozdrabniam z ugotowaną marchewką i odrobiną ryżu, porcjuję i mrożę :) Lub surowy drób po przemrożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mam koty. Kiedys gdy byly zywione tradycyjnie tzn mleko dka kota, bo kot przeciez pije mleko, inne pokatmy zupy cxy kawalki wedlin , koty mialy problemy trawienne a ja problemy z nimi. Mowoac wprost sraly po kątach tak smierdzaco że szok. Od kiedy dostaja sucha karme, wode do picia , okaxjonalnie odrobine suroweho miesa zalatwiaja sie zupelnie inaczej. Xawsze zdaza do kuwety, nie maja biegunki, mowie to z wlasnych doswiadczen. Znajoma z olowkiem e reku policzyla koszt karmienia i wyszlo ze karma sucha dobrej jakosci bardziej sie oplaca. Wy róbcie jak uwazacie , ale o koty trzeba dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co złowią i kurom wujada jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mięso, drób na hormonach, to nie piszcie,że takie zdrowe dla kota! kotom nie podawać mleka - dostają biegunkę moja na suchej karmie nie ma problemów z biegunką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa koty,ktore pija mleko i nie maja problemow. Co do hormonow w miesie-taki swiat.My jemy,to i koty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sucha karma + surowe mieso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa starsi-i nie tylko-ludzie.ktorzy maja bardzo skromne mozliwosci finansowe,jednak traktuja zwierzeta jak siebie...Kupuja suche karmy na jakie ich stac itd Nie krytykujcie tak latwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. A moj dzisiaj pierwszy raz dostal kocia puszke...Co oni tam eksytujacego wkladaja?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajecie im surowe kosci na czyszczenie zebow...?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz nie,bo tylko się nimi bawi...po pokoju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 342432
gdzie kupujecie karmę żeby się opłacało? jakieś sklepy internetowe? ja mam 2 koty i póki co nie mogę ogarnąć kuwety, żwirku idzie mnóstwo, eksperymentuję i chyba wyszło mi że najlepiej sypać mało żwirku (używam tylko drewnianego) i codziennie wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
342432, jaki żwirek kupujesz? Ja używam Cat's Best w sklepie krakvet.pl. 60 litrów za ok. 120 zł starcza mi na 3, 4 miesiące przy trzech kotach. Zero nieprzyjemnych zapachów, pięknie się zbryla i jest wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ile czasu go wymieniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 342432
Kupuję Pinio zazwyczaj. Teraz kupiłam Norke (bardzo podobny do Pinio) 60 l za 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doładowanie telefonu !!! Polecam !!! goo.gl/7LWbSx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotka22
Dla mojej Łatki zawsze staram się kupować produkty z dużą ilością mięsa, bez konserwantów. Mam zaufanie do pokarmu premiere. Mój pupilek bardzo chętnie zajada się tym. Chyba najbardziej lubi z drobiem. Zawsze daję jej dwa posilki dziennie i to zupełnie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem za bardzo co ona jada. Jeśli jest w domu dostaje różne ochłapki z mięsa i czasem łiskasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dwa kocury są na http://prevital.eu/produkt/super-premium-adult. Jedzą chętnie. Cały czas stoją chrupki w misecze, iec jak chca to podjadają. A podstawą mokrego jedzenia są saszetki i mięso. W zależności, co im kupię, ale lubią wołowinkę. Wcześniej jadły więcej, teraz są starsze i po zabiegu, więc ilość pokarmu zmniejszyła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego karmię głównie BARFem i czasami karmami ze sklepu. Przy strachliwym kocie polecam też przy okazji feromony z feliway.pl, na mojego bardzo dobrze działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tylko suche, bardzo rzadko kawałek surowej wołowiny, do picia tylko woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotu podajemy raczej mokra karme, lubi bardzo te pasztety z Josery- Pate ale i od czasu do czasu suchą dostaje , szczególnie latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×