Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałabym mieć piękny uśmiech

Polecane posty

Ja u stomatologa kupuje żel i wybielam w domu.Wcześniej Opalasence a teraz Dr Martin Schwarz Expert.Ten pierwszy powodował niesteyy u mnie zbyt dużą nadwrażliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perpettum
Polecam udać się do specjalisty, który jednak dobierze odpowiednią kurację do Twoich zębów, ponieważ na własną rękę można je tylko zniszczyć. Na pewno przy jego pomocy będziesz miała piękny uśmiech, dużo rzeczy jest możliwych http://roboblog.pl/mama-cieszy-sie-pieknym-usmiechem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOżna też po konsulatcji z dentystą używać żelu dr schwarz expert.ja tak robię i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaa1771
Trzeba dbać o higienę i stosować odpowiednie preparaty. Tutaj https://superusmiech.pl macie pasty wybielające, szczoteczki wysokiej jakości oraz inne produkty, w które warto zainwestować. Często pojawiają się tam różne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda7934
O piękny uśmiech trzeba dbać i przyda się do tego na pewno dobry gabinet dentystyczny. Ze swojej strony mogę polecić Ci Villa Dentica w Krakowie, ponieważ moimi zębami zajęli się idealnie. Jestem bardzo zadowolona i non stop chodzę uśmiechnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe zęby, dlatego tak wiele osób nie uśmiecha się szeroko, ponieważ się ich wstydzi Najwyższa czas to zmienić! Regularne wizyty u stomatologa z pewnością pomogą rozwiązać ten problem! Serdecznie polecam https://gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/ od kiedy tam chodzę mam nie tylko bielsze ząbki, ale przede wszystkim zdrowe i już nie muszę się wstydzić uśmiechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baranek

Pojebało wszystkich z tym wybielaniem zębów. Czy wy głąby nie rozumiecie, że niszczycie sobie sami zęby??? Niszczycie szkliwo bo inaczej nie da się wybielić zębów jak tylko je ścierając i na tym tylko i wyłącznie polega wybielanie. Zęby tym samym tracą swoją naturalną ochronę i potem jest już tylko gorzej nie tylko z kolorem zębów ale z ich stanem. Nawet jeżeli ktoś ma pieniądze by zamienić swoje zęby na implanty to niestety to już nie to. O zęby trzeba dbać, szczególnie jak już się ma próchnicę. Kolor to drugorzędna sprawa o ile zęby są czyste, bez kamienia i bez osadów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma z Łukowa opowiadała mi ostatnio o digital smile design gdzie doktor zaprojektował i pokazał jej jak będzie wyglądał finalny efekt po zabiegu wybielania i wstawienia implantu. Ta nowoczesna technologia naprawdę by mnie uspokoiła u dentysty... Gdzieś jeśzcze taka metoda czy tylko www.dental-house.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynek

Coś w tym jest, że ładne zęby mogą nam dodać i uroku i pewności siebie, ja już jakiś czas temu doszłam do tych wniosków już jakiś czas temu. Ale, żeby to się udało na pewno potrzebny jest dobry dentysta. Ja powiem wam, że bardzo się cieszę, że kilka lat temu trafiłam do Bamedu, tam mam bardzo dobrą opiekę i dzięki regularnym wizytom mam teraz bardzo ładny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luda

Powiem wam szczerze, że to, żeby mieć ładny uśmiech to wcale nie jest takie trudne, chociaż mnie to zajęło trochę czasu. No i też trzeba mieć dobrych specjalistów, którzy się nami zajmą, ja zaczęłam od leczenia w Galerii Uśmiech, potem przyszedł czas na wybielanie, a potem postanowiłam założyć aparat. Teraz już się nie wstydzę tego, jak wyglądają moje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.02.2017 o 12:08, podlaskahelena napisał:

Piękny uśmiech to wizytówka człowieka.

To prawda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa
Dnia 1.07.2017 o 20:51, fabiś napisał:

Ja u stomatologa kupuje żel i wybielam w domu.Wcześniej Opalasence a teraz Dr Martin Schwarz Expert.Ten pierwszy powodował niesteyy u mnie zbyt dużą nadwrażliwośc.

Ja też upolecam Dr. Martina Schwarza 🙂 Teraz można dostać za darmo zestaw za zarejestrowanie się w programie partnerskim.
-partners.drmartinschwarz.com-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×