Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczandra92

Powie ktoś jak znaleźć dziewczynę do związku

Polecane posty

Gość gość
Pisałeś że chodzisz czasem na siłownię - nie możesz tam do którejś zagadać? przecież kobiety też tam chodzą Albo pochodź na basen, na łyżwy, czy pobiegaj (ale jak jest cieplej to więcej osób można spotkać ) i tak do kogoś zagadaj. Albo idź do jakiejś szkoły policealnej (jest przecież dużo darmowych), wybierz kierunek na którym jest dużo dziewczyn (ale taki który tez Ciebie by interesował) i tam na pewno kogoś poznasz. I zdradzę Ci tajemnicę - kobiety lubią uśmiechniętych facetów, więc się często uśmiechaj, naburmuszonych i smętków nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłowni rzeczywiście jest sporo dziewczyn tylko jest pewien problem. Ta siłownia nie jest w moim mieście i trochę to chore jest tam kogoś zaczepiać. Za duży dystans jest do spotkań. O ile raz na tydzień w weekend mogę tam być przy okazji większych zakupów w Krk. to dojazdy kilka dni w tygodniu są wykluczone. Chodzę po swojej okolicy, robie wielokilometrowe spacery ale gdzie tam, każdy w domu siedzi pozamykany na 4 spusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnie będziesz miał nikogo. Jesteś tak samo do doopy jak Loser, Prawik bez wiary i parę innych męskich pokrak tutaj. Chyba tylko darker jako jedyny z was wyszedł na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby dlaczego mam nie mieć nikogo, po czym to wnosisz? Jak tak mówisz to mi na pewno nie pomagasz tylko mnie pogrążasz jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzisz na babskim forum, pokrako i narzekasz! Myślisz, że to c***omaga?! Czekasz sam nie wiesz na co zamiast zrobić coś konstruktywnego z własnym życiem. Ależ z ciebie rarytas dla dziewczyn. To już chyba g**** byłby lepszy niż dzień w dzień użeranie się z kimś takim jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w błędzie. Już w poniedziałek idę na sesję coachingu, może mi tam coś podpowiedzą jak się ogarnąć, dzisiaj też już zdążyłem być w mieście. To co mam jeszcze robić, snuć się w nieskończoność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zadbać o siebie. To samo ci na coachingu powiedzą tyle, że jeszcze rachunek wystawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie jak Ty, autorze tematu i powiem Ci tylko, że musisz być po prostu brzydki i to mocno, tak jak ja. Normalne lub atrakcyjne osoby nie mają problemów z poznawaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkich to powinno się umieszczać w obozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem brzydki. Nawiązywanie relacji u mnie chyba leży i kwiczy bo jak wytłumaczyć fakt że nie mam jakiś takich stałych zwykłych, najzwyklejszych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd pewność, że nie jesteś brzydki? Dobrze to przemyśl, wiadomo, że nikt nie powie Ci wprost, że jesteś brzydki i wiadomo, że matka/ciotka/babka będzie Ci wciskać, że jesteś piękny. Ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, być może nie mam racji. Żeby było jasne nie pisałem tego żeby Ci dogryźć, bo dobrze Cię rozumiem. Po prostu chciałem podkreślić jak olbrzymią rolę ma wygląd, często ludzie mówią - "wygląd bez znaczenia, spójrz na tego przeciętnego kolesia i super laskę - są razem." No właśnie - przeciętnego, a nie brzydkiego, posiadanie ryja bez widocznych defektów to i tak komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 26.09.2013 o 00:10, prawiczandra92 napisał:

Co to znaczy zmienić? Ja jestem w porządku, nie potrzebuje się zmieniać.

wmawiaj to sobie dalej, przegrywie Roskosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.12.2013 o 14:23, prawiczandra92 napisał:

Jesteś w błędzie. Już w poniedziałek idę na sesję coachingu, może mi tam coś podpowiedzą jak się ogarnąć, dzisiaj też już zdążyłem być w mieście. To co mam jeszcze robić, snuć się w nieskończoność?

jak bylo na coachingu Krzysiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×