Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elskerinne

Masturbacja mężatek

Polecane posty

Gość gość
Gość 19:37 Droga pani jestem facetem i młode lata umknęły bardzo szybko ,Dawałem rozkosz sobie i kobietom bardzo długo ,nie zdażyło się by pani nie była zadowolona ,ba nie miała prawa być nie zadowolona .Zarzuca nam pani iż się zaspokajamy sami gdyż macie za duże pochwy i nic facet nie czuje . Myśle ze zna pani metody by sex i w takich okolicznościach był wspaniały ,wie tez pani co znaczy rutyna to morderstwo dla seksu ,gdy wpadnie rutyna sex jest katorga .Osmiele się dać poradę dla wszystkich ,jeżeli kobieta i mężczyzna zdecydują się by uprawiać sex zacznijcie od rzeczy najważniejszej ,szczerze i bez skrępowania mówić o współżyciu ,co was kręci ,jakie macie marzenia wszystko związane z miłością fizyczna . Po latach nie będzie takich jak piszecie niespodzianek .Wiele dziewczyn gdy ma wymówić słowo penis ,pochwa .lub po prosty k***s cipka ,czerwieni się ,gdy z partnerem jestesmybardzo blisko nie może być żadnego tabu w tych sprawach .Gdy truj partner się onanizuje ,rób tez to przy nim na widoku by widział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srutututu źaba z drutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś mężatka to teraz robi??? Masturbujecie się rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech któraś napisze tuż po, że właśnie to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to był " już po" ? Fajnie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie się masturbuję jest godz. 13:31 , spoglądam na moją sąsiadkę która opala się na balkonie nago i robię sobie dobrze , bez łaski od kobiet. Jest upał w słońcu 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ty fantasto fantasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13:42 Dlaczego wątpisz w to co pisze ,moja sąsiadka od lat opala się na balkonie ,jeśli to masz na mysli .Czy to takie dziwne ? Gdyby były tutaj dziewczyny potwierdziły by to co pisze o opalaniu .Mam ta przyjemność estetyczna od kilku lat oglądać ta kobietę . Łatwiej mi się robi gdy mam taki piękny obiekt do oglądania .Gdybym wiedział ze to zrobi zdziwienie u niektórych ,nie pisał bym o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię to teraz, bo mój mąż nie chce. Właśnie wyjechał do pracy, odpędzając się ode mnie i moich pieszczot. Taki już jest, małe libido! Miałam kochanka, ale za duże wyrzuty więc robię teraz to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 06:28 . Miła pani rozumiem to że nie każdy facet i nie każda kobieta mają pociąg do seksu , więc masturbacja to normalna czynność każdego człowieka , tylko bardzo wielu się nie przyznaje , podobno to wstyd. Wstydem jest gwałcenie , wstydem co ja piszę lać po mordzie i ucinać takiemu. Dlatego napięcie można wyeliminować podczas masturbacji , to nie jest wstyd. Ja uwielbiam gdy moja partnerka się masturbuje i patrzę na nią to jest dla mnie piękny widok , gdy zaczyna dochodzić ja wkraczam z twardym Wackiem i kończę resztę . Namawiam panią by spróbować przed mężem się masturbować , dla nas facetów to bardzo podniecający i piękny widok , jak w mgnieniu oka mam twardego by mógł przebić macicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty gość
Witam,:) jest tutaj teraz jakąś kobieta która się teraz pięści? Mam ochotę, może razem to zrobimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za małego pindolka masz słodziaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku jest tak ze orgazm osiagam tylko wtedy gdy sama się bawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu w ogóle nie ma kobiet . Tu piszą sami flustraci którzy chcieliby porooochać . Zobaczyć jak to jest . Prawiczki do pracy sie weźcie to zapomnicie o głupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja bez spermy
Wydaje mnie sie że mężatki częściej sie masturbują jak somotne kobiety bez k****a i sex trudno im wytrzymać dlatego tak narzekają na mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka
Dnia 24.09.2013 o 12:12, johnzotwocka napisał:

 

Witajcie. Ciekawa jestem czy jeszcze ktokolwiek tutaj to odczyta...

Jestem kolejną niezaspokojona kobieta w związku małżeńskim... Która chciałaby kochać się codziennie, a nie mam takiej możliwości.

Moj maz może raz na tydzień, albo na dwa i jemu to wystarcza, a ja się w tym związku mecze, bo kocham seks. 

Masturbacja nie daje mi aż takiej przyjemności, bo chciałabym również caluskow tu i tam. Tak samo brać jak i dawać. No chodzi o taką czułość fajna... 

