Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mastercard się zepsuła

Kogo dziś stac na auto za 100 000 zł

Polecane posty

Gość mastercard się zepsuła

nowe, z salonu. I nie na kredyt ani leasing. Czym się zajmują tacy ludzie? znacie takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastercard się zepsuła
mozliwe, zeby para urzędników takie kupiła bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają dobre firmy.. Mnie nie stać choć zarabiam średnio 10 tys na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku, ludzie dostają czasem spadek a mieszkanie czy dom już mają. Poza tym w PL też są ludzie którzy zarabiają naprawdę fajną kasę po kilka kilkanaście TPLN na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke którą stać było na auto za 128 000 gotówka :) Ona opiekun medyczny w prywatnej firmie, mąż architekt-ma własne biuro. Stac ich pewnie dlatego że: - dostali kilka hektarów lasu w spadku od jej dziadka -dom ze strony męża który sprzedali za około 400tys zł - maja tez duże mieszkanie w kamienicy (od babci i dziadka z jego strony) które wynajmują sami mieszkają w ładnym wybudowanym przez nich domu Jak widać rodzina to klucz sukcesu materialnego. Ja niestety nie mam szans na żaden dom mieszkanie czy las :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastercard się zepsuła
oK - spytam inaczej: czy para urzednikow z mieszkaniem na kredyt i bez spadków i bogatej rodziny moze kupic sobie bez problemu takie auto? Pracują w administracji centralnej: ona ma doktorat z matematyki (czy coś takiego) on jest radcą prawnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! Autorko - auto znajomych Cię "razi "po oczach hahaha!!!! Co się obchodzi na co kogo stać???? Żałosna jesteś. Ktoś sobie kupił a Ty głowisz skąd wzięli kasę hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastercard się zepsuła
Nie chodzi o znajomych mądralo :) I wacle mnie nie kłuje tylko CIESZY! To osoby, którym dobrze życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jako radca prawny ma też własną kancelarię? Może tutaj trzepie kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze życzysz a szukasz dziury w całym czy aby ich na to stać.. współczuje znajomym koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastercard się zepsuła
Radca pracuje w urzędzie, owszem ma klientów spoza. Ale jego głownym miejscem jest urząd. Ona jest zastępcą dyrektora. jakis czas temu jeszcze im sie nie najlepiej wiodło i chyba im się poprawiło. To dobrze. Cieszę się, ale nie mam śmiałości ich wprost zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmienia postac rzeczy - ani ona nie jest szeregowym pracownikiem ani on. Wg mnie mogą sobie sprawic takie auto bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastercard się zepsuła
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam wielu ludzi, ktorzy maja auta za 200-300tys,w tym ja, ale mam tańsze trochę oczywiscie w leasingu, kazdy kto ma firme nie wywala gotówki na auto, 60% raty leasingowej mozna odliczyc od podatku, ale to i tak tylko do kwoty 6000tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kwoty 6tyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2345
Mojej kuzynki narzeczony ma nowego mercedesa- ale jego ojciec najlepszy prawnik w mieście, narzeczony kuzynki też prawnik ma 29 lat ponoć wygrywa 98%? Spraw. Ma mieszkanie. Przypuszczam zebto wszystko zasługa jego rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2345
No i narzeczony kuzynki pracuje z ojcem w kancelarii adwokackiej i oprócz tego ma jeszcze sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2345
Źle ujelam ma w innym mieście swoją kancelarie adwokacką. A moja kuzynka jeździ nową kiją nie wiem jak to sie pisze. Młoda pani stomatolog, na 27 lat i własny gabinet nie wiem ska wziela kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor55
takie ceny samochodów są przede wszystkim dla dużych firm. Po to by mogły brać takie samochody w leasing. Teraz sporo firm im to ułatwia np www.impuls-leasing.pl Później taka duża firma może cieszyć się najnowszymi samochodami i prezentować z jak najlepszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lalalala
Mój facet kupił outlandera za gotówkę.. Jakieś 120 pare tysi. Teraz budujemy dom. Tylko gotówka. Ma własna firmę. Rodzice byli nauczycielami, żadnych spadków, wygranych w lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lalalala
Ps. Jest po politechnice, branża medyczna - sprzęt chirurgiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzędniczka
nas stac - wlaśnie takie kupiliśmy. Jestesmy urzędnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie stać. Po nowym roku kupujemy toyotę verso z salonu. Za gotówkę. Mamy z mężem razem 6 tys netto. Dwójkę dzieci. Wlasne m5 bez kredytu. Zbieraliśmy 1,5 roku. Żyjemy oszczednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie razem 6 tys, odkładając przez półtora roku CAŁĄ WYPŁATĘ odłożylibyście 108 tys, więc rozumiem,że przez te półtora roku na życie wydaliście osiem tysięcy, czyli jakieś 400 zł na miesiąc. Faktycznie żyjecie bardzo oszczędnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia, wez s********j z ta swoja kuzynka, jebnieta jestes. :/ Wszedzie piszesz o swojej kuzynce i jej prawniku/adwokacie. Zazdroscisz glupia cipo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brat kupił za gotówke 110tys nowe z salonu, jezdzi ciezarowka, kawaler mieszka z rodzicami a to jest inaczej, gdyby mial zone i dzieci to nie dalby rady odlozyc takiej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy, jeśli się uprze, nazbiera po iluś latach na takie auto, tylko to musi być w jego życiu priorytetem. Mój sąsiad przez 30 lat odkładał na Harleya i sobie kupił kilka lat przed emeryturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiifiiiiii
Radca prawny to nie taki zwykły urzędnik, tak samo jak komornik lub notariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×