Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elskerinne

Masturbacja mężatek

Polecane posty

Gość Owlosiona

Nie śmiała jest i nie wie jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te zapewnienia facetów "gdyby kobieta koło mnie w łóżku się masturbowała nie czekałbym". Akurat. Olałbyś ją gdybyście nie mogli na siebie patrzeć, gdyby wkurzała za każdym razem. Wtedy z rozkoszą byś jej odmawiał seksu.

Sam tak robiłem Przed rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
Dnia 22.11.2019 o 13:20, Gość Kusiciel napisał:

Nie lepiej poderwać fajnego faceta i żeby ci dorodny ogon wsadził ? 😉

Ot co 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 18:55, Gość anamariamagdalena napisał:

no ja mam męża. dziecko. mąz mnie niezbyt podnieca. wrecz mnie drazni swoimi zachowaniami... a seks szybki w jego wykonaniu, co jest mi na reke, bo mam raz dwa z glowy. orgazm osiagam tylko sama ze soba. wtedy, kiedy mam na to ochotę i mozliwosc oczywiscie;)

Smutne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskaweczka

W obecnym związku jestem od 8 lat. Seks od początku nie był zbyt interesujący. Natura nie wyposażyła mojego partnera dość hojnie a i do tego technika i cała otoczka też dość kiepsko. O ile na początku było jeszcze jako tako, tak teraz jest nudno, nieciekawie i od prawie dwóch lat unikam zbliżeń. Zamiast się zmuszać do seksu wolę poczytać. Kiedyś miałam dość udane życie erotyczne, teraz mi tego brakuje. Brakuje mi partnera, który w łóżku byłby moim panem i czułym kochankiem jednocześnie, który uprawiałby ze mną seks dłużej niż 3 minuty. Próbowałam różnych wibratorów, sztucznych penisów itd ale to nie to. Żaden wibrator nigdy nie dał mi satysfakcji. Aż oglądając jakiś filmik zobaczyłam coś i zamówiłam. Wczoraj przyszło. Jest to masażer tzw magic wand. Ma 30 różnych prędkości, z wibracjami lub bez. i dopiero gdy uruchomiłam to urządzenie zrozumiałam czego mi brakowało w samotnej masturbacji. Tego  nie da mi żaden palec, język a ni wibrator. Ustawiłam na odpowiednią prędkość, przyłożyłam w okolicach łechtaczki, zacisnęłam uda, poprawiłam kąt ułożenia i .... o rany to było to. Już dawno nie było mi tak dobrze. Może zaproponuję mojemu, że gdy spróbujemy się kochać to ja przystawię to urządzenie tam gdzie trzeba i .... będzie petarda. I nie, nie mam wyrzutów sumienia, że sama muszę dawać sobie przyjemność. Bardziej mnie dręczy fakt, że  kolejny mężczyzna nie wie jak to zrobić, nie wie i nie potrafi zaspokoić swojej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak

Ja nie mam innego wyjścia, z mężem sex uprawiam raz na miesiąc... nie przesadzam - dosłownie raz na miesiąc. Nie dziwię się już chyba, ze ludzie zdradzają. Sama już ledwo wytrzymuję. Wyszłam kurde za mąż, a nie poszłam do zakonu! Przed ślubem było zupełnie inaczej, znamy się długo, dość długo ze sobą mieszkaliśmy przed ślubem. A 3 lata po ślubie takie rozczarowanie ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbok

A  mnie kręci myśl, aby kontrolować orgazm i dotykanie się u kobiety.
Któraś z was ma podobne fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zet

Witam, chętnie bym poznał niedopieszczoną mężatkę po 40-stce. Najchętniej z owłosioną cipką. Warszawa i okolice. Dyskretne, namiętne spotkania będą lepsze niż samotna masturbacja. Ja jestem żonaty i też brakuje mi w domu czułości. Pomagajmy sobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2019 o 19:55, Gość 321 napisał:

kiedy maz w delegacji to trzeba jakos sobie radzic .

Owszem z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat miałam i mam zakładany na stałe na krocze stalowy pas cnoty,zamykany na klódeczki-uniemozliwia mi to masturbację ale  potem,gdy jestem z niego uwolniona mam mega orgazm.Ciekawe ,czy znajdę na tym forum druga taka  dziewczyne jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Oj żeby moja żona taka była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja mam ochotę codziennie a żona tylko ze 3 razy w tygodniu. Może dlatego że jak już się kochamy to ona Ma od trzech do pięciu orgazmów i później już nie ma siły. Od samych pieszczot ustami potrafi dojść kilka razy a później jest jeszcze lepiej. Ohhh uwielbiam ją ale chciał bym więcej i więcej. Mam 35 lat żona 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×