Mój mąż ciągle ma jakieś wymówki żeby tego nie robić... Z początku brałam sprawy we własne ręce, bo stwierdziłam że może trzeba przełamać rutynę i zaczęłam częściej zakładać seksowną bieliznę, proponować nowe pozycje i miejsca, ale to wszystko ... dało bo mąż i tak nie ma większego zainteresowania seksem.. Przez jego podejście już mi się także odechciało starać i wysilać skoro to nic nie daje.

Co ja mam zrobić powiedzcie mi?? Bo mecze się i duszę w tym małżeństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość bardzo dojrzały

Do mężatka. Współczuję. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że najpierw powinniście porozmawiać szczerze - bez owijania w bawełnę. W zależności od tego co usłyszysz wtedy postanowisz. Wiem, z własnego doświadczenia, że seks jest tylko jednym z elementów małżeństwa - ważnym ale tylko jednym z elementów. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny

Do mężatka. Sprawa jest trudna. Wiem z własnego doświadczenia, że temperament człowieka w kwestii seksu ciężko zmienić. Od lat męczę się kobietą, którą kocham. ale która seksem, nie bardzo się interesuje, raz na tydzień wystarcza, 2 razy to już spora przesada. Próbowałem wszystkiego, efekt mizerny. Czasami dawała się nakłonić, ale przecież nie o to chodzi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka
Dnia 16.04.2019 o 10:48, Gość Gość bardzo dojrzały napisał:

"Do mężatka. Współczuję. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że najpierw powinniście porozmawiać szczerze - bez owijania w bawełnę"

Do Gość bardzo dojrzały. 

Niestety takich rozmów szczerych było już dużo, a ostatnio jak jest podobna sytuacja to albo odpuszczam albo się klocimy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 godzinę temu, Gość Mężatka napisał:

Do Gość bardzo dojrzały. 

Niestety takich rozmów szczerych było już dużo, a ostatnio jak jest podobna sytuacja to albo odpuszczam albo się klocimy... 

Przeczytaj uważnie, mężatka - MĘŻA -TKA, czyli kobieta która  męża TKA. Jak jemu się nie chce , to mu go postaw i ty go TKAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 23.09.2013 o 18:49, elskerinne napisał:

Jako mężatka mam pytanie do nie tylko mężatek, ale w ogóle kobiet w związku. Ściślej mówiąc, do kobiet, których mężowie/partnerzy nie mają tak często jak Wy ochoty na seks. Co robicie w takiej sytuacji? Czekacie, aż partnerowi się "zachce"? Czy bierzecie sprawy "w swoje ręce"? Daje Wam to satysfakcję? W moim przypadku niestety czasem po takiej samotnej masturbacji przychodzi smutek, płacz, uczucie pustki. Nie bardzo wiem, jak sobie poprzestawiać w głowie, żeby tak nie było i żebym mogła czerpać z seksu solo satysfakcję i pełne zadowolenie. Jak to jest u Was? Pozdrawiam.

pewnie że tak 😄 i sex i sama, nie raz mąż w pracy a mi się chce, więc zrobie sobie dobrze i po sprawię 🙂 z resztą dostałam na urodziny od niego wibrator 😄 czyli jak nic pozwolenie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hydraulik ;)
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

pewnie że tak 😄 i sex i sama, nie raz mąż w pracy a mi się chce, więc zrobie sobie dobrze i po sprawię 🙂 z resztą dostałam na urodziny od niego wibrator 😄 czyli jak nic pozwolenie 😄 

Szkoda że w tym czasie ci się rura nie zapchała, przepchałbym ci ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masturbacja jest zdrada męża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321

kiedy maz w delegacji to trzeba jakos sobie radzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk

40 ja jestem facetem który zawsze lubiła sex w pierwszym związku miałem cnotę nie wydyme wiecznie musiałem się prosić, raz bardziej raz mniej ale zawsze za mało sexu byłem jej pierwszym facetem ale wszystko się rozpadło , znalazłem kochanke i jestem z nią w związku,  na początku było zajebiscie jechaliśmy się codziennie A teraz gdy urodziła dziecko już mniej i coraz mniej ja już nie mam siły się prosić przychodzi z 2 razy w tygodniu ale to za mało więc masturbuje się jak tylko mogę.  Zawsze marzyłem o kobiecie co będzie się prosić o sex że jak przyjdę z pracy to powie zerznij mnie ale jednak świat jest okrutny i trzeba samemu się masturbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozall

Nie wyobrażam sobie dnia bez masturbacji uwielbiam hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość Rozall napisał:

Nie wyobrażam sobie dnia bez masturbacji uwielbiam hmmmm

Nie lepiej poderwać fajnego faceta i żeby ci dorodny ogon wsadził ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×