Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczandra92

Powie ktoś jak znaleźć dziewczynę do związku

Polecane posty

Gość Falkor
Spyta ktoś, czy byłem desperatem? Licząc od 17 do 30 roku życia odbyłem około 100 spotkań z kobietami. Po ostatniej nieudanej próbie 5 lat temu uznałem że nie ma już sensu dalej tego ciągnąć. Trudno. Ale może takiemu Prawiczandrze się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna go chciala
ale on jej nie bo mu się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takich rzeczach że ja mam być spójny w tym co robię to ja wiem od dawien dawna. Ale nikt mi nie podpowiedział w dalszym ciągu gdzie by się tu ulokować żeby kogoś zapoznać bo na ulicy faktycznie bardzo trudno jest kogoś poderwać o czym się przekonałem nie dalej jak we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie ulokowac? to zalezy, kogo chcesz znalezc. jesli jestes zainteresowany intelektualistka, lokuj sie na studia, a potem uczeszczaj do jakis tematycznych grup/klubow studenckich. jak chcesz poznac ogrodniczke, lokuj sie w lokalnym towarzystwie ogrodniczym, dzialkowym. jesli chcesz poznac oazowiczke - lokuj sie na oazie ;) nie ma jednej uniwersalnej lokalizacji dla wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nadwagę, krzywy ryjek, jesteś głupkowatym zwierzątkiem, to poszukuj wśród podobnych sobie "wynalazków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz u siebie? To do Krakowa na babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za daleko do Krakowa. Nastolatka w Krakowie nad którą nie trzymam pieczy to mieszanka wybuchowa. Później byłoby mi przykro że może coś robi niepożądanego za moimi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz możliwości spotkać żadnej u siebie? no to kolego, trzeba ruszyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wszędzie są ci sami ludzie. x ty naprawdę jesteś upośledzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jak jak widzisz ile już zmarnowałeś czasu? weż się sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo dużo już czasu zmarnowałem. Nie potrafie sobie znaleźć dziewczyny. Nie mam nawet z nikim kontaktu. Tego się właśnie obawiałem że jak mnie nie zechcą Madzia z Werką to będzie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dobre tacy przystojniacy nigdy nie sa sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie chcesz skorzystać z żadnych rad jakie tu dajemy. W twoim pustym łbie tak naprawdę nie chcesz mieć dziewczyny. Ty lubisz się żalić i będziesz tu się żalił do śmierci lub do odłączenia internetu. Weż się k***a człowieku w garść. Widzisz ile już zmarnowałeś czasu? Będziesz wciąż rozpamiętywał klęski to nigdy nie znajdziesz dziewczyny. Chciałbyś mieć taką użalającą się c**ę przy swoim boku? Druga sprawa. Nie chciały cię bo byłeś c***a. Tak byłeś c***a ale o tym nie wiedziałeś. Potrzecie one wolały kogoś innego i to ich był własny wybór. Nie możesz nikogo zmusić do bycia z tobą tylko że ty tego chcesz. Kolejne pytanie: Czy chcialbyś aby o ciebie zabiegała dziewczyna której ty się nie podobasz i wiesz że ona nie jest w twoim typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się ustosunkowałem do tych treści w innym temacie. Wałkujmy temat dalej bo jestem głodny wiedzy jak sobie kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabierz ze sobą mapę i kompas... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki los kolego. Nie ma co się smucić trzeba żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znaleźć dziewczynę i żeby ta dziewczyna była u mojego boku? Już mi się nie chcę tak dziadować samemu jak palec na każdym kroku. Czuje się jak jakiś upośledzony że tak jak inni nie mogę kogoś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielisz te tematy w kółko, myślisz, że w końcu ktoś da ci tu cudowną radę, ktora odmieni twoje życie? :D kup sobie książkę o uwodzeniu, nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak oni to robią że poznają dziewczyny i wchodzą w nimi w bliskie relacje. Przecież na całej kuli ziemskiej ludzie cały czas się poznają a mnie ma to niedotyczyć? Przecież to absurd. Czy ja mam szansę coś podobnego wdrożyć u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×