Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukam dobrego kremu

DOBRY KREM DO TWARZY

Polecane posty

Gość szukam dobrego kremu

witam, mam do Was pytanko jakiego kremu do twarzy uzywacie i co mozecie mi polecic, ja nie moge sobie nic dobrac, skorę mam raczej suchą, jak mam za tlusty krem dostaje wypryskow, matujacy odpada, bo nie błyszcze się. Jaki bardzo dobrze nawilza i nie pozostaje dlugo "na zewnatrz", cena nieistotna, bo mialam juz rozne nawet pod 200zł podchodzace, WAZNE ABY BYŁ DOBRZE DOBRANY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987gosc111
ja uzywam kremu z mineralami z Morza Martwego firmy HB, jak dla mnie rewelacja, cere mam podobna do Twojej, kupilam sobie w Izraelu na proba w sumie, ale na allegro sa takie same, kolo 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuski tu nie uzywaja zadnych kremow, no moze nivea za 5zl:D polecam Estee Louder, sa drogie ale z pewnoscia sobie jakis dobierzesz, poczytaj w necie o ich przeznaczeniu, ja mam do cery normalnej i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam serie SVR sa bardzo fajne i szybko sie wchłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ale nie powiem najlpeszy krem nie znacie a dzaial cuda i kosztuje tylko 25zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tylko Nivea soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mowilam ze tu nivea uzywaja:D biedne mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mąz i nie mążżżżżżżżżżż
nie ma to jak maseczka ze spermy, dziala natychmiast i dobrze odzywia, zona ma super skore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mam kupować inny jak ten mi najbardziej służy ? Tak na marginesie z zawodu jestem kosmetyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, po zawodowce tylko to jak moze byc cie stac na dobry krem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka zawodówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
tez miałam zawsze problemy z buzią od roku używam kremów AA odżywczy półtłusty, bezzapachowy mam teraz spróbuj któryś z firmy aa wczesniej mialam inny ale nie pamietam jaki pani mi doradziła w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys kupowałam drogie kremy .Teraz używam Ziaja albo nivea soft i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze i jaaaaaaaa
napiszcie ile lat jeszcze macie. Ja dobiegam 30 . Kremy kupuje rozne i drozsze i tansze. Nie mieszkam w PL, wiec nie mam wyrzutow sumienia , gdy siegam i po te drozsze . Teraz uzywam Lancome. Dla mnie na dzien jest wazne aby mial spf conajmniej 30 w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dobrego kremu
mialam juz Lancome Hydra Zen, dla mnie nie nadaje sie, a babka w drogerii mowila,ze powinien byc idealny, uczulenia po nim dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam38 lat uzywam nivea soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dobrego kremu
mam 34 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze i jaaaaaaaa
nie ma cudow z tymi kremami, wiec nawet nie umiem ktoregos polecic. Juz dwie kosmetyczki polecily mi firme Bielenda. Ja mialam tutaj maske algowa, a innych produktow nie ( chyba, ze w Polsce , ale juz nie pamietam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem nawilżający Biały Jeleń oraz Bartpol - krem miodowy regenerujący, a zimą Ziaja - masło kakaowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez oczywiscie ze przesylka
Bielenda to dobra i niedroga firma, co prawda kremu nie uzywam z tej firmy, ale peeling i maska z czarnej oliwki(mega nawilzajaca) jest naprwde super, maska jest jak krem, do wchloniecia, nie trzeba zmywac, wtedy juz krem nie jest potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam Lancome, L'oreal, miałam Diora , Artdeco, Garniery i inne, ale zawsze coś z nimi było nie tak. dlatego stosuje teraz te o najprostszym składzie. Jestem po 30ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze i jaaaaaaaa
olej arganowy uzywam kazdego dnia juz od kilku miesiecy , tylko nalezy pamietac, aby nakladac go na wilgotna twarz ( moze wysuszac). Nie smarowac nim pod same oczy (bo beda lzawic ) Nie mam zielonego pojecia czy on dziala. Jak moja skora wygladalaby , gdybym go nie uzywala. Jednak smaruje sie nim, bo wierze w magiczna jego moc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dobrego kremu
mam w domu olejek arganowy ale tylko do kapieli i na wlosy go nakladam,ale ja wiem czy jest jakis efekt...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, magiczna moc i magiczny koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem araganowy, krem rozany 36lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka skore jak ty czyli sucha i odwodniona. :) Polecam Hydraction Dior'a. Drogi ale jest suuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estee Lauder jest przereklamowany :O zaszalalam i kupilam Revitalizing Supreme i nie rozni sie on NICZYM od innych tanszych kremow :O i tak, za 280 zl spodziewalam sie, ze w wieku 30 bede miec cere conajmniej 18 latki :P ale nic nie zmienil, fajnie pachnie, cery nie pogorszyl (w przeciwienstwie do garniera np czy La Roche Posay - z roznego przedzialu cenowego ;) ) ale tez nie polepszyl, wiec kompletna strata kasy jest wydawanie tyle na 50ml kremu :O teraz na noc mam total olay i jestem zadowolona. na dzien i tak uzywam bb krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtanszy i o najmniejszym skladzie-taki do 10 zl Plus masc z witamina A Zero zmarszczek,prawie 4 dychy na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×