Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukam dobrego kremu

DOBRY KREM DO TWARZY

Polecane posty

Gość monsz jagodzi
Jagoda, wracaj do ćwiczeń, bo masz już dvpę jak moja teściowa. Wrócę to się policzymy. Tobie na ten ryj już nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam Vichy Aqualia Termal Rich(bogata konsystencja) na sucha skore i jak dla mnie jest bardzo ok. wiek 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na dzien to polecam Biotherm skin vivo uniformity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli masz tendencje do zapychania to unikaj kremów z parafiną ciekłą. Cięzki ci bedzie znakleźć krem nawilżający bez parafiny ale warto poszukać. Jedną z firm które moge polecic do Sylveco. Polska firma z Rzeszowa ma naturalne kosmetyki bez tych wszystkich sztucznych gówien. Do tego przystepna cena. Poszukaj opini na wizazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Physiogel hipoalergiczny - krem nawilzajacy do twarzy. Krem jest idealny do cery suchej i przy cerze problemowej nie powoduje powstawania wyprysków.. cena to ok. 50 zł, naprawdę warto niego zainwestować. Moja skora byla strasznie sucha i ten krem ja nawilzyl, odzywil i teraz wygląda o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGruszka
31 lat Nivea Soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie biotherm żel-krem nawilżający, tyle że teraz zmienili go trochę, ale dalej jest świetny, używam i na noc i na dzień. Bardzo lekki, nawilża super, świetnie się wchłania. Nie jest tani, ale tak wydajny że w sumie całkiem się opłaca, zwłaszcza jak myję twarz wieczorem płynem micelarnym efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, twarzy nie myje sie woda z kranu:D tylko wodą termalna i przeciera plynem micelarnym po mkijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale malo kto lubi sushi
no bez jaj 50zł to nie jest duzo, jak krem jest dobrze dobrany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej chodziło mi o to że nie używam żadnych innych toników, mleczek itd- sam płyn micelarny zostawia mi naprawdę czystą i gładką skórę. Wszelkie inne kosmetyki od razu powodowały podrażnienia albo wypryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używan serii z La mer, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc z la mer
widzisz roznice ? mysle , zeby go kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie co ja robie? na noc zamiast kremow uzywam maseczek gleboko nawilzajacych, odzywczych, z komorkami macierzystymi czy jakis wygladzajacych zmarszczki i mimo 33 lat mam buzie gladka jak nastolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwostin Sensitia krem nawilżajacy - poczytaj w necie opinie, nawilża, dobrze sie wchłania, wygładza, ale też pozostawia ledwo wyczuwalny film na twarzy. Odkąd odkryłam, nie zamienię na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś się tam nasmiewala ze nie używają mamuski żadnego kremu prócz nivea a sama mądra nie wie jak się pisze Lauder a nie Louder idiotka hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z la mer
oczywiście,różnica jest ogromna cera jest gładka i wypoczęta,używam tego kremu również pod oczy,drobne zmarszczki wygładzone,pory się zmniejszyły i nie mam już żadnych niespodzianek na twarzy,acha a co jest jeszcze ważne pomimo,że jest treściwy świetnie się trzyma na nim makijaż. używam wersji klasycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etammm kremy ...jak ktos ma kiepskie geny to żadne drogie kremy nie pomogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość a wiecie co ja robie? na noc zamiast kremow uzywam maseczek gleboko nawilzajacych, odzywczych, z komorkami macierzystymi czy jakis wygladzajacych zmarszczki i mimo 33 lat mam buzie gladka jak nastolatka xxxxxxxxxxxxxxx ja dokladnie tak samo robię:) tez 33 latka mam twarz jak 20;) ale to prawda z tymi genami, moja mama ma 60 lat,a wyglada na 40 wiec mlody wyglad mam tez w genach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie olejek arganowy sprawdza się rewelacyjnie. Może kupujecie jakieś podróby, bo słyszałam, że można się naciąć w internecie i dlatego nie działa. Ja kupuję w sklepie internetowym. http://www.argangroup.pl/pstyfrgdi/Start Poleciłam też koleżankom i też są mega zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat, skłonność do zapychania, i na noc daję Cure Solutions z Yves Rochera, a na dzień bazę z Oriflame i na to krem BB z Eveline - nic nie zapycha. Buźka jak marzenie, nie wyglądam na swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc z la mer
Kupie go przy najblizszej okazji. Ja jestem taka, ze zjem , albo naloze na twarz wszystko , byle wygladac mlodziej :) Tez myslalam o wersji klasycznej, tylko ze ona nie ma spf. Mieszkam w stanach, wiec ta cena tutaj nie jest jakas z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 27
Ja też używałam kremu L'oreal i Lancome niestety okazało się że mam uczulenie na jakiś ich składnik i kremiki musiałam oddać :/ niedawno kupiłam sobie krem z serii Ego - individual cosmetic do skóry suchej i odwodnionej, znalazłam go na stronie biopure.pl cena może nie jest niska ale naprawdę warto. Z buzią wszystko ok. :) mam 27lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ostatnio trafiłam na naturalne kosmetyki Vitalis dr Joseph. Nie byłam przekonana bo nie pachną rewelacyjnie, ale po kilku dniach już sie tego nie czuje. Najważniejsze że miałam wrażenie że skora oddycha i przestało mi wyskakiwać tyle wyprysków. Jeszcze jeden plus: świetnie nakłada sie na niego podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przesadzacie z tymi drogimi kremami, mam 35 lat i kupuje krem za 15zł, cere mam bardzo ladna, daja mi nie wiecej niz 27-8 lat, jak jestem gdzieś z dzieckiem (np. w sklpepie, ksiegarni)to myśla,ze to moj brat(14 lat ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczesniej uzywalam kosmetykow Vichy a od jakiegos roku przezucilam sie a firme Niuxe Do kupienia tylko w aptece, cena zblizona do Vichy ale jaka roznica! wszystkie skladniki sa naturalne, kremy pachna pieknie i nie uczulaja. mam 30 na karku i uzywam kremu nawilzajacego do pierwszych oznak starzenia. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Ci nawilżający krem np. dermiki z kosmetycznymi płatkami złota. Na moją suchą cerę działa cudownie. Możesz zobaczyć jak będzie u Ciebie, tanio płatki kupisz np. na www.edan.krakow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka1992
Swojego czasu miałam spore problemu z suchą skórą na twarzy i na prawdę momentami wyglądało to tragicznie. Próbowałam wielu kremów ale nie działały tak jak tego od nich oczekiwałam. No ale w końcu zdecydowałam się na http://www.lirene.pl/artykuly/kremy-do-twarzy Już po drugim użyciu były widoczne zmiany takie jakie mi się marzyły. Jestem na prawdę szczęśliwa i teraz wszystkim polecam kosmetyki tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to nie warto inwestować wielkich pieniędzy w kremy. Większość z nich ma podobne składy i żadnych cudów nie ma się co spodziewać. Ja stawiam na naturalne. Polecam przeczytać artykuł, który niczego nie reklamuje i wskazuje najważniejsze zalety. http://www.zdronet.pl/glowne-zalety-organicznych-kosmetykow-do-twarzy,1795,news.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